:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C pochmurno z przejaśnieniami

"Zamtex" zdobywcą złotego medalu.

Zambrowski "Zamtex" podczas "Poznańskiego Tygodnia Mody", który trwał w dniach 4-6 marca, otrzymał złoty medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Nagrodzono ekologiczny komplet pościeli z gofry tkackiej.
Od niedawna zambrowski zakład bawełniany oprócz produkcji dotychczasowych tkanin delikatnych, nastawia się na nowe technologie i produkty. Na przykład nagrodzona pościel z gofry jest efektem ponad rocznej współpracy z Instytutem Architektury Tekstyliów w Łodzi. Nowy rodzaj materiału wyglądem bardzo przypomina pościel z kory, jednak powstaje w zupełnie innym procesie produkcyjnym, w związku z czym uzyskano dużo wyższą jakość materiału.
Przy produkcji gofry nie stosuje się metod chemicznych (używanych w przypadku pościeli z kory), efekt "karbowania" uzyskuje się w procesie tkania. Stąd pościel zyskała miano "ekologicznej". Zambrowski "Zamtex" swoją pościel poleca szczególnie alergikom.

"Zamtex" zdobywcą złotego medalu. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się