:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C całkowite zachmurzenie

Zabawa karnawałowa ŚDS

edukacja, Zabawa karnawałowa - zdjęcie, fotografia

Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Zambrowie i uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego integrowali się w czwartek podczas zabawy karnawałowej.

Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Zambrowie gościli w czwartek, 12 stycznia młodzież wraz z wychowawcami - Anną Pogorzelską i Jackiem Raciborskim oraz dyrektor Katarzynę Jakimiuk–Baran ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Długoborzu. Celem spotkania była integracja osób niepełnosprawnych oraz zaprezentowanie placówki, sposobu jej funkcjonowania oraz pokazanie możliwości, jakie stwarza dla swoich podopiecznych.

Gospodarze ośrodka zaprezentowali placówkę oraz swoje rękodzieła. Pozostając w klimacie karnawału wszyscy integrowali się przy zabawie. Zgodnie z tradycją karnawałową tego dnia każdy odnalazł się w klimacie zabawy i różnych rytmach hitów muzycznych minionego roku. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

Stworzona atmosfera sprzyjała wspólnej zabawie oraz poznaniu się. Wiele radości i uśmiechu sprawiły tańce, gry i zabawy.

Polecamy:
:: Reforma edukacji: władze Zambrowa proponują dwa warianty. Będą konsultacje społeczne
:: Robotyka i programowanie w zambrowskiej „Trójce”
:: Ogromny awans technikum ZS1 w ogólnopolskim rankingu Perspektyw 2017
:: Pomóżmy czworonogom przetrwać zimę…
:: „Piątka” na pomoc czworonogom
:: XV rejonowe eliminacje Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
:: Uczniowie „Piątki” w Fabryce Misia
:: Jan Paweł II będzie patronem SOSW w Długoborzu
:: Sukces projektu „Czwórki”

Zabawa karnawałowa ŚDS komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się