:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Zakład Karny w Czerwony Borze ma nowego dyrektora

Ppłk Adam Kozioł został nowym dyrektorem największej podlaskiej placówki penitencjarnej - Zakładu Karnego w Czerwony Borze.

Dyrektor Generalny Służby Więziennej gen. Jacek Kitliński powołał wczoraj, 20 grudnia nowego dyrektora Zakładu Karnego w Czerwonym Borze. Największą podlaską placówką penitencjarną pokieruje ppłk Adam Kozioł.

Ppłk Adam Kozioł służbę rozpoczynał w Rejonowym Areszcie Śledczym w Białymstoku. Od 1 grudnia 2001 r. zmienił jednostkę na Zakład Karny w Czerwonym Borze, gdzie kierował Działem Ewidencji. Następnie 1 listopada 2010 r. objął tu stanowisko zastępcy dyrektora zakładu. Od sierpnia 2017 r. pełnił obowiązki Dyrektora Zakładu Karnego w Czerwonym Borze.

Przypominamy, że do końca lipca br. funkcję dyrektora sprawował płk Tadeusz Kaczyński, który po wieloletniej służbie przeszedł na zaopatrzenie emerytalne.

Ppłk Adamowi Koziołowi życzymy sukcesów na nowym stanowisku!Zakład Karny w Czerwonym Borze jest zakładem karnym typu zamkniętego i przeznaczony jest dla tymczasowo aresztowanych, skazanych dorosłych odbywających karę pozbawienia wolności po raz pierwszy w zakładzie typu zamkniętego, półotwartego i otwartego oraz skazanych młodocianych zakwalifikowanych do odbywania kary w zakładzie karnym typu półotwartego. Pojemność jednostki wynosi obecnie 959 miejsc.

Polecamy:
:: Dyrektor Zakładu Karnego w Czerwonym Borze emerytem
:: Niepodległościowe śpiewanie w Czerwonym Borze [foto]
:: Profilaktyka przez sport w Czerwonym Borze
:: Tydzień mediacji w ZK w Czerwonym Borze
:: Legioniści w Zakładzie Karnym [foto]
:: Czerwony Bór jest czystszy
:: Nowe kwalifikacje dla więźniów
:: Zespół Quest odwiedził osadzonych w ZK w Czerwonym Borze
:: Będzie praca dla więźniów. Powstanie hala produkcyjna przy ZK w Czerwonym Borze
:: Muzyczne spotkania w ZK w Czerwonym Borze
:: Ortograficzne zmagania „za kratami”
:: Wyłonią więziennego mistrza ortografii
:: Obława Augustowska - wernisaż wystawy „za kratami”
:: Poznawali wielokulturowość regionu Podlasia
:: Leczenie ogrodem w Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze

Zakład Karny w Czerwony Borze ma nowego dyrektora komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org