:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C bezchmurnie

Zabawa karnawałowa w MP3 [foto]

Ponad 100 bajkowych postaci bawiło się podczas balu karnawałowego w Miejskim Przedszkolu Nr 3 w Zambrowie. Pomysłowość rodziców w kwestii doboru stroju była jak zwykle zaskakująca!

W miniony czwartek, 18 stycznia w Miejskim Przedszkolu Nr 3 w Zambrowie odbył się bal karnawałowy. W tym dniu dzieci przybyły do przedszkola przebrane w piękne, kolorowe kreacje, dzięki czemu cała placówka przeistoczyła się w krainę bajki. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, strażaków, superbohaterów i wiele innych pięknych postaci.

Tego dnia od rana dzieci pozowały do pamiątkowych zdjęć. Następnie rozpoczęła się wspólna zabawa taneczna, którą w tym roku poprowadziły pełne energii i charyzmy dziewczęta z Mobilnej Szkoły Tańca PAARO wraz z prześmieszną papugą Paarotem.

W sali podczas tańców, pląsów i konkursów wszyscy świetnie się bawili. Uśmiech nie znikał z twarzy maluchów mimo chwilowego zmęczenia. Muzyka przez cały czas porywała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyków, kaczuszek oraz wielu znanych i lubianych piosenek. Zabawa była wspaniała, dlatego po zakończeniu zabawy przedszkolaki z żalem opuszczały salę balową.

Polecamy:
:: „Noworoczne czytanie na dywanie”
:: Zabawa choinkowa w MP4 [foto+video]
:: Przedszkolaki poznały jeden dzień z życia gimnazjalisty [foto]
:: Świąteczne kolędowanie w MP4 [foto]
:: Świąteczne wypieki przedszkolaków ze Srebrnej [foto]
:: Jasełka, kolędy i świąteczny nastrój w MP6 [foto]
:: Święty Mikołaj zawitał do „Biedronek” [foto]
:: „Wesołe zabawy z Andrzejem” w MP6
:: Święto Pluszowego Misia w MBP [foto]
:: Sukces przedszkolaka z Akademii Malucha w wojewódzkim konkursie plastycznym

Zabawa karnawałowa w MP3 [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org