:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  4°C bezchmurnie

Zapisz się na rowerową pielgrzymkę do Hodyszewa

Kiedy: 2018-08-11 , godzina: 08:00 | Gdzie: Zambrów - Hodyszewo

rowery i kolarstwo, Zapisz rowerową pielgrzymkę Hodyszewa - zdjęcie, fotografia

W tym tygodniu odbędzie się pielgrzymka rowerowa z Zambrowa do Hodyszewa. Trwają zapisy.

Rajdy rowerowe, zarówno krótkodystansowe, jak i te dłuższe, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród miłośników wypraw rowerowych z Zambrowa. Nic więc dziwnego, że pomysłodawca i główny organizator pielgrzymek rowerowych – Eugeniusz Borowski wspólnie z Burmistrzem Miasta Zambrów Kazimierzem Dąbrowskim wzorem poprzednich lat zaplanowali kolejną pielgrzymkę rowerową z Zambrowa do Hodyszewa.

Pielgrzymka odbędzie się 11 sierpnia (sobota). Wyjazd zaplanowano na godz. 8:00 spod kościoła parafii pw. Trójcy Przenajświętszej. Uczestnicy wyprawy w jeden dzień będą mieli do pokonania trasę o długości około 100 km. W Hodyszewie odbędzie się msza święta w intencji pątników.

Do udziału w VII Pielgrzymce Rowerowej do Hodyszewa organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców w wieku powyżej 13. roku życia. Uczestnicy w wieku 14 – 16 lat mogą wziąć udział w pielgrzymce jedynie pod opieką osoby dorosłej, natomiast młodzież w wieku 16 – 18 lat – za pisemną zgodą opiekuna prawnego. Stosowne oświadczenie znajduje się w załączniku do artykułu.

 

Oczywiście przed przystąpieniem do wyprawy każdy uczestnik powinien sprawdzić stan techniczny swojego roweru. Należy też zabrać ze sobą: kask, kamizelkę odblaskową oraz koniecznie nakrycie głowy. Organizator zapewnia napoje chłodzące.

Zapisy telefoniczne rozpoczynają się dziś (poniedziałek, 6 sierpnia) i trwać będą do czwartku, 9 sierpnia. Osoby zainteresowane udziałem w pielgrzymce rowerowej do Hodyszewa mogą się zgłaszać u organizatora Eugeniusza Borowskiego - tel. 664 035 025. Warto dodać, że chętni mogli zapisywać się także podczas rajdu do Szumowa w ramach akcji „Zambrów na rowery”, który odbył się w minioną niedzielę.

I Pielgrzymka Rowerowa do Hodyszewa odbyła się 18 sierpnia 2012 roku. Zarówno pierwsza, jak i kolejne pielgrzymki cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców Zambrowa i okolic.

Do artykułu dołączamy regulamin pielgrzymki oraz wzór zgody opiekuna prawnego.
Załączniki

Zapisz się na rowerową pielgrzymkę do Hodyszewa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się