:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C całkowite zachmurzenie

Zachęcamy do korzystania z wirtualnej giełdy używanych podręczników na Portalu

Wakacje w pełni. Uczniowie o nauce, która rozpocznie się za ponad dwa miesiące myślą raczej niechętnie, jednak już dziś warto pomyśleć o zaopatrzeniu się w podręczniki do kolejnej klasy. Wielu rodziców na pewno planuje kupić lub już zaopatrzyło się w nowe podręczniki, jednak spora grupa woli kupić podręczniki używane - o wiele tańsze, a wcale nie gorsze.

Z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych kupnem bądź sprzedażą używanych podręczników Zambrowski Portal www.zambrow.org rok temu stworzył specjalną kategorię w serwisie Ogłoszenia (www.zambrow.org/ogloszenia) , gdzie każdy zainteresowany może BEZPŁATNIE ZAMIESZCZAĆ OFERTY KUPNA I SPRZEDAŻY PODRĘCZNIKÓW.

Jeśli więc posiadasz w domu używane książki szkolne i miałyby leżeć bezużytecznie, sprzedaj je na Wirtualnej Giełdzie Podręczników na www.zambrow.org/ogloszenia.

Jeśli szukasz tańszych książek – codziennie przeglądaj dodawane przez mieszkańców naszego miasta i powiatu ogłoszenia lub zamieść swoje z chęcią kupna konkretnych zestawów lub pojedynczych podręczników do konkretnego przedmiotu, klasy i szkoły w Zambrowie.

W ubiegłym roku Wirtualna Giełda Podręczników na Portalu www.zambrow.org od lipca do pierwszej połowy września cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. A wnioskując po ilości dodawanych ogłoszeń i listach od zadowolonych Zambrowian napływających do Redakcji Portalu, wiem, że była skuteczną metodą na kupno i sprzedaż używanych podręczników.

W tym roku, po ilości dodawanych ogłoszeń widać, że zainteresowanie Giełdą Podręczników będzie jeszcze większe. W chwili pisania tego artykułu w serwisie Ogłoszenia – w dziale „Giełda Podręczników” było 40 ogłoszeń, z czego 34 zostało dodanych w czerwcu.

Aby dodać ogłoszenie należy posiadać własny login na Portalu. Dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne. Jeśli nie masz loginu, bezpłatnie możesz go założyć tutaj.

Jeśli sprzedaż lub kupisz książki, pamiętaj aby skasować swoje ogłoszenie – wtedy nikt więcej nie będzie do Ciebie dzwonił. Kasowanie ogłoszeń możliwe jest po zalogowaniu się na login, z którego dodawane było ogłoszenie.


Wirtualna Giełda Podręczników na: www.zambrow.org/ogloszenia.

Zachęcamy do korzystania z wirtualnej giełdy używanych podręczników na Portalu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org