:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -6°C pochmurno z przejaśnieniami

Zapraszamy do Szumowa na Turniej Sołectw

Kiedy: 2018-06-24 , godzina: 14:30 | Gdzie: Tereny rekreacyjne w Szumowie

rekreacja wypoczynek, Zapraszamy Szumowa Turniej Sołectw - zdjęcie, fotografia

Tereny rekreacyjne w Szumowie przyciągają coraz więcej bywalców. Okazją do spotkania się tam już w najbliższy weekend będzie Turniej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Szumowo. W programie przewidziane są różne atrakcje.

Już w najbliższą niedzielę, 24 czerwca odbędzie się Turniej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Szumowo. Impreza odbędzie się na terenach rekreacyjnych przy mini skansenie w Szumowie.

 

Turniej Sołectw rozpocznie się o godzinie 14:30. Na przybyłych gości będzie czekało mnóstwo rozrywek. Dla dzieci przygotowane zostaną dmuchane zjeżdżalnie, animacje, konkursy, gry i zabawy. Przewidziane są także swojskie przysmaki, które przyrządzi Koło Gospodyń Wiejskich. Oczywiście zorganizowany zostanie również Turniej, który z pewnością rozbawi publiczność do łez. Po zmaganiach drużyn w konkursie, o godzinie 18:00 rozpocznie się biesiada i tańce pod chmurką.

 

Zapraszamy do spędzenia niedzielnego popołudnia na terenach rekreacyjnych mini skansenu w Szumowie.

Zapraszamy do Szumowa na Turniej Sołectw komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org