:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C całkowite zachmurzenie

Zambrowskie zawodniczki karate walczyły o Puchar Polski

Aleksandra Olszewska oraz Zuzanna Szulborska reprezentowały Zambrowski Klub Karate Kyokushin podczas ogólnopolskich zawodów. Mimo dobrej postawie i zaangażowaniu, zawodniczkom nie udało się zająć miejsca na podium. Z pewnością zebrały one cenne doświadczenie, które pomoże im w dalszej karierze sportowej.

XXXIV Puchar Polski Seniorów oraz XIV Puchar Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików w karate odbył się 9 grudnia we Wrocławiu. Organizatorem zawodów był Wrocławski Klub Karate.

Na czterech matach zmagało się 489 karateków z 96 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Wśród nich znajdowały się dwie zawodniczki Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin – Aleksandra Olszewska (młodzik) oraz Zuzanna Szulborska (junior). Ponadto jednym z sędziów zawodów był sensei Skander Youssfi 4 dan z ZKKK.

- „Zawody były na wysokim poziomie. Tym razem nasze zawodniczki nie zdołały stanąć na podium, choć należy zaznaczyć, że pokazały bardzo dobrą technikę i ducha walki. Na pewno zdobyły doświadczenie, które jest bezcenne, gdyż dla dziewczyn był to pierwszy start w zawodach takiej rangi.” - podsumowuje trener Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin Anna Kaczyńska – Youssfi.

Polecamy:
:: Dobre występy zawodników ZKKK we Włocławku
:: Walczyli w klatce w Zambrowie [foto+video]
:: Karatecy obchodzili mikołajki [foto]
:: 7 medali dla karateków z ZKK Kyokushin
:: Ogólnopolski Turniej Rodzinny Karate Kyokushin rozstrzygnięty [foto]
:: Zambrowski akcent podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów
:: Seminarium szkoleniowe Kyokushin Karate i Ju Jitsu [foto]
:: Sukcesy zawodników Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate w Wiśniowej Górze
:: Sukces karateków na początku sezonu [foto]
:: Rządowy program wesprze zambrowskich karateków
:: Pracowali nad doskonałością sportową
:: ZKKK zakończył sezon [foto]
:: Karatecy szlifowali formę w Wilkasach
:: Grand Prix Kyokushin Karate IBK z podlaskim akcentem

Zambrowskie zawodniczki karate walczyły o Puchar Polski komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się