:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -6°C pochmurno z przejaśnieniami

Zambrowianie kibicowali Polakom [foto]

W zambrowskiej strefie kibica fani piłki nożnej kibicowali reprezentacji naszego kraju w mundialowym meczu z Kolumbią. Mimo dopingu, Polska przegrała dzisiejsze spotkanie 0:3.

 

Mieszkańcy Zambrowa i okolic dopingowali na parkingu przy Zambrowskim Klubie Sportowym „Olimpia” polską reprezentację w piłce nożnej. Zambrowska strefa kibica była dzisiaj czynna już od godziny 18:00. Kibice gromadzili się przy rozstawionych stolikach, aby wspólnie dopingować Polaków w mundialowym meczu z Kolumbią.

Mimo tak licznego wsparcia nasza reprezentacja przegrała z Kolumbijczykami 0:3. To już druga porażka Polaków podczas trwających mistrzostw świata. Poprzedni mecz grupowy z Senegalem zakończył się naszą przegraną 1:2.

Kolejne, dla Polaków ostatnie, mundialowe spotkanie zostanie rozegrane w czwartek, 28 czerwca o godzinie 16:00. Tym razem naszym rywalem będzie Japonia.


Zambrowianie kibicowali Polakom [foto] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-06-25 18:07:31

    Już za cztery lata już za cztery lata polski nie będzie na mistrzostwach świata

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org