:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C pochmurno z przejaśnieniami

Zagospodarowują teren wokół ŚDS [foto]

inwestycje, Zagospodarowują teren wokół [foto] - zdjęcie, fotografia

Zagospodarowanie terenu przy budynku Środowiskowego Domu Samopomocy w Zambrowie to kolejny już etap prowadzonej przy ul. Legionowej inwestycji.

Najpierw była termomodernizacja, później prace związane z odwodnieniem działki. Teraz przyszedł czas na ostatni etap, czyli zagospodarowanie terenu. Mowa o trwającej przy budynku Środowiskowego Domu Samopomocy w Zambrowie inwestycji w zakresie przebudowy nawierzchni, zieleni i ogrodzenia oraz instalacji oświetlenia i monitoringu.

Prace, które pochłoną ponad 372 tys. zł, obejmują wykonanie nawierzchni utwardzonych, nawierzchni zielonych, nowego ogrodzenia działki, montaż elementów malej architektury, wykonanie instalacji oświetlenia zewnętrznego i instalacji monitoringu wizyjnego oraz instalacji domofonowej. Ponadto robotnicy muszą wykonać wszystkie roboty budowlane niezbędne do prawidłowej realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego, w tym m.in. przełożyć istniejący chodnik i opaskę dostosowując się do projektowych rzędnych inwestycji, a także dokonać regulacji istniejących studzienek i wpustów ulicznych. Do przedmiotu zamówienia zaliczono również wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej elementów zagospodarowania działki.

Pracami zajmuje się litewska firma UAB „SIAULIU PLENTAS”. Na przeprowadzenie wszystkich robót przedsiębiorstwo ma czas do końca czerwca bieżącego roku.

Przypomnijmy, że w minionym roku samorząd Powiatu Zambrowskiego przeprowadził na terenie ośrodka dwie inne inwestycje. Pod koniec października zakończyły się prace związane z wykonaniem elewacji budynku, natomiast pod koniec roku przeprowadzono roboty związane z odwodnieniem działki, na której znajduje się budynek ŚDS. Oba zadania pochłonęły wówczas 316 tys. zł.

Polecamy:
:: Budynek POW ocieplony. Czas na kolejny etap prac

:: W gminie Szumowo trwa realizacja ważnych inwestycji
:: Uwaga na utrudnienia! DK63 w przebudowie
:: Budowa ulicy Nadrzecznej zgodnie z harmonogramem [foto]
:: Będą utrudnienia w ruchu na osiedlu Północ. ZSM planuje remont dróg [foto]
:: Zaglądamy na koronę Stadionu Miejskiego [foto]
:: Rozpoczęli uzbrajanie kolejnych terenów inwestycyjnych [foto]
:: Zagospodarowują teren nowego parku [foto]
:: Będą nowe drogi na osiedlu przy ul. Ks. Krajewskiego
:: Budują orliki lekkoatletyczne [foto]
:: Montaż zabawek zakończył zagospodarowanie terenu na „koszarach” [foto]

Zagospodarowują teren wokół ŚDS [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się