:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  2°C pochmurno z przejaśnieniami

Zapraszamy do Pracowni Tkaniny MOK

edukacja, Zapraszamy Pracowni Tkaniny - zdjęcie, fotografia

Chcesz poznać techniki tkactwa, batiku lub aplikacji? Skorzystaj z bezpłatnych zajęć Pracowni Tkaniny Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie.

 

Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie zaprasza mieszkańców Zambrowa i okolic do udziału w bezpłatnych zajęciach Pracowni Tkaniny. Spotkania prowadzone przez instruktora Sylwię Korpalską adresowane są zarówno do młodzieży, jak i do osób dorosłych.

Pracownia powstała w październiku 2008 roku i cieszy się sporym zainteresowaniem. Uczestnicy zajęć mogą zapoznać się z różnymi technikami, tj.: tkactwo, batik czy aplikacja, jak również mogą tworzyć autorskie tkaniny unikatowe.

Zajęcia odbywają się w czwartki i piątki w godz. od 18:00 do 20:00. Można też umówić się na zajęcia indywidualne. Zapisy prowadzone są bezpośrednio u instruktora w Pracowni Tkaniny MOK lub telefonicznie pod nr: (86) 271 27 99 w.16.

W imieniu organizatorów zachęcamy do udziału w bezpłatnych zajęciach Pracowni Tkaniny.


Zapraszamy do Pracowni Tkaniny MOK komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-08 14:06:53

    A może w końcu coś innego. Proszę pomyśleć.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-09 20:25:29

    Szkoda ze nie ma oddzielnie dla dorosłych w późniejszej godzinie. Np. Od. 19...

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org