:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Zachęcamy do współpracy przy tworzeniu budżetu miasta

samorząd, Zachęcamy współpracy tworzeniu budżetu miasta - zdjęcie, fotografia

Nie jest ci obojętne nasze miasto? Masz pomysł, co można w nim zmienić, ulepszyć lub udoskonalić? Teraz możesz to zrobić! Radni miejscy Barbara Laszuk i Ryszard Kaźmierczak wychodzą naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców swoich okręgów wyborczych i zachęcają do zgłaszania wniosków, uwag oraz sugestii do projektu budżetu Miasta Zambrów na 2017 rok.

Trwają prace nad przygotowaniem budżetu Miasta Zambrów na 2017 rok. Radni niezależni Barbara Laszuk i Ryszard Kaźmierczak wyszli z inicjatywą do mieszkańców swoich okręgów wyborczych, czyli mieszkańców domów prywatnych przy ul. Białostockiej i bloków nr 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 39 oraz ulic: Kościuszki, Milenijna, Mickiewicza, Pogodna, Poświątne, Świętokrzyska i zachęcają do otwartego włączenia się i wskazania pomysłów, które przyczynią się do lepszego rozwoju naszego miasta.

- „Dobre pomysły dla rozwoju miasta są bardzo ważne, bo dzięki nim można tworzyć wieloletnie plany inwestycyjne, jak również na bieżąco zaspokajać potrzeby mieszkańców w sposób racjonalny i przemyślany. Liczymy więc na aktywność mieszkańców, gdyż zależy nam na zdiagnozowaniu potrzeb społeczności naszego miasta.” - powiedzieli nam radni niezależni Barbara Laszuk i Ryszard Kaźmierczak.

Wnioski z pomysłami i sugestiami dotyczącymi budżetu Miasta Zambrów należy składać do 25 września za pośrednictwem Zambrowskiego Portalu Internetowego zambrow.org, wysyłając je w formie elektronicznej na adres mailowy: [email protected] lub osobiście w biurze redakcji przy alei Wojska Polskiego 27A. Wszystkie wnioski zostaną przekazane radnym, którzy następnie zgłoszą je do Burmistrza Miasta Zambrów.

Inicjatywa radnych jest godna uwagi, pozwala mieszkańcom wyrazić swoje zdanie i czynnie włączyć się do tworzenia lepszego, bezpieczniejszego otoczenia. Zachęcamy do udziału w tym przedsięwzięciu!

Polecamy:
:: Przyznano Odznaki Honorowe Województwa Podlaskiego
:: Radni niezależni zachęcają do współpracy przy tworzeniu budżetu miasta
:: XV Sesja Rady Powiatu [retransmisja]
:: XIX sesja Rady Gminy Zambrów [retransmisja]
:: „Szliśmy w dobrym kierunku” - związkowcy przeciwni konsolidacji podlaskich PKS-ów [video]
:: Więcej pieniędzy na rozwój sportu
:: XIX sesja Rady Gminy Szumowo [retransmisja]
:: Ruszyły procedury połączenia pięciu podlaskich spółek PKS
:: Powiat zrealizuje największą inwestycję drogową
:: Będą pieniądze na remont Żytniej?
:: Ranking najbogatszych samorządów w Polsce. Nasz powiat znów wysoko
:: XV Sesja Rady Gminy Kołaki Kościelne [retransmisja]
:: Gmina Szumowo z herbem, flagą i pieczęcią [foto+video]
:: Temat nowej targowicy zostaje nadal otwarty [foto+video]


Zachęcamy do współpracy przy tworzeniu budżetu miasta komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się