:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  1°C lekkie zachmurzenie

Zamień się książką!

książki publikacje, Zamień książką! - zdjęcie, fotografia

Punkt wymiany książek powstał w oddziale dla dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zambrowie. Każdy może przynieść swoją lekturę i wziąć inną ciekawą pozycję.

 

Książki uczą, bawią, kształtują osobowość – o tym nikogo nie trzeba przekonywać. Jest wiele pozycji, z którymi ciężko byłoby nam się rozstać. Inne natomiast pokrywają się kurzem na półkach naszych domów. A jeżeli książka, która nam nie przypadła do gustu, może spodobać się innym? Szkoda, aby jej życie kończyło się tak smutno.

 

Z inicjatywą wymiany książek wyszły panie bibliotekarki z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zambrowie. „Zamień się książką - weź książkę z półki, zostaw swoją” - pod takim hasłem w oddziale dla dorosłych przy ul. Wyszyńskiego 2 w Zambrowie uruchomiony został punkt wymiany książek.

 

Każda osoba, która zapragnie podzielić się z innymi czytelnikami posiadaną przez siebie ciekawą lekturą może pozostawić ją w wyznaczonym w bibliotece miejscu wymieniając ją na inny, wybrany przez siebie tytuł.

 

To świetny pomysł, aby książki mogły cieszyć większą ilość czytelników. Oczywiście korzystanie z punktu jest bezpłatne!

 


Zamień się książką! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się