:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C bezchmurnie

Zambrowskie Amazonki odwiedziły Licheń

„Klub Amazonek” działający przy Ośrodku Wsparcia Rodziny Caritas w Zambrowie pomaga kobietom, będącym w trakcie lub po leczeniu nowotworu piersi w powrocie do pracy zawodowej, do życia rodzinnego i małżeńskiego. Zambrowskie Amazonki spotkały się przedostatni raz przed wakacjami. Wcześniej uczestniczyły w pielgrzymce do Lichenia.

W kawiarence Volo Cafe przy alei Wojska Polskiego 49, po raz kolejny odbyło się spotkanie zambrowskiego Klubu Amazonek. Przypomnijmy, że jego misją jest niesienie otuchy, nadziei i wiary kobietom, które utraciły je po przebytej chorobie. Klub Amazonek jednoczy wszystkie panie dotknięte rakiem piersi, bez względu na wiek.

Działalność stowarzyszenia Amazonek w Zambrowie to jednak nie tylko spotkania. W ostatnią sobotę kwietnia 8 pań busem udało się na pielgrzymkę do Lichenia. W czerwcu planowany jest także wyjazd na Litwę.

- „Niektóre z pań były pierwszy raz w Licheniu i bardzo im się spodobało. Pragnę serdecznie podziękować prywatnym ofiarodawcom za wsparcie finansowe, dzięki któremu doszło do wyjazdu Amazonek.” - mówi inicjatorka powstania „Klubu Amazonek” Barbara Reinke.

Przypominamy, że spotkania Klubu Amazonek odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godzinie 17:00. Kolejne spotkanie odbędzie się zatem 4 czerwca. Na okres wakacji (lipiec - sierpień) Klub zrobi przerwę. Zachęcamy wszystkie kobiety z Zambrowa i okolic, które są w trakcie lub po leczeniu nowotworu piersi, do odwiedzenia Klubu.

Zambrowskie Amazonki odwiedziły Licheń komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się