:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Zambrowskie Żubry, Zagłosuj nominowanych Zambrowskich Żubrów - zdjęcie, fotografia
11/02/2019 13:14

Od dziś każdy zambrowianin i sympatyk naszego miasta może oddawać głosy na nominowanych do tegorocznej nagrody Burmistrza Miasta Zambrów Zambrowskie Żubry. Głosowanie potrwa tydzień.

 

23 lutego odbędzie się uroczysta gala wręczenia dorocznych nagród burmistrza - Zambrowskich Żubrów za rok 2018. Statuetki wręczane będą po raz dziewiętnasty. Otrzymają je osoby, instytucje, firmy i stowarzyszenia, które najbardziej przyczyniły się do promocji miasta w różnych kategoriach życia społecznego.

 

Ruszyło głosowanie 
Od dziś, od godziny 9:00 swój głos na nominowanych w siedmiu kategoriach (najlepszy reportaż promujący miasto Zambrów, najlepsza fotografia miasta Zambrów, wydarzenie roku, osobowość roku, przedsiębiorca roku, najlepszy nauczyciel oraz najlepszy sportowiec/drużyna) może oddać każdy zambrowianin i sympatyk naszego miasta podczas trwającego głosowania on-line na dedykowanej stronie internetowej www.zambrowskiezubry.pl. Głosowanie potrwa do niedzieli, 17 lutego do północy. Z jednego urządzenia można oddać 1 głos dziennie.

 

Jedynie w kategorii „najlepszy uczeń” kapituła powołana przez burmistrza sama dokonała wyboru laureatów. W tej kategorii co roku przyznawane były trzy Złote Żubry (w podkategoriach: szkoły podstawowe, gimnazjum i szkoły średnie). W tym roku zabrakło jednak nominowanych w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

 

Przypomnijmy, że w tym roku Urząd Miasta przyjął łącznie 29 zgłoszeń. W kategorii najlepszy reportaż promujący Miasto Zambrów – 3 nominacje, najlepsza fotografia miasta Zambrów - 2, wydarzenie roku – 6, osobowość roku – 3, przedsiębiorca roku – 2, najlepszy nauczyciel – 3, najlepszy uczeń w szkołach podstawowych – 3, najlepszy uczeń w gimnazjach – 1, najlepszy sportowiec/najlepsza drużyna – 6.

 

Dodatkowo przyznane zostanie Grand Prix Publiczności. W tej kategorii nagrodę otrzyma zdobywca największej ilości głosów zdobytych podczas głosowania zebranej podczas gali publiczności.

 

Redakcja zambrow.org startuje w dwóch kategoriach: najlepszy reportaż promujący miasto Zambrów (4 Zambrowski Bieg UlicznyIII inscenizacja bitwy o Zambrów) oraz najlepsza fotografia miasta Zambrów. Mamy nadzieję, że nasze propozycje spodobają się Państwu i możemy liczyć na Wasze głosy.

 

Opis poszczególnych nominacji opublikowaliśmy TUTAJ.

 

Statuetki „Zambrowskich Żubrów” są nagrodą burmistrza Zambrowa dla osób, instytucji, przedsiębiorstw i organizacji, które dzięki swoim działaniom promują miasto. Nagroda ma charakter honorowy. Nie wiąże się z żadną gratyfikacją pieniężną. Laureaci otrzymują statuetki żubra, którego głowa jest w herbie Zambrowa. Wręczenie nagród nastąpi 23 lutego 2019 r. w czasie uroczystej gali w Centrum Kultury. W tym roku wydarzenie to uświetni Koncert Wiedeński.

Reklama

Zagłosuj na nominowanych do Zambrowskich Żubrów 2018 komentarze opinie

 • gość 2019-02-11 14:44:15

  Zastanawia mnie jedna kwestia, ma się rozumieć że na galę wstęp jest wolny - czy jednak będą jakieś wejściówki?

 • Marco - niezalogowany 2019-02-11 14:46:21

  Zaproszenia będą jak go nie masz nie wejdziesz.Tyle w temacie!!!!

 • gość 2019-02-11 15:07:48

  Ach to tak, dzięki za odpowiedź! Zaproszenia dla wybranych, więc nawet nie ma sensu zawracać sobie głowy głosowaniem i całą tą szopką :) Z około 300-stu miejsc jakie mieści sala widowiskowa, mniej więcej 200 powinno być dla osób które chciały by przyjść, zatem bardziej ludzkim pomysłem było by rozdanie 200 wolnych wejściówek dla chętnych niż zaproszeń jedynie dla pewnego ścisłego grona śmietanki towarzyskiej. Tym tracicie w oczach pozostałych ludzi na poziomie, którzy żyją w Waszym mieście! Warto to zmienić - tyle na temat :)

 • WINDU - niezalogowany 2019-02-11 17:48:36

  gość 2019-02-11 15:07:48 Ach to tak, dzięki za odpowiedź! Zaproszenia dla wybranych, więc nawet nie ma sensu zawracać sobie głowy głosowaniem i całą tą szopką :) Z około 300-stu miejsc jakie mieści sala widowiskowa, mniej więcej 200 powinno być dla osób które chciały by przyjść, zatem bardziej ludzkim pomysłem było by rozdanie 200 wolnych wejściówek dla chętnych niż zaproszeń jedynie dla pewnego ścisłego grona śmietanki towarzyskiej. Tym tracicie w oczach pozostałych ludzi na poziomie, którzy żyją w Waszym mieście! Warto to zmienić - tyle na temat :) Gościu warto oddać głos... Są ludzie co wiele zrobili dla miasta , występują w zespołach tworzą unikatową sztukę czy też inne prace, Zespoły sportowe , nasi fotograficy i nie tylko. Poprzeć trzeba ludzi by wiedzieli że ktoś jest kto daje im szansę rozwoju swego talentu sportowego czy artystycznego! Zauważ dużo osób nie startuje aż chociaż dużo robią

 • gość 2019-02-12 09:14:39

  Panie koralik...prośba o nie prężenie mięśnia umysłu w celu tłumaczenia wszystkim jak wspaniale radzą sobie ludzie tworzący w tym mieście. Przedmówcom chodzi o formę spełnienia apogeum konkursu i sposób dystrybucji wejściówek wśród mieszkańców i sympatyków. Całe szczęście ze będzie koncert Wiedeński. Miłego odbioru.

 • damian - niezalogowany 2019-02-12 10:00:59

  Mam nadzieję że będą bilety na ww. Koncert Wiedeński, ponieważ chętnie kupię bilet. Jeśli koncert jest wyłącznie dla uczestników gali i nie będzie już miejsc ani biletów, to proponuję aby powtórzyć koncert dzień później czyli w niedzielę w porach wieczornych, zapewniam że zainteresowanie będzie duże. Tworzenie takiego wydarzenia jako jedynie imprezy dla znajomych jest wyrazem braku kultury i bezceremonialnym brakiem taktu ze strony organizatorów, ponieważ wielu mieszkańców Zambrowa i okolic chętnie wybrało by się np. na taki koncert jaki zamierzacie sobie urządzić na gali. Toteż dobrym pomysłem jest moja propozycja aby powtórzyć koncert dla wszystkich ukarze to was w lepszym świetle. Jak ma rozwijać się życie kulturalne w Zambrowie, jeśli ktoś sobie tworzy jedynie wydarzenie dla znajomych? To mija się z celem i jest waszą kompromitacją w oczach pozostałych ludzi na poziomie. Dlatego po części zgadzam się z przedmówcami!

 • gość 2019-02-12 10:31:43

  Co do mnie - konieczność przemęczenia się w wysiadywaniu i wysłuchiwaniu jakiegokolwiek koncertu - z racji otrzymania darmowej wejściówki - byłoby karą gorszą chyba niż kilka godzin spędzonych w kamieniołomie. Jeszcze widać nie dorosłam do tych najwyższych półek kultury :) Ale jestem za!!! Jak najbardziej. jeszcze jeden dzień dodatkowy dla chętnych! :)

 • gość 2019-02-12 11:42:20

  A gdzie "Rekord" Zambrów? Dziewczyny z Rekordu walczyły o medale na mistrzostwach Polski w kategorii dwójek i czwórek w bardzo silnie obsadzonych zawodach. Ostatecznie oba zespoły zajęły czwarte pozycje minimalnie przegrywając z rywalkami. Dodatkowo na prawie wszystkich turniejach ogólnopolskich nie schodziły z "pudła" wielokrotnie kończąc zawody ze złotem na szyi!!!

 • gość 2019-02-13 07:01:03

  Wejściówki dla elity Sami siebie wybierają Komu jest potrzebna ta impreza ??????????????? Zrezygnować z niej i lepiej zrobić coś dla wszystkich

 • gość 2019-02-13 07:35:28

  Głosowanie : "Pamiętaj – z jednego urządzenia możesz głosować 1 raz dziennie." Trzy dni temu zagłosowałam raz, a teraz komputer sam każdego dnia oddaje za mnie głos! dziękując mi jedynie : Dziękujemy za oddanie głosu... Proszę bardzo. :)

 • gość 2019-02-13 10:07:24

  Ciekawa dyskusja toczy się w komentarzach, również jestem zdania aby kultury nie zamykać pod kloszem. Ktoś wspomniał o tym aby zorganizować powtórkę koncertu otwartą dla wszystkich chętnych dzień po gali, i to jest całkiem dobry pomysł - faktycznie dało by to możliwość wysłuchania koncertu osobom które były by naprawdę zainteresowane takim wydarzeniem, pewnie nawet bardziej niż niektóre osoby zaproszone na całą uroczystość które raczej z grzeczności zmuszeni będą do pozostania na koncercie. ….Ale znając życie, chyba nie będzie to możliwe aby zorganizować taki koncert dzień po gali. Zakwaterowanie artystów w hotelu kosztuje i również sami artyści mogą mieć dzień później inne plany w grafiku (chyba że będzie można to jeszcze z nimi ustalić). Tak moim zdaniem galę można uświetnić jakimś bardziej pospolitym zespołem, typu muzyka popularna który będzie odpowiadał większości - w sumie tak było dotąd z tego co pamiętam. A bardziej wyszukany Koncert Wiedeński (repertuar klasyczny) przenieść i zorganizować w późniejszym czasie jako oddzielne wydarzenie dla chętnych w ramach świętowania karnawału a więc najpóźniej do 2 marca (sobota). Proponuję aby organizatorzy zaproponowali darmowe wejściówki dla chętnych, lub zakup biletów w jakiejś niewygórowanej cenie jeśli organizatorów nie będzie stać na opłacenie artystów. Tym samym i wilk będzie syty i owca cała :) Chyba dobry pomysł - prawda?

 • gość 2019-02-13 14:02:19

  tak prawda

 • gość 2019-02-13 15:41:47

  Tak, tylko taki koncert i zaproszona "śmietanka" towarzyska na nim to właśnie wydaje mi się tym dwa w jednym, a raczej w jednej - sali koncertowej - wilk - śmietanka - syty - i owca-koncert - cała....

 • gość 2019-02-13 16:50:44

  Obnaża się bladość dupy..."złote a skromne" to kolejne już rozdanie Żubrów.

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Sprzedam mieszkanie na

Sprzedam mieszkanie(63m2) na pierwszym piętrze w bloku Kosseckiego 4.


Zobacz ogłoszenie

Wynajmę lokal

Wynajmę lokal handlowo-użytkowy 58m2 w Zambrowie przy ul.Wyszyńskiego 13. Lokal składa się z 3 pomieszczeń i ubikacji. Posiada dobry dostęp do..


Zobacz ogłoszenie

Drzewo Opałowe

Sprzedam drzewo opałowe, suche, gotowe do palenia.


Zobacz ogłoszenie

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - NAWIGACJI - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH - U NAS..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa i regeneracja

Oferujemy Państwu zakup oraz naprawę alternatorów i rozruszników. Wysoką jakość usług gwarantuje dziesięcioletnie doświadczenie w branży..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

NOWA DOSTAWA ZBIORNIKÓW

Zapraszamy do zakupu zbiorników dwupłaszczowych na paliwo firmy FORTIS. W ofercie posiadamy zbiorniki o pojemności 2000l i 2500l zbiorniki..


Zobacz ogłoszenie

Usługi zarządzania

Firma Mienie zaprasza do współpracy w zakresie: zarzadzania nieruchomościami, księgowość wspólnot mieszkaniowych, sprzedaż mieszkań. Szczegóły na..


Zobacz ogłoszenie

Do wynajęcia powierzchnia

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna o powierzchni ponad 500 m2. Nieruchomość położona w Zambrowie (woj. Podlaskie) przy ul...


Zobacz ogłoszenie

Spawacze

Agencja Work Balance oferuje nowoczesny sposób zarządzania personelem, jakim jest leasing pracowniczy. Dzięki zatrudnianiu pracowników tymczasowych,..


Zobacz ogłoszenie

Pomoc w redagowaniu wzorów

Pomoc w pisaniu wzorów prac dyplomowych. Szeroki zakres tematyczny i bogaty zasób literatury w prywatnych zbiorach pozwala mi redagować prace na..


Zobacz ogłoszenie

Kupujemy samochody,my płacimy

Kupujemy samochody,płacimy najwięcej.Auta zadbane,do napraw,powypadkowe,angliki.Od 1000 zł do 10 tys zł.Auta bez opłaty,z opłatami.Dopłacamy gotówkę..


Zobacz ogłoszenie

Skoda Roomster 1,4 TDI 2009r

Witam mam do sprzedania Roomster 1.4 TDI z 2009r,samochód w dobrej kondycji przebieg to zaledwie 217tys km,kupiony w polskim salonie, kolor..


Zobacz ogłoszenie

Praca dla dziewczyny

Bar sushi w Zambrowie poszukuje dziewczyny na stanowisko kelnerki. Oferujemy atrakcyjne zarobki, pracę w młodym, zgranym zespole oraz możliwość..


Zobacz ogłoszenie

Zakład Stolarski Pieer

Zakład Stolarski Pieer zatrudni pracownika na stanowisku stolarz meblowy. Wymagane prawo jazdy kat.B. Doświadczenie w zawodzie mile widziane. Dobre..


Zobacz ogłoszenie

Lokal 135m2, ul. Cmentarna

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie wynajmu: Lokal w wysokim standardzie o powierzchni użytkowej 135m2 położony blisko centrum Zambrowa przy..


Zobacz ogłoszenie

Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal przy ul. Świętokrzyskiej 9.


Zobacz ogłoszenie

kupie mieszkanie za gotówkę

Witam kupie mieszkanie w Zambrowie za gotówkę, do remontu lub nie, może być zadłużenie, hipoteka, komornik itp.


Zobacz ogłoszenie

KIEROWCA C+E - codzienne

Firma z Czyżewa zatrudni kierowcę kat. C+E. Codzienne powroty do siedziby firmy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny tel:602-616-444


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Zobacz ogłoszenie

PelleT WYSOKIEJ jakości

ROLNIK-SKLEP T. MIODUSZEWSKI UL. BIAŁOSTOCKA 38 WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) Oferuje wysokiej jakości granulat drzewny PELLET renomowanego..


Zobacz ogłoszenie

Hala 250m2, Aleja Wojska

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie wynajmu: Lokal produkcyjno - usługowy o powierzchni ok. 250m2 położony na parterze budynku..


Zobacz ogłoszenie

Działka 1300m2 w Długoborzu

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1300m2 położona w Długoborzu, gmina Zambrów. Dojazd drogą gminną...


Zobacz ogłoszenie

sprzedam biurko

wymiary 170x70 wys 80 cm


Zobacz ogłoszenie

Szybka pożyczka bez BIK

Szybka pożyczka bez BIK dla zainteresowanych. Jeśli potrzebujesz szybkiej pożyczki bez wychodzenia z domu, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zadzwoń do..


Zobacz ogłoszenie

WŁÓKI ŁĄKOWO-POLOWE, WSZYSTKIE

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU WŁÓKI ŁĄKOWO-POLOWEJ, WŁÓKI MALOWANE LUB OCYNKOWANE. DOSTĘPNE ROZMIARY 4M, 5M, 6M, 8M, TRZYRZĘDOWE LUB..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"