:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 7°C
powietrze Dobre
Portal zambrow.org 05/04/2005 00:00

ostatnia aktualizacja: 06.04.2005 r., godz. 15.00

Informujemy o przebiegu uroczystości żałobno-pogrzebowych Papieża Jana Pawła II - Wielkiego w Zambrowie.

środa, 6 kwietnia 2005
:: od godz. 17.00 - kościół Św. Józefa - indywidualna adoracja
:: godz. 18.00 - kościół Św. Józefa - uroczysta Msza Święta z kazaniem
:: po mszy wieczornej - kościół p.w. Ducha Św. - różaniec w intencji Ojca Świętego
:: godz. 21.00 – kościół p.w. Trójcy Świętej – Apel Jasnogórski
:: w kościele p.w. Trójcy Świętej wyłożona jest księga kondolencyjna, do której wpisać się może każdy
:: wszystkie kościoły w ciągu dnia są otwarte

czwartek, 7 kwietnia 2005
:: godz. 16.00 – na stadionie miejskim – zostanie odprawione nabożeństwo żałobne połączone ze Mszą Świętą w intencji zmarłego Ojca Świętego. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Zambrowa. Msza święta będzie celebrowana przez proboszczów zambrowskich parafii. Na mszę zaprasza ks. prałat Jerzy Samsel i Burmistrz Zambrowa Kazimierz Dąbrowski
:: godz. 20.30 – spod Zespołu Szkół nr 1 im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” – rusza marsz dla uczczenia pamięci Papieża. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta i okolicy, a szczególnie młodzież (weźcie ze sobą świece).
:: godz. 21.00 – kościół p.w. Trójcy Świętej – Apel Jasnogórski
:: godz. 21.00 do 21.37 - ul. Papieża Jana Pawła II w Zambrowie - jesteśmy z naszym duchowym Ojcem, ustawiamy znicze na całej długości wszystkich ulic i placów Jana Pawła II w Polsce. Przekażcie tą wiadomość swoim przyjaciołom i rodzinie, aby dotarła do jak największej ilości dobrych osób. Kto może niech przyjdzie i zapali świeczkę (z inicjatywy internautów).
:: w kościele p.w. Trójcy Świętej wyłożona jest księga kondolencyjna, do której wpisać się może każdy.

piątek, 8 kwietnia 2005
:: godz. 7.00 - Msza Święta - kościół p.w. Św. Józefa
:: godz. 8.00 - Msza Święta - kościół p.w. Trójcy Świętej
:: godz. 8.30 - Msza Święta - kościół p.w. Ducha Świętego
:: godz. 10.00 - we wszystkich kościołach na dłuższą chwilę rozlegną się dzwony
:: godz. 10.00 - transmisje telewizyjne i radiowe z Watykanu z pogrzebu Papieża Jana Pawła II każdy może przeżywać w wyciszeniu we własnym domu
:: godz. 18.00 –kościół p.w. Trójcy Świętej - msza pogrzebowa w intencji Ojca Świętego
:: od godz. 17.00 - kościół Św. Józefa - indywidualna adoracja
:: godz. 18.00 - kościół Św. Józefa - uroczysta Msza Święta z kazaniem
:: godz. 18.00 - kościół Ducha Św. - uroczysta Msza Święta
:: po mszy wieczornej - kościół p.w. Ducha Św. - różaniec w intencji Ojca Świętego (będzie odprawiany codziennie, aż do 11 kwietnia)
:: w kościele p.w. Trójcy Świętej wyłożona jest księga kondolencyjna, do której wpisać się może każdy.

Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski wydał zarządzenie, że piątek 8 kwietnia 2005 roku – będzie dniem wolny dla pracowników Urzędu Miasta Zambrów i jednostek organizacyjnych w celu umożliwienia jak najpełniejszego udziału w uroczystościach pogrzebowych. Nie pracować będzie również Starostwo Powiatowe, Urząd Gminy Zambrów, Powiatowy Urząd Pracy.

Podlaski Kurator Oświaty dr Zofia Trancygier-Koczuk powołując się na stanowisko Ministra Edukacji Narodowej i Sportu zawiesiła w piątek (8 kwietnia 2005 r.) zajęcia dydaktyczne we wszystkich szkołach w naszym województwie.

Po najnowszych ustaleniach władz samorządowych Zambrowa oraz dyrektorów szkół i przedszkoli, mamy potwierdzoną informację, że w piątek zajęcia lekcyjne we wszystkich szkołach są zawieszone. Godziny mszy świętych w piątek dla społeczności szkolnych - podane są powyżej dla poszczególnych parafii. Jednocześnie w szkołach oraz przedszkolach zorganizowane będą dyżury nauczycieli, aby tego dnia w godz. od 8.00 do 15.00 zapewnić opiekę wszystkim dzieciom w Zambrowie, które przyjdą do przedszkola lub szkoły, jeżeli ich rodzice będą musieli iść do pracy.

Pływalnia Miejska Delfin nieczynna będzie w piątek przez cały dzień.

W piątek w Zambrowie, podobnie jak tego dnia w całym kraju, zamknięte będą również wszystkie oddziały banków. Pieniądze wypłacać będzie można jedynie w bankomacie.

Najważniejsze centra handlowe w Zambrowie (Gregorek, Eden II, Lewiatan, PSS Społem) już dziś przy wejściu do sklepów wywiesiły informacje, że w piątek sklepy będą nieczynne, dla uczczenia pamięci Ojca Świętego i umożliwienia pracownikom udziału w transmitowanych przez telewizję uroczystościach pogrzebowych Papieża Jana Pawła II. Podobną decyzję z godziny na godzinę podejmuje dziś coraz więcej właścicieli mniejszych sklepów w Zambrowie.

We wtorek po południu wzdłuż najważniejszych ulic w Zambrowie zostały wywieszone flagi państwowe z kirem.

Proboszczowie zambrowskich parafii podkreślają, że od niedzieli, wierni bardzo licznie uczestniczę w indywidualnych adoracjach w kościołach w Zambrowie, w popołudniowych mszach świętych oraz różnych modlitwach w intencji Ojca Świętego.

Burmistrza Miasta Zambrów zaapelował do właścicieli barów, restauracji i sklepów monopolowych o wstrzymanie sprzedaży alkoholu w dniu pogrzebu Ojca Świętego. Jednocześnie zwrócił się z prośbą do wszystkich o zachowanie abstynencji jako daru dla Ojca Świętego w dniu żałoby narodowej.

Strażacy z Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych (OSP) z terenu gminy Zambrów apelują do swoich kolegów z pozostałych jednostek OSP na terenie całego powiatu zambrowskiego, aby w piątek o godzinie 10.00 wystawić przed remizy samochody strażackie i włączyć na kilka minut syreny w samochodach oraz przy remizach. W ten sposób strażacy-ochotnicy chcą oddać cześć Ojcu Świętemu.

Jeżeli ktokolwiek z naszych czytelników będzie miał jakieś dodatkowe informacje o uroczystościach żałobnych w Zambrowie - prosimy o kontakt z redakcją Portalu - tel. 0 602 283 255.

Reklama

Zambrów żegna Papieża Jana Pawła II - Wielkiego! Przebieg uroczystości. komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Mieszkanie 56,20m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na parterze w bloku przy ulicy 71 Pułu Piechoty w..


Sprzedam dom

Sprzedam dom w miejscowości Tybory Olszewo.gotowy do zamieszkania nie wymagający wkładu finansowego, działka ok 15 ar. Na dole kuchnia z salonem,..


Sprzedam Mieszkanie

Sprzedam Mieszkanie na ulicy Magazynowej, metraż 70m2, 2 pokoje z kuchnią, mieszkanie na II piętrze. W bloku znajduje się domofon. Mieszkanie w..


Praca na stanowisku doradcy

Poszukujemy doradcy klienta do Salonu Canal+ w Zambrowie na niepełny etat (ok 120-130h miesięcznie). Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+prowizja)...


Kupujemy samochody,my płacimy

Kupujemy samochody w bardzo dobrym stanie, z mniejszymi lub większymi wadami także auta powypadkowe ,bez opłat,angliki,motory,przyczepy..


WĘGIEL, BRYKIET, PELLET

SKŁAD OPAŁU W WIŚNIEWIE k/ZAMBROWA OFERUJE: * WĘGIEL KOSTKA, ORZECH, * PELLET DRZEWNY EN PLUS A1 CERTYFIKOWANY * PELLET PREMIUM CERTYFIKOWANY *..


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Bramy panelowe, palisadowe,

CENTRUM OGRODZEŃ MICHALSKI oferuje kompleksowo ogrodzenia: -panelowe -palisadowe -aluminiowe -betonowe -metalowe zdobione -ze sztachet..


Sprzedam Mieszkanie 72 m2 w

Sprzedam mieszkanie o pow. 72,8 m2 na II piętrze z dużym balkonem w Zambrowie przy ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie ładne i czyste, po remoncie. Gotowe..


Specjalista ds. sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Ekogroszek Eco Power

Wartość opałowa 24-25 MJ/kg, zawartość popiołu ok 7%-9%, uziarnienie 8-25 mm. Pakowany w worki 25kg* 40 sztu/ paleta. Warunki transportu do..


Mieszkanie 71,66m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 71,66 m2 położone na VI piętrze w bloku z windą przy ul. Papieża Jana..


Brama Wjazdowa Przesuwna

Brama wjazdowa przesuwna panelowa o wymiarach 6000 x 2030 mm ocynkowana ogniowo oraz pomalowana proszkowo. Możliwość założenia automatu. Jesteśmy..


Przyjmę kierowcę c+e

Zatrudnię kierowcę z kategorią C+E, jazda z naczepą firanką po Polsce. telefon: 666 328 277


Dowozy Pizzeria

Potrzebny kierowca do pracy na dowozy w Pizzerii Perfetto. Bardzo dobre warunki pracy. Po więcej informacji prosimy dzwonić pod nr 604 461 261...


Ekogroszek EXTRA PREMIUM +.

Polecamy Państwu ekogroszek o doskonałych parametrach : -wartość opałowa 26-28 MJ/kg - zawartość popiołu do 5% -- siarka 0,50%. Warunki transportu..


Budynek użytkowy 452m2, Aleja

City-Biuro Nieruchomości: Budynek mieszkalno-użytkowo-handlowy o powierzchni użytkowej 452m2 położony przy Aleji Wojska Polskiego w Zambrowie...


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


SPRZEDAM LAS w KOŁAKI

Mam do sprzedania LAS MIESZANY, o powierzchni 1,21 ha. Zapraszam. Tel. kontaktowy 515 279 804.


Alarmy, domofony, monitoring,

Alarmy, monitoring, automatyka domowa -instalacje alarmowe -instalacje elektryczne -napędy do bram -automatyka domowa -sterowanie z poziomu..


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Mieszkanie 4 pokoje, 71 Pułk

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na IV piętrze w bloku przy ul. 71 Pułku Piechoty w..


Węgiel kamienny kostka 640

Posiadamy w sprzedaży węgiel o parametrach -wartość opałowa 24-25 MJ/kg -zawartość popiołu od 6% do 8% Posiadamy samochody samowyładowcze. Warunki..


Ocieplanie Poddaszy Pianą Pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


Obyspniki na pryzmy - nowa

Sklep ROLNIK Mioduszewski, wjazd od ulicy Wiśniowej Nowa dostawa obsypników na pryzmy Zapraszamy Dodatkowo oferujemy folię na pryzmy, siatkę na..


Dom 100m2, działka 2100m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom parterowy, murowany o powierzchni 100m2 położony w wsi Nagórki-Jabłoń, zaledwie kilka..


Działka 1,98 ha

Działki gruntu o łącznej powierzchni 1,987 ha położone w Pstrągach-Gniewotach , gmina Zambrów. Grunty z możliwością zagospodarowania na różne cele...


Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Meble na wymiar. Kuchnie,

Meble na wymiar. Kuchnie, szafy, garderoby, zabudowy itp. Wysoka jakość wykonania. Bogaty wybór materiałów. Dogodne terminy realizacji. Strona na FB..


Usługi remontowe

Witam prowadzę firmę remontową ,posiadam wieloletnie doświadczenie przy wykończeniach wnetrz .Profesjonalnie wykonam wszelkie prace związane z..


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


Magazynier - kierowca

Hurtownia materiałów budowlanych i wykończeniowych Chemix Sp. z o.o. w Zambrowie zatrudni osobę na stanowisko Magazynier - kierowca Od kandydatów..


Naprawa kominów- rurowanie,

Witam, oferuję państwu profesjonalne, fachowe i rzetelne usługi w zakresie: - rurowania kominów- naprawa kominów - kuchnie kaflowe - piecokominki -..


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Wynajmę lokale użytkowe przy

Oferuję do wynajęcia lokale użytkowe o powierzchni: -226 m2 oraz -232 m2 przy Alei Wojska Polskiego nr 37B. Możliwość indywidualnej aranżacji..


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"