:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 17°C
powietrze B. dobre
Zambrowskie Żubry, Zagłosuj nominowanych Zambrowskich Żubrów - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 11/02/2019 13:14

Od dziś każdy zambrowianin i sympatyk naszego miasta może oddawać głosy na nominowanych do tegorocznej nagrody Burmistrza Miasta Zambrów Zambrowskie Żubry. Głosowanie potrwa tydzień.

 

23 lutego odbędzie się uroczysta gala wręczenia dorocznych nagród burmistrza - Zambrowskich Żubrów za rok 2018. Statuetki wręczane będą po raz dziewiętnasty. Otrzymają je osoby, instytucje, firmy i stowarzyszenia, które najbardziej przyczyniły się do promocji miasta w różnych kategoriach życia społecznego.

 

Ruszyło głosowanie 
Od dziś, od godziny 9:00 swój głos na nominowanych w siedmiu kategoriach (najlepszy reportaż promujący miasto Zambrów, najlepsza fotografia miasta Zambrów, wydarzenie roku, osobowość roku, przedsiębiorca roku, najlepszy nauczyciel oraz najlepszy sportowiec/drużyna) może oddać każdy zambrowianin i sympatyk naszego miasta podczas trwającego głosowania on-line na dedykowanej stronie internetowej www.zambrowskiezubry.pl. Głosowanie potrwa do niedzieli, 17 lutego do północy. Z jednego urządzenia można oddać 1 głos dziennie.

 

Jedynie w kategorii „najlepszy uczeń” kapituła powołana przez burmistrza sama dokonała wyboru laureatów. W tej kategorii co roku przyznawane były trzy Złote Żubry (w podkategoriach: szkoły podstawowe, gimnazjum i szkoły średnie). W tym roku zabrakło jednak nominowanych w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

 

Przypomnijmy, że w tym roku Urząd Miasta przyjął łącznie 29 zgłoszeń. W kategorii najlepszy reportaż promujący Miasto Zambrów – 3 nominacje, najlepsza fotografia miasta Zambrów - 2, wydarzenie roku – 6, osobowość roku – 3, przedsiębiorca roku – 2, najlepszy nauczyciel – 3, najlepszy uczeń w szkołach podstawowych – 3, najlepszy uczeń w gimnazjach – 1, najlepszy sportowiec/najlepsza drużyna – 6.

 

Dodatkowo przyznane zostanie Grand Prix Publiczności. W tej kategorii nagrodę otrzyma zdobywca największej ilości głosów zdobytych podczas głosowania zebranej podczas gali publiczności.

 

Redakcja zambrow.org startuje w dwóch kategoriach: najlepszy reportaż promujący miasto Zambrów (4 Zambrowski Bieg UlicznyIII inscenizacja bitwy o Zambrów) oraz najlepsza fotografia miasta Zambrów. Mamy nadzieję, że nasze propozycje spodobają się Państwu i możemy liczyć na Wasze głosy.

 

Opis poszczególnych nominacji opublikowaliśmy TUTAJ.

 

Statuetki „Zambrowskich Żubrów” są nagrodą burmistrza Zambrowa dla osób, instytucji, przedsiębiorstw i organizacji, które dzięki swoim działaniom promują miasto. Nagroda ma charakter honorowy. Nie wiąże się z żadną gratyfikacją pieniężną. Laureaci otrzymują statuetki żubra, którego głowa jest w herbie Zambrowa. Wręczenie nagród nastąpi 23 lutego 2019 r. w czasie uroczystej gali w Centrum Kultury. W tym roku wydarzenie to uświetni Koncert Wiedeński.

Reklama

Zagłosuj na nominowanych do Zambrowskich Żubrów 2018 komentarze opinie

 • gość 2019-02-11 14:44:15

  Zastanawia mnie jedna kwestia, ma się rozumieć że na galę wstęp jest wolny - czy jednak będą jakieś wejściówki?

 • Marco - niezalogowany 2019-02-11 14:46:21

  Zaproszenia będą jak go nie masz nie wejdziesz.Tyle w temacie!!!!

 • gość 2019-02-11 15:07:48

  Ach to tak, dzięki za odpowiedź! Zaproszenia dla wybranych, więc nawet nie ma sensu zawracać sobie głowy głosowaniem i całą tą szopką :) Z około 300-stu miejsc jakie mieści sala widowiskowa, mniej więcej 200 powinno być dla osób które chciały by przyjść, zatem bardziej ludzkim pomysłem było by rozdanie 200 wolnych wejściówek dla chętnych niż zaproszeń jedynie dla pewnego ścisłego grona śmietanki towarzyskiej. Tym tracicie w oczach pozostałych ludzi na poziomie, którzy żyją w Waszym mieście! Warto to zmienić - tyle na temat :)

 • WINDU - niezalogowany 2019-02-11 17:48:36

  gość 2019-02-11 15:07:48
  Ach to tak, dzięki za odpowiedź! Zaproszenia dla wybranych, więc nawet nie ma sensu zawracać sobie głowy głosowaniem i całą tą szopką :) Z około 300-stu miejsc jakie mieści sala widowiskowa, mniej więcej 200 powinno być dla osób które chciały by przyjść, zatem bardziej ludzkim pomysłem było by rozdanie 200 wolnych wejściówek dla chętnych niż zaproszeń jedynie dla pewnego ścisłego grona śmietanki towarzyskiej. Tym tracicie w oczach pozostałych ludzi na poziomie, którzy żyją w Waszym mieście! Warto to zmienić - tyle na temat :)
  Gościu warto oddać głos... Są ludzie co wiele zrobili dla miasta , występują w zespołach tworzą unikatową sztukę czy też inne prace, Zespoły sportowe , nasi fotograficy i nie tylko. Poprzeć trzeba ludzi by wiedzieli że ktoś jest kto daje im szansę rozwoju swego talentu sportowego czy artystycznego! Zauważ dużo osób nie startuje aż chociaż dużo robią

 • gość 2019-02-12 09:14:39

  Panie koralik...prośba o nie prężenie mięśnia umysłu w celu tłumaczenia wszystkim jak wspaniale radzą sobie ludzie tworzący w tym mieście.
  Przedmówcom chodzi o formę spełnienia apogeum konkursu i sposób dystrybucji wejściówek wśród mieszkańców i sympatyków.
  Całe szczęście ze będzie koncert Wiedeński. Miłego odbioru.

 • damian - niezalogowany 2019-02-12 10:00:59

  Mam nadzieję że będą bilety na ww. Koncert Wiedeński, ponieważ chętnie kupię bilet. Jeśli koncert jest wyłącznie dla uczestników gali i nie będzie już miejsc ani biletów, to proponuję aby powtórzyć koncert dzień później czyli w niedzielę w porach wieczornych, zapewniam że zainteresowanie będzie duże. Tworzenie takiego wydarzenia jako jedynie imprezy dla znajomych jest wyrazem braku kultury i bezceremonialnym brakiem taktu ze strony organizatorów, ponieważ wielu mieszkańców Zambrowa i okolic chętnie wybrało by się np. na taki koncert jaki zamierzacie sobie urządzić na gali. Toteż dobrym pomysłem jest moja propozycja aby powtórzyć koncert dla wszystkich ukarze to was w lepszym świetle. Jak ma rozwijać się życie kulturalne w Zambrowie, jeśli ktoś sobie tworzy jedynie wydarzenie dla znajomych? To mija się z celem i jest waszą kompromitacją w oczach pozostałych ludzi na poziomie. Dlatego po części zgadzam się z przedmówcami!

 • gość 2019-02-12 10:31:43

  Co do mnie - konieczność przemęczenia się w wysiadywaniu i wysłuchiwaniu jakiegokolwiek koncertu - z racji otrzymania darmowej wejściówki - byłoby karą gorszą chyba niż kilka godzin spędzonych w kamieniołomie. Jeszcze widać nie dorosłam do tych najwyższych półek kultury :) Ale jestem za!!! Jak najbardziej. jeszcze jeden dzień dodatkowy dla chętnych! :)

 • gość 2019-02-12 11:42:20

  A gdzie "Rekord" Zambrów?
  Dziewczyny z Rekordu walczyły o medale na mistrzostwach Polski w kategorii dwójek i czwórek w bardzo silnie obsadzonych zawodach. Ostatecznie oba zespoły zajęły czwarte pozycje minimalnie przegrywając z rywalkami. Dodatkowo na prawie wszystkich turniejach ogólnopolskich nie schodziły z "pudła" wielokrotnie kończąc zawody ze złotem na szyi!!!

 • gość 2019-02-13 07:01:03

  Wejściówki dla elity
  Sami siebie wybierają
  Komu jest potrzebna ta impreza ???????????????
  Zrezygnować z niej i lepiej zrobić coś dla wszystkich

 • gość 2019-02-13 07:35:28

  Głosowanie : "Pamiętaj – z jednego urządzenia możesz głosować 1 raz dziennie." Trzy dni temu zagłosowałam raz, a teraz komputer sam każdego dnia oddaje za mnie głos! dziękując mi jedynie : Dziękujemy za oddanie głosu... Proszę bardzo. :)

 • gość 2019-02-13 10:07:24

  Ciekawa dyskusja toczy się w komentarzach, również jestem zdania aby kultury nie zamykać pod kloszem. Ktoś wspomniał o tym aby zorganizować powtórkę koncertu otwartą dla wszystkich chętnych dzień po gali, i to jest całkiem dobry pomysł - faktycznie dało by to możliwość wysłuchania koncertu osobom które były by naprawdę zainteresowane takim wydarzeniem, pewnie nawet bardziej niż niektóre osoby zaproszone na całą uroczystość które raczej z grzeczności zmuszeni będą do pozostania na koncercie. ….Ale znając życie, chyba nie będzie to możliwe aby zorganizować taki koncert dzień po gali. Zakwaterowanie artystów w hotelu kosztuje i również sami artyści mogą mieć dzień później inne plany w grafiku (chyba że będzie można to jeszcze z nimi ustalić). Tak moim zdaniem galę można uświetnić jakimś bardziej pospolitym zespołem, typu muzyka popularna który będzie odpowiadał większości - w sumie tak było dotąd z tego co pamiętam. A bardziej wyszukany Koncert Wiedeński (repertuar klasyczny) przenieść i zorganizować w późniejszym czasie jako oddzielne wydarzenie dla chętnych w ramach świętowania karnawału a więc najpóźniej do 2 marca (sobota). Proponuję aby organizatorzy zaproponowali darmowe wejściówki dla chętnych, lub zakup biletów w jakiejś niewygórowanej cenie jeśli organizatorów nie będzie stać na opłacenie artystów. Tym samym i wilk będzie syty i owca cała :) Chyba dobry pomysł - prawda?

 • gość 2019-02-13 14:02:19

  tak prawda

 • gość 2019-02-13 15:41:47

  Tak, tylko taki koncert i zaproszona "śmietanka" towarzyska na nim to właśnie wydaje mi się tym dwa w jednym, a raczej w jednej - sali koncertowej - wilk - śmietanka - syty - i owca-koncert - cała....

 • gość 2019-02-13 16:50:44

  Obnaża się bladość dupy..."złote a skromne" to kolejne już rozdanie Żubrów.

 • gość 2019-02-19 09:24:03

  Nie hejtujmy zastanowić się trzeba kto w naszym mieście dużo robi a nie lansuje się!? Żeby nie były to osoby które dostaną a potem wyjadą z miasta !!!! Tak jak w poprzednich latach

 • gość 2019-02-19 10:36:33

  Mam Pytanie do Strażników Promocji Miasta! jednym z najbardziej znanych i jednocześnie mającym bardzo dobrą możliwość promocji Zambrowa jest Jarosław Kozakiewicz. Ciągle, gdy chcę zerknąć do Internetu, co w jego świecie sztuki słychać, zapominam niestety nazwisko (skleroza!) Wpisuję w google : "Jarosław rzeźbiarz Zambrów" - lecz nie znajduję, jedynie znajduję tam najsłynniejszego w Zambrowie Pana Jarosława Strenkowskiego i Pana Jarosława Kosa. Dopiero po wpisaniu "Jarosław - rzeźbiarz - Białystok" odnajduję zapomniane nazwisko : Kozakiewicz. Skąd mi ten Białystok w pamięci? Ponieważ rok urodzenia artysty 1962 był rokiem dla Zambrowa dramatycznym, kiedy porody odbywały się w Białymstoku... Bardzo możliwe, że miejsce urodzenia Białystok jest korzystniejsze dla pana Kozakiewicza, ale dla Zambrowa - dla promocji Zambrowa byłoby korzystniejsze jednak zadbanie o to, by Zambrów - jako miejsce kształtowania się młodego artysty - miało swój zasadniczy udział, a nie dopiero późniejsze uczelnie, które chętnie wszystkimi znakomitościami się promują. Arcybiskup Michalik, mimo że wyjechał z Zambrowa wieki całe temu, zawsze pamięcią powraca do rodzinnych stron i podkreśla ich znaczenie, promuje nasze miasto! Tak więc nie zgadzam się z argumentem: "Żeby nie były to osoby które dostaną a potem wyjadą z miasta" .... To miasto musi stać na straży, aby Wam co najcenniejsi ludzie nie przepadli i nie chcieli do Was ani fizycznie, ani pamięcią wracać. To nie jest hejt, tylko naprawdę mnóstwo osób w tym - jak to nazwać? - słoiku? - dusi się, ucieka, wytrzymać nie może..... czy nie może samorząd zrobić czegoś, aby przestrzeń zwana Zambrowem była otwarta i nie tłamsiła otwartych, zdolnych, mających potencjał ludzi????

 • gość 2019-02-19 10:39:25

  Proszę - jaki stosunek do Zambrowa ma wikipedia : "Jarosław Kozakiewicz (ur. 1961 w Białymstoku) — artysta wizualny, rzeźbiarz, autor projektów architektonicznych. Przez niektórych krytyków uznawany za wizjonera. W latach 1981-1985 studiował na wydziale rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Od roku 1985 do roku 1988 uczył się w The Cooper Union for the Advancement Of Science and Art w Nowym Jorku. W roku 1997 zdobył stopień doktora na warszawskiej ASP." Zambrów w życiu wizjonera jakby w ogóle nie istniał :/

 • gość 2019-02-19 10:45:15

  A co gorsze - to też nie jest hejt - autor artykułu w wikipedii - Albin Czarny pisze o sobie, iż : " popiera zasadę masowej zagłady wszelkich wandali. " ..... Ciekawe ile masowo zagładził w wikipedii miejsc, uznając je za wandali? Po prostu takie pojawiają się myśli, kiedy napotyka się w szerokim świecie różnych nawiedzonych DZIAŁACZY i specyficzne formy ich działania.

 • gość 2019-02-19 10:47:24

  Napisał jeszcze o sobie, jakby na usprawiedliwienie siebie : " ma beznadziejne poczucie humoru i jest szurnięty. " - usprawiedliwienie, ale jednocześnie pewna forma zastraszenia, bo "szurniętego" nie wiadomo na co jeszcze więcej stać?

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Ekogroszek Eco Power

Wartość opałowa 24-25 MJ/kg, zawartość popiołu ok 7%-9%, uziarnienie 8-25 mm. Pakowany w worki 25kg* 40 sztu/ paleta. Warunki transportu do..


Ekogroszek EXTRA PREMIUM +.

Polecamy Państwu ekogroszek o doskonałych parametrach : -wartość opałowa 26-28 MJ/kg - zawartość popiołu do 5% -- siarka 0,50%. Warunki transportu..


Ocieplanie Poddaszy Pianą Pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


Mieszkanie 4 pokoje, 71 Pułk

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na IV piętrze w bloku przy ul. 71 Pułku Piechoty w..


WĘGIEL, BRYKIET, PELLET

SKŁAD OPAŁU W WIŚNIEWIE k/ZAMBROWA OFERUJE: * WĘGIEL KOSTKA, ORZECH, * PELLET DRZEWNY EN PLUS A1 CERTYFIKOWANY * PELLET PREMIUM CERTYFIKOWANY *..


Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Mieszkanie 71,66m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 71,66 m2 położone na VI piętrze w bloku z windą przy ul. Papieża Jana..


Budynek użytkowy 452m2, Aleja

City-Biuro Nieruchomości: Budynek mieszkalno-użytkowo-handlowy o powierzchni użytkowej 452m2 położony przy Aleji Wojska Polskiego w Zambrowie...


Meble na wymiar. Kuchnie,

Meble na wymiar. Kuchnie, szafy, garderoby, zabudowy itp. Wysoka jakość wykonania. Bogaty wybór materiałów. Dogodne terminy realizacji. Strona na FB..


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Dom 100m2, działka 2100m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom parterowy, murowany o powierzchni 100m2 położony w wsi Nagórki-Jabłoń, zaledwie kilka..


Przyjmę kierowcę c+e

Zatrudnię kierowcę z kategorią C+E, jazda z naczepą firanką po Polsce. telefon: 666 328 277


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


Węgiel kamienny kostka 640

Posiadamy w sprzedaży węgiel o parametrach -wartość opałowa 24-25 MJ/kg -zawartość popiołu od 6% do 8% Posiadamy samochody samowyładowcze. Warunki..


Sprzedam Mieszkanie 72 m2 w

Sprzedam mieszkanie o pow. 72,8 m2 na II piętrze z dużym balkonem w Zambrowie przy ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie ładne i czyste, po remoncie. Gotowe..


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Dowozy Pizzeria

Potrzebny kierowca do pracy na dowozy w Pizzerii Perfetto. Bardzo dobre warunki pracy. Po więcej informacji prosimy dzwonić pod nr 604 461 261...


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Sprzedam dom

Sprzedam dom w miejscowości Tybory Olszewo.gotowy do zamieszkania nie wymagający wkładu finansowego, działka ok 15 ar. Na dole kuchnia z salonem,..


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Sprzedam Mieszkanie

Sprzedam Mieszkanie na ulicy Magazynowej, metraż 70m2, 2 pokoje z kuchnią, mieszkanie na II piętrze. W bloku znajduje się domofon. Mieszkanie w..


Alarmy, domofony, monitoring,

Alarmy, monitoring, automatyka domowa -instalacje alarmowe -instalacje elektryczne -napędy do bram -automatyka domowa -sterowanie z poziomu..


Obyspniki na pryzmy - nowa

Sklep ROLNIK Mioduszewski, wjazd od ulicy Wiśniowej Nowa dostawa obsypników na pryzmy Zapraszamy Dodatkowo oferujemy folię na pryzmy, siatkę na..


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


SPRZEDAM LAS w KOŁAKI

Mam do sprzedania LAS MIESZANY, o powierzchni 1,21 ha. Zapraszam. Tel. kontaktowy 515 279 804.


Specjalista ds. sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Kupujemy samochody,my płacimy

Kupujemy samochody w bardzo dobrym stanie, z mniejszymi lub większymi wadami także auta powypadkowe ,bez opłat,angliki,motory,przyczepy..


Brama Wjazdowa Przesuwna

Brama wjazdowa przesuwna panelowa o wymiarach 6000 x 2030 mm ocynkowana ogniowo oraz pomalowana proszkowo. Możliwość założenia automatu. Jesteśmy..


Praca na stanowisku doradcy

Poszukujemy doradcy klienta do Salonu Canal+ w Zambrowie na niepełny etat (ok 120-130h miesięcznie). Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+prowizja)...


Mieszkanie 56,20m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na parterze w bloku przy ulicy 71 Pułu Piechoty w..


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Wynajmę lokale użytkowe przy

Oferuję do wynajęcia lokale użytkowe o powierzchni: -226 m2 oraz -232 m2 przy Alei Wojska Polskiego nr 37B. Możliwość indywidualnej aranżacji..


Magazynier - kierowca

Hurtownia materiałów budowlanych i wykończeniowych Chemix Sp. z o.o. w Zambrowie zatrudni osobę na stanowisko Magazynier - kierowca Od kandydatów..


Bramy panelowe, palisadowe,

CENTRUM OGRODZEŃ MICHALSKI oferuje kompleksowo ogrodzenia: -panelowe -palisadowe -aluminiowe -betonowe -metalowe zdobione -ze sztachet..


Działka 1,98 ha

Działki gruntu o łącznej powierzchni 1,987 ha położone w Pstrągach-Gniewotach , gmina Zambrów. Grunty z możliwością zagospodarowania na różne cele...


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"