:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C bezchmurnie

Zapach świątecznych pierników w szkole

Boże Narodzenie baz pierników? To nie to samo. Dzięki małym "cukiernikom" ze Srebrnej zapach świąt rozszedł się w całej Szkole Podstawowej.

"Nie... nie... nie róbcie tego więcej!" - z pewnością takie słowa dałoby się słyszeć od toruńskich ciastkarzy, gdyby wiedzieli o tym, co działo się w Szkole Podstawowej w Srebrnej. Mieliby oni poważne obawy, że przestanie się w kraju mówić o najlepszych „piernikach toruńskich”, których miejsce mogą zastąpić pierniki pieczone przez wspaniałych „cukierników” z oddziału przedszkolnego SP w Srebrnej. Kształt, smak, zapach tych wypieków powinny być dumą naszych milusińskich.

Piernikowe szaleństwo miało miejsce w poniedziałek, 19 grudnia. Dzieci z „zerówki” pod bacznym okiem wychowawczyni - pani Marii Wyrzykowskiej, z przyniesionych produktów wyrabiały ciasto, z którego powstawały własnoręcznie wycięte, przepiękne ciastka. Ich pieczeniem, z uwagi na zachowanie bezpieczeństwa, zajęły się pracujące w szkole panie - Ania i Maria.

Niech żałują wszyscy ci, którzy nie spróbowali tych przepysznych wypieków.

Polecamy:
:: Jasełka w wykonaniu najmłodszych [foto]
:: Boże Narodzenie w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych [foto]
:: Świąteczna atmosfera w MP6 [foto]
:: Opłatek i łzy za więziennymi murami
:: Wigilijne spotkanie w Pęchratce Polskiej
:: II Zambrowskie Spotkanie Wigilijne [foto+video]
:: Spotkanie opłatkowe w Państwowej Straży [foto]
:: Strażacy z Laskowca podzielili się opłatkiem
:: Spotkanie opłatkowe rodzin zastępczych


Zapach świątecznych pierników w szkole komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org