:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C bezchmurnie

XXV sesja Rady Gminy Zambrów [retransmisja]

Rada Gminy Zambrów radni, sesja Gminy Zambrów [retransmisja] - zdjęcie, fotografia
  • XXV sesja Rady Gminy Zambrów
    XXV sesja Rady Gminy Z...
  • XXV sesja Rady Gminy Zambrów
    XXV sesja Rady Gminy Z...

Radni gminni przyjęli 6 projektów uchwał podczas XXV sesji Rady Gminy Zambrów.

XXV sesja Rady Gminy Zambrów odbyła się dziś, 31 stycznia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego. Na początku wójt Jarosław Kos przedstawił sprawozdanie ze swojej działalności w okresie międzysesyjnym.

Następnie radni zapoznali się z 6 projektami uchwał i przyjęli je większością głosów. W pierwszej Rada Gminy Zambrów zatwierdziła zmiany w budżecie gminy na rok 2017. W drugiej natomiast nie wyraziła zgody na wyodrębnienie w budżecie na rok 2018 funduszu sołeckiego.

W kolejnym uchwalonym dokumencie radni ustalili dopłatę do ceny za odprowadzenie ścieków, zawartej w obowiązującej taryfie, dla dostawców (gospodarstw domowych) z terenu gminy Zambrów w wysokości 4,43 zł brutto za każdy 1m3 ścieków na okres od 1 lipca 2016 r. do 30 kwietnia 2017 r. Następnie przyjęto program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Zambrów w 2017 roku.

W ostatnich dwóch głosowaniach radni uznali za za bezzasadne skargi dwóch mieszkańców na działalność Wójta Gminy Zambrów w przedmiocie odmowy przejęcia w zasób mienia gminnego dwóch działek przeznaczonych w wyniku podziału na drogę dojazdową do 10 posesji.

W sprawach różnych głos zabrała radna Jolanta Wielgat. Poruszyła ona temat braku własnej siedziby przez Urząd Gminy Zambrów, który aktualnie wynajmuje pomieszczenia w budynku przy ul. Fabrycznej 3 od Starostwa Powiatowego. Na ręce Przewodniczącego Rady Gminy Piotra Tyszki radna złożyła w tej sprawie pismo z prośbą o przekazanie go radnym Rady Powiatu Zambrowskiego.

Zachęcamy do obejrzenia retransmisji z XXV sesji Rady Gminy Zambrów.Polecamy:
:: Konferencja prasowa Wójta Gminy Zambrów [retransmisja]
:: XXIV sesja Rady Gminy Szumowo [retransmisja]
:: XXIV sesja Rady Miasta [retransmisja]
:: Mieszkańcy domów mogą liczyć na 75% dofinansowania do montażu paneli fotowoltaicznych
:: Stanowisko radnych PiS ws. reformy oświaty w Zambrowie
:: Miasto planuje dopłaty do wymiany pieców węglowych. Powraca także temat tanich kolektorów
:: Konferencja prasowa burmistrza [retransmisja]


XXV sesja Rady Gminy Zambrów [retransmisja] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org