:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Zambrowskie Żubry, Zagłosuj nominowanych Zambrowskich Żubrów - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 11/02/2019 13:14

Od dziś każdy zambrowianin i sympatyk naszego miasta może oddawać głosy na nominowanych do tegorocznej nagrody Burmistrza Miasta Zambrów Zambrowskie Żubry. Głosowanie potrwa tydzień.

 

23 lutego odbędzie się uroczysta gala wręczenia dorocznych nagród burmistrza - Zambrowskich Żubrów za rok 2018. Statuetki wręczane będą po raz dziewiętnasty. Otrzymają je osoby, instytucje, firmy i stowarzyszenia, które najbardziej przyczyniły się do promocji miasta w różnych kategoriach życia społecznego.

 

Ruszyło głosowanie 
Od dziś, od godziny 9:00 swój głos na nominowanych w siedmiu kategoriach (najlepszy reportaż promujący miasto Zambrów, najlepsza fotografia miasta Zambrów, wydarzenie roku, osobowość roku, przedsiębiorca roku, najlepszy nauczyciel oraz najlepszy sportowiec/drużyna) może oddać każdy zambrowianin i sympatyk naszego miasta podczas trwającego głosowania on-line na dedykowanej stronie internetowej www.zambrowskiezubry.pl. Głosowanie potrwa do niedzieli, 17 lutego do północy. Z jednego urządzenia można oddać 1 głos dziennie.

 

Jedynie w kategorii „najlepszy uczeń” kapituła powołana przez burmistrza sama dokonała wyboru laureatów. W tej kategorii co roku przyznawane były trzy Złote Żubry (w podkategoriach: szkoły podstawowe, gimnazjum i szkoły średnie). W tym roku zabrakło jednak nominowanych w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

 

Przypomnijmy, że w tym roku Urząd Miasta przyjął łącznie 29 zgłoszeń. W kategorii najlepszy reportaż promujący Miasto Zambrów – 3 nominacje, najlepsza fotografia miasta Zambrów - 2, wydarzenie roku – 6, osobowość roku – 3, przedsiębiorca roku – 2, najlepszy nauczyciel – 3, najlepszy uczeń w szkołach podstawowych – 3, najlepszy uczeń w gimnazjach – 1, najlepszy sportowiec/najlepsza drużyna – 6.

 

Dodatkowo przyznane zostanie Grand Prix Publiczności. W tej kategorii nagrodę otrzyma zdobywca największej ilości głosów zdobytych podczas głosowania zebranej podczas gali publiczności.

 

Redakcja zambrow.org startuje w dwóch kategoriach: najlepszy reportaż promujący miasto Zambrów (4 Zambrowski Bieg UlicznyIII inscenizacja bitwy o Zambrów) oraz najlepsza fotografia miasta Zambrów. Mamy nadzieję, że nasze propozycje spodobają się Państwu i możemy liczyć na Wasze głosy.

 

Opis poszczególnych nominacji opublikowaliśmy TUTAJ.

 

Statuetki „Zambrowskich Żubrów” są nagrodą burmistrza Zambrowa dla osób, instytucji, przedsiębiorstw i organizacji, które dzięki swoim działaniom promują miasto. Nagroda ma charakter honorowy. Nie wiąże się z żadną gratyfikacją pieniężną. Laureaci otrzymują statuetki żubra, którego głowa jest w herbie Zambrowa. Wręczenie nagród nastąpi 23 lutego 2019 r. w czasie uroczystej gali w Centrum Kultury. W tym roku wydarzenie to uświetni Koncert Wiedeński.

Reklama

Zagłosuj na nominowanych do Zambrowskich Żubrów 2018 komentarze opinie

 • gość 2019-02-11 14:44:15

  Zastanawia mnie jedna kwestia, ma się rozumieć że na galę wstęp jest wolny - czy jednak będą jakieś wejściówki?

 • Marco - niezalogowany 2019-02-11 14:46:21

  Zaproszenia będą jak go nie masz nie wejdziesz.Tyle w temacie!!!!

 • gość 2019-02-11 15:07:48

  Ach to tak, dzięki za odpowiedź! Zaproszenia dla wybranych, więc nawet nie ma sensu zawracać sobie głowy głosowaniem i całą tą szopką :) Z około 300-stu miejsc jakie mieści sala widowiskowa, mniej więcej 200 powinno być dla osób które chciały by przyjść, zatem bardziej ludzkim pomysłem było by rozdanie 200 wolnych wejściówek dla chętnych niż zaproszeń jedynie dla pewnego ścisłego grona śmietanki towarzyskiej. Tym tracicie w oczach pozostałych ludzi na poziomie, którzy żyją w Waszym mieście! Warto to zmienić - tyle na temat :)

 • WINDU - niezalogowany 2019-02-11 17:48:36

  gość 2019-02-11 15:07:48 Ach to tak, dzięki za odpowiedź! Zaproszenia dla wybranych, więc nawet nie ma sensu zawracać sobie głowy głosowaniem i całą tą szopką :) Z około 300-stu miejsc jakie mieści sala widowiskowa, mniej więcej 200 powinno być dla osób które chciały by przyjść, zatem bardziej ludzkim pomysłem było by rozdanie 200 wolnych wejściówek dla chętnych niż zaproszeń jedynie dla pewnego ścisłego grona śmietanki towarzyskiej. Tym tracicie w oczach pozostałych ludzi na poziomie, którzy żyją w Waszym mieście! Warto to zmienić - tyle na temat :) Gościu warto oddać głos... Są ludzie co wiele zrobili dla miasta , występują w zespołach tworzą unikatową sztukę czy też inne prace, Zespoły sportowe , nasi fotograficy i nie tylko. Poprzeć trzeba ludzi by wiedzieli że ktoś jest kto daje im szansę rozwoju swego talentu sportowego czy artystycznego! Zauważ dużo osób nie startuje aż chociaż dużo robią

 • gość 2019-02-12 09:14:39

  Panie koralik...prośba o nie prężenie mięśnia umysłu w celu tłumaczenia wszystkim jak wspaniale radzą sobie ludzie tworzący w tym mieście. Przedmówcom chodzi o formę spełnienia apogeum konkursu i sposób dystrybucji wejściówek wśród mieszkańców i sympatyków. Całe szczęście ze będzie koncert Wiedeński. Miłego odbioru.

 • damian - niezalogowany 2019-02-12 10:00:59

  Mam nadzieję że będą bilety na ww. Koncert Wiedeński, ponieważ chętnie kupię bilet. Jeśli koncert jest wyłącznie dla uczestników gali i nie będzie już miejsc ani biletów, to proponuję aby powtórzyć koncert dzień później czyli w niedzielę w porach wieczornych, zapewniam że zainteresowanie będzie duże. Tworzenie takiego wydarzenia jako jedynie imprezy dla znajomych jest wyrazem braku kultury i bezceremonialnym brakiem taktu ze strony organizatorów, ponieważ wielu mieszkańców Zambrowa i okolic chętnie wybrało by się np. na taki koncert jaki zamierzacie sobie urządzić na gali. Toteż dobrym pomysłem jest moja propozycja aby powtórzyć koncert dla wszystkich ukarze to was w lepszym świetle. Jak ma rozwijać się życie kulturalne w Zambrowie, jeśli ktoś sobie tworzy jedynie wydarzenie dla znajomych? To mija się z celem i jest waszą kompromitacją w oczach pozostałych ludzi na poziomie. Dlatego po części zgadzam się z przedmówcami!

 • gość 2019-02-12 10:31:43

  Co do mnie - konieczność przemęczenia się w wysiadywaniu i wysłuchiwaniu jakiegokolwiek koncertu - z racji otrzymania darmowej wejściówki - byłoby karą gorszą chyba niż kilka godzin spędzonych w kamieniołomie. Jeszcze widać nie dorosłam do tych najwyższych półek kultury :) Ale jestem za!!! Jak najbardziej. jeszcze jeden dzień dodatkowy dla chętnych! :)

 • gość 2019-02-12 11:42:20

  A gdzie "Rekord" Zambrów? Dziewczyny z Rekordu walczyły o medale na mistrzostwach Polski w kategorii dwójek i czwórek w bardzo silnie obsadzonych zawodach. Ostatecznie oba zespoły zajęły czwarte pozycje minimalnie przegrywając z rywalkami. Dodatkowo na prawie wszystkich turniejach ogólnopolskich nie schodziły z "pudła" wielokrotnie kończąc zawody ze złotem na szyi!!!

 • gość 2019-02-13 07:01:03

  Wejściówki dla elity Sami siebie wybierają Komu jest potrzebna ta impreza ??????????????? Zrezygnować z niej i lepiej zrobić coś dla wszystkich

 • gość 2019-02-13 07:35:28

  Głosowanie : "Pamiętaj – z jednego urządzenia możesz głosować 1 raz dziennie." Trzy dni temu zagłosowałam raz, a teraz komputer sam każdego dnia oddaje za mnie głos! dziękując mi jedynie : Dziękujemy za oddanie głosu... Proszę bardzo. :)

 • gość 2019-02-13 10:07:24

  Ciekawa dyskusja toczy się w komentarzach, również jestem zdania aby kultury nie zamykać pod kloszem. Ktoś wspomniał o tym aby zorganizować powtórkę koncertu otwartą dla wszystkich chętnych dzień po gali, i to jest całkiem dobry pomysł - faktycznie dało by to możliwość wysłuchania koncertu osobom które były by naprawdę zainteresowane takim wydarzeniem, pewnie nawet bardziej niż niektóre osoby zaproszone na całą uroczystość które raczej z grzeczności zmuszeni będą do pozostania na koncercie. ….Ale znając życie, chyba nie będzie to możliwe aby zorganizować taki koncert dzień po gali. Zakwaterowanie artystów w hotelu kosztuje i również sami artyści mogą mieć dzień później inne plany w grafiku (chyba że będzie można to jeszcze z nimi ustalić). Tak moim zdaniem galę można uświetnić jakimś bardziej pospolitym zespołem, typu muzyka popularna który będzie odpowiadał większości - w sumie tak było dotąd z tego co pamiętam. A bardziej wyszukany Koncert Wiedeński (repertuar klasyczny) przenieść i zorganizować w późniejszym czasie jako oddzielne wydarzenie dla chętnych w ramach świętowania karnawału a więc najpóźniej do 2 marca (sobota). Proponuję aby organizatorzy zaproponowali darmowe wejściówki dla chętnych, lub zakup biletów w jakiejś niewygórowanej cenie jeśli organizatorów nie będzie stać na opłacenie artystów. Tym samym i wilk będzie syty i owca cała :) Chyba dobry pomysł - prawda?

 • gość 2019-02-13 14:02:19

  tak prawda

 • gość 2019-02-13 15:41:47

  Tak, tylko taki koncert i zaproszona "śmietanka" towarzyska na nim to właśnie wydaje mi się tym dwa w jednym, a raczej w jednej - sali koncertowej - wilk - śmietanka - syty - i owca-koncert - cała....

 • gość 2019-02-13 16:50:44

  Obnaża się bladość dupy..."złote a skromne" to kolejne już rozdanie Żubrów.

 • gość 2019-02-19 09:24:03

  Nie hejtujmy zastanowić się trzeba kto w naszym mieście dużo robi a nie lansuje się!? Żeby nie były to osoby które dostaną a potem wyjadą z miasta !!!! Tak jak w poprzednich latach

 • gość 2019-02-19 10:36:33

  Mam Pytanie do Strażników Promocji Miasta! jednym z najbardziej znanych i jednocześnie mającym bardzo dobrą możliwość promocji Zambrowa jest Jarosław Kozakiewicz. Ciągle, gdy chcę zerknąć do Internetu, co w jego świecie sztuki słychać, zapominam niestety nazwisko (skleroza!) Wpisuję w google : "Jarosław rzeźbiarz Zambrów" - lecz nie znajduję, jedynie znajduję tam najsłynniejszego w Zambrowie Pana Jarosława Strenkowskiego i Pana Jarosława Kosa. Dopiero po wpisaniu "Jarosław - rzeźbiarz - Białystok" odnajduję zapomniane nazwisko : Kozakiewicz. Skąd mi ten Białystok w pamięci? Ponieważ rok urodzenia artysty 1962 był rokiem dla Zambrowa dramatycznym, kiedy porody odbywały się w Białymstoku... Bardzo możliwe, że miejsce urodzenia Białystok jest korzystniejsze dla pana Kozakiewicza, ale dla Zambrowa - dla promocji Zambrowa byłoby korzystniejsze jednak zadbanie o to, by Zambrów - jako miejsce kształtowania się młodego artysty - miało swój zasadniczy udział, a nie dopiero późniejsze uczelnie, które chętnie wszystkimi znakomitościami się promują. Arcybiskup Michalik, mimo że wyjechał z Zambrowa wieki całe temu, zawsze pamięcią powraca do rodzinnych stron i podkreśla ich znaczenie, promuje nasze miasto! Tak więc nie zgadzam się z argumentem: "Żeby nie były to osoby które dostaną a potem wyjadą z miasta" .... To miasto musi stać na straży, aby Wam co najcenniejsi ludzie nie przepadli i nie chcieli do Was ani fizycznie, ani pamięcią wracać. To nie jest hejt, tylko naprawdę mnóstwo osób w tym - jak to nazwać? - słoiku? - dusi się, ucieka, wytrzymać nie może..... czy nie może samorząd zrobić czegoś, aby przestrzeń zwana Zambrowem była otwarta i nie tłamsiła otwartych, zdolnych, mających potencjał ludzi????

 • gość 2019-02-19 10:39:25

  Proszę - jaki stosunek do Zambrowa ma wikipedia : "Jarosław Kozakiewicz (ur. 1961 w Białymstoku) — artysta wizualny, rzeźbiarz, autor projektów architektonicznych. Przez niektórych krytyków uznawany za wizjonera. W latach 1981-1985 studiował na wydziale rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Od roku 1985 do roku 1988 uczył się w The Cooper Union for the Advancement Of Science and Art w Nowym Jorku. W roku 1997 zdobył stopień doktora na warszawskiej ASP." Zambrów w życiu wizjonera jakby w ogóle nie istniał :/

 • gość 2019-02-19 10:45:15

  A co gorsze - to też nie jest hejt - autor artykułu w wikipedii - Albin Czarny pisze o sobie, iż : " popiera zasadę masowej zagłady wszelkich wandali. " ..... Ciekawe ile masowo zagładził w wikipedii miejsc, uznając je za wandali? Po prostu takie pojawiają się myśli, kiedy napotyka się w szerokim świecie różnych nawiedzonych DZIAŁACZY i specyficzne formy ich działania.

 • gość 2019-02-19 10:47:24

  Napisał jeszcze o sobie, jakby na usprawiedliwienie siebie : " ma beznadziejne poczucie humoru i jest szurnięty. " - usprawiedliwienie, ale jednocześnie pewna forma zastraszenia, bo "szurniętego" nie wiadomo na co jeszcze więcej stać?

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

NOWOŚĆ W OFERCIE- MASZYNY

Zgrabiarka dwu karuzelowa Enorossi ENODUO 780 PRO Wersja ciągana - szer. robocza 780cm - zgrabianie do środka pokosu - przekładnia w kąpieli..


Zobacz ogłoszenie

KONTROLER JAKOŚCI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko KONTROLER JAKOŚCI GŁÓWNE ZADANIA -sprawowanie kontroli nad jakością wyrobów na..


Zobacz ogłoszenie

Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal przy ul. Świętokrzyskiej 9.


Zobacz ogłoszenie

PRACOWNIK DO PRODUKCJI DRZWI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko PRACOWNIK DO PRODUKCJI DRZWI (trapezy, koła, kształty nietypowe) Zakres obowiązków: -..


Zobacz ogłoszenie

Przydomowe oczyszczalnie

Oferujemy: *oczyszczalnie drenażowe *oczyszczalnie biologiczne *oczyszczalnie SBR *studnie chłonne *drenaże *sprzedaż, montaż zbiorników..


Zobacz ogłoszenie

Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

Działka 3005m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 3005m2 położona w miejscowości Grochy-Pogorzele, gmina Zambrów. Media:..


Zobacz ogłoszenie

Dom 120m2, działka 2038m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem o powierzchni 120m2 położony w Czyżewie przy ul...


Zobacz ogłoszenie

Działka pod inwestycję

Witam Do sprzedania mam działkę dobrą pod inwestycje powierzchnia 1 hektar. Atrakcyjna lokalizacja - obrzeża miasta Zambrów. Cicha, spokojna..


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

Działka 1406m2, Nagórki-Jabłoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1406m2 położona w Nagórkach Jabłoń, gmina Zambrów. Wydana decyzja o..


Zobacz ogłoszenie

Salon Meblowy Pieer zatrudni

Salon Meblowy Pieer zatrudni pracownika na stanowisku monter mebli/pracownik magazynowy. Wymagania: - chęć do pracy - prawo jazdy kat.B Dobre..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę zlecenia remontowe.

Przyjmę zlecenia; szpachlowanie ,malowanie, adaptacja poddaszy,panele remonty mieszkań. Gwarantuję jakość wykonania usług. numer telefonu 784 395..


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

Lokale użytkowe JUŻ od 720 zł

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie wynajmu lokale użytkowe: 1. Al. Wojska Polskiego 40m2, II piętro - 720 zł netto + opłaty/mc 2. Al...


Zobacz ogłoszenie

Działki

Witam Do sprzedania mam kilka działek Działki w tej chwili są ok 30 ar owe ale jest możliwość zakupu działki z kimś do spółki i podzielenia jej na..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkania do wynajęcia od

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie wynajmu mieszkania: 1. ul. Cmentarna 35m2, 1 pokój + aneks kuchenny, łazienka, I piętro, - 1100 zł +..


Zobacz ogłoszenie

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie 3-pokojowe, I

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 58,94m2 położone na I piętrze w bloku z cegły przy Placu..


Zobacz ogłoszenie

Pożyczka na Święta Wielkanocne

Pożyczka na Święta Wielkanocne i nie tylko! Weź pożyczkę nawet do 20 000 zł Pieniądze na koncie nawet w 15 minut na Twoim koncie Zadzwoń


Zobacz ogłoszenie

PRACA W SALONIE NC+ GALERIA

Poszukujemy osoby na stanowisko doradcy klienta w Salonie NC+ mieszczącym się w galerii BEM w Zambrowie. Praca stała, wynagrodzenie podstawowe+..


Zobacz ogłoszenie

Działka 1,25 ha w Ngórkach

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1,25 ha położona w miejscowości Nagórki-Jabłoń, gmina Zambrów. Grunty..


Zobacz ogłoszenie

Rolety Rzymskie na Wymiar

Szyjemy Rolety Rzymskie i Austryjackie pod wymiar . Wszystko dopasowane do twoich potrzeb . Rolety szyjemy z wielu tkanin . Posiadamy też usługę..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Praca jako doradca klienta!

Zatrudnimy osobę na stanowisko konsultanta ds. obsługi klienta w Salonie Premium NC+ który mieści się w Galerii Bem w Zambrowie! Naszym..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"