:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C całkowite zachmurzenie

Zapraszamy do udziału w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

wydarzenia, Zapraszamy udziału Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowym - zdjęcie, fotografia

Powiat Zambrowski, Komenda Powiatowa Policji w Zambrowie oraz Bursa Szkolna Nr 1 w Zambrowie zapraszają wszystkie szkoły podstawowe i gimnazjalne oraz szkoły specjalne i ośrodki szkolno-wychowawcze z terenu powiatu zambrowskiego do udziału w eliminacjach powiatowych kolejnej już edycji Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zgłoszenia należy przesyłać do 25 kwietnia 2017 r.

Finał powiatowy kolejnej już edycji Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbędą się 27 kwietnia w Bursie Szkolnej Nr 1 w Zambrowie. Początek o godzinie 9:00.

Podczas konkursu sprawdzana będzie wiedza o bezpieczeństwie ruchu drogowego uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, a także ze szkół specjalnych i ośrodków szkolno-wychowawczych. Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu, popularyzacja podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, a także popularyzowanie roweru jako środka transportu, a także rekreacji i sportu. Udział w turnieju ma być także dla uczniów i nauczycieli inspiracją do pracy u podstaw na rzecz bezpieczeństwa
w ruchu drogowym.

Zgłoszenia drużyn, wraz z danymi opiekuna, przyjmowane są w Bursie Szkolnej Nr 1 w Zambrowie telefonicznie pod numerem 86 271 26 34, drogą elektroniczną pod adresem [email protected] lub osobiście w sekretariacie placówki.

Szczegółowych informacji udziela Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego pod numerami telefonów: 86 474 19 35 i 606 800 646. Ponadto informacje o konkursie dostępne są na stronie internetowej Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego Białystok - www.bialystok.pzm.pl.

Organizatorami finału powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym są Powiat Zambrowski oraz Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, natomiast gospodarzem – Bursa Szkolne Nr 1 w Zambrowie.

Polecamy:
:: Gimnazjaliści po pierwszym dniu egzaminów [foto+arkusze]
:: Gimnazjaliści zmierzą się z egzaminem gimnazjalnym. Życzymy powodzenia!
:: 404 uczniów w naszym powiecie zmierzy się z egzaminem gimnazjalnym
:: Handlowcy ZSA na „Marcowych spotkaniach z nauką” w Białymstoku
:: Próbny egzamin handlowców z ZSA
:: Zambrowscy nauczyciele nie strajkowali przeciwko reformie
:: Radni miejscy zaskarżą opinię Podlaskiego Kuratora Oświaty [retransmisja]
:: Podchody językowe w „Czerwoniaku”

Zapraszamy do udziału w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org