:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Zapoznaj się z Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa

Kiedy: 2018-05-20 , godzina: 13:00 | Gdzie: Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie

policja, Zapoznaj Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa - zdjęcie, fotografia

Najczęściej zgłaszanymi zagrożeniami za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w powiecie zambrowskim w ostatnim czasie jest spożywanie alkoholu, przekraczanie dozwolonej prędkości i zły stan infrastruktury drogowej.  

Na terenie powiatu zambrowskiego od 1 lipca 2016 roku działa Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Można się z niej m.in. dowiedzieć, jakie sygnały zgłaszają policjantom mieszkańcy oraz które z nich zostały potwierdzone. Z każdym dniem przybywa nowych zgłoszeń, które na bieżąco weryfikowane są przez policjantów.

Mieszkańcy coraz chętniej korzystają z aplikacji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. W ostatnim czasie zambrowscy funkcjonariusze otrzymują szereg informacji dotyczących spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych, przekraczania dozwolonej prędkości i złego stanu dróg.

Osoby, które jeszcze nie wiedzą, na czym polega nanoszenie zagrożeń za pomocą tej aplikacji mogą przyjść w niedzielę, 20 maja na teren Gminnego Ośrodka Kultury w Szumowie, gdzie odbędą się wyścigi rowerowe. Od godz. 13:00 do 15:00  zambrowscy policjanci będą tam udzielać instruktażu dotyczącego korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i zapoznawać wszystkich chętnych z korzyściami tej aplikacji.

Będzie to również okazja do porozmawiania z dzielnicowymi na temat bezpieczeństwa.


Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


Zapoznaj się z Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się