:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C bezchmurnie

Zambrów otrzymał komputery. Ruszają hotspoty

edukacja, Zambrów otrzymał komputery Ruszają hotspoty - zdjęcie, fotografia

Wczoraj, 13. listopada dokonano oficjalnego przekazania sprzętu komputerowego oraz oprogramowania firmy Microsoft, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zambrowie, przy ul. Wyszyńskiego. Pani dyrektor MOK Marta Konopka odebrała 3 zestawy komputerowe z akces-point`em LG.

Komputeryzacja Miejskiej Biblioteki publicznej w Zambrowie, nastąpiła dzięki fundacji "Nowoczesna Polska", w ramach programu "Ikonka" pod patronatem Ministra Nauki i Informatyzacji.
Oficjalne udostępnienie czytelnikom komputerów z dostępem do Internetu nastąpi po opracowaniu regulaminu korzystania z kawiarenek internetowych w miejscach publicznych oraz po zabezpieczeniu komputerów odpowiednimi programami antywirusowymi. Przewidywany termin oddania czytelni internetowej do użytku mieszkańców Zambrowa - czwartek w przyszłym tygodniu, o czym wcześniej poinformujemy na Portalu.
Na razie czytelnia wyposażona jest w 3 komputery z dostępem do Internetu, z których korzystać będzie można w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zambrowie, przy ul. Wyszyńskiego. Ponadto w rejonie czytelni internetowej, zapewniony jest również bezprzewodowy dostęp do Internetu, a więc każdy, kto posiada odpowiedni sprzęt (komputer, np. laptop z odpowiednią bezprzewodową kartą sieciową), w obrębie Biblioteki Miejskiej ma do dyspozycji bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Miejski Ośrodek Kultury czeka jeszcze na kolejny zestaw 3 komputerów, które będą tworzył czytelnię internetową w Filii Biblioteki Publicznej, przy ul. Grunwaldzkiej 1 w Zambrowie.
Korzystanie z Internetu w obu tzw. "hotspotach" będzie bezpłatne, ale wszyscy korzystający będą musieli podporządkować się regulaminowi "kawiarenek".


Zambrów otrzymał komputery. Ruszają hotspoty komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się