:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C słabe opady deszczu

Zabawa choinkowa w MP4 [foto+video]

edukacja, Zabawa choinkowa [foto+video] - zdjęcie, fotografia

Księżniczki, aniołki, wróżki i policjanci bawili się podczas tegorocznej zabawy choinkowej w Miejskim Przedszkolu Nr 4 w Zambrowie.

Karnawał w pełni. W tym czasie bawią się nie tylko dorośli, ale przede wszystkim dzieci. Dziś swoją zabawę choinkową miały przedszkolaki z MP4. Każde dziecko wcieliło się w ulubioną postać. Na parkiecie dominowały stroje: księżniczek, aniołków, kowbojów i wróżek, a nad całością czuwali policjanci i szeryfowie.

W trakcie imprezy przybył długo wyczekiwany Mikołaj, który przyniósł wszystkim słodkie prezenty i bawił się wspólnie z przedszkolakami. Podczas zabawy, wzorem lat ubiegłych, zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia.

Tańce trwały do obiadu i nawet najmłodsze dzieci nie wykazywały zmęczenia. Wszyscy bawili się doskonale i uczestniczyli z wielką ochotą we wspólnych tańcach i korowodach. Powodzeniem cieszyły się zabawy taneczne, takie jak „pociąg”, czy „kaczuszki”, bez których nie byłoby udanego balu. Mury przedszkola tego dnia wypełniła wspaniała muzyka oraz śmiech rozpromienionych i szczęśliwych dzieci.

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć oraz krótki film z dzisiejszej imprezy przedszkolaków w MP4.Polecamy:
:: Przedszkolaki poznały jeden dzień z życia gimnazjalisty [foto]
:: Świąteczne kolędowanie w MP4 [foto]
:: Świąteczne wypieki przedszkolaków ze Srebrnej [foto]
:: Jasełka, kolędy i świąteczny nastrój w MP6 [foto]
:: Święty Mikołaj zawitał do „Biedronek” [foto]
:: „Wesołe zabawy z Andrzejem” w MP6
:: Święto Pluszowego Misia w MBP [foto]
:: Sukces przedszkolaka z Akademii Malucha w wojewódzkim konkursie plastycznym
:: Mali ratownicy w „Biedronkach” [foto]
:: „Gdzie jest dziś mały miś?” [foto]

Zabawa choinkowa w MP4 [foto+video] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się