:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  4°C lekkie zachmurzenie

Wystawa prac Darii Michalskiej w Labiryncie [foto]

Liczne prace graficzne i batiki Darii Michalskiej zagościły wczoraj na wystawie plastycznej w Galerii Sztuki „Labirynt” Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie.

 

Wernisaż prac plastycznych Darii Michalskiej odbył się wczoraj, 21 września w Galerii Sztuki „Labirynt” Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie. Wśród nich portrety, pejzaże, a także autoportret.

 

- „Dzisiaj mamy przyjemność otwierać wystawę Darii Michalskiej. Jest to wystawa jej prac graficznych wykonanych w ciągu trzech lat. Znajdziemy tutaj batiki oraz liczne portrety graficzne. Daria jest niesamowicie utalentowaną osobą i jednocześnie pracowitą. Ten talent został powierzony w najlepsze ręce, w jakie mógł trafić. Każdego dnia konsekwentnie działa, rozwija się i to nie tylko pod względem rysunku, lecz na wielu płaszczyznach.” - powiedziała nam Sylwia Korpalska, instruktor w Pracowni Tkaniny zambrowskiego MOK oraz opiekunka artystyczna Darii.

 

Młoda artystka z Zambrowa – Daria Michalska podczas wernisażu opowiedziała o tym, jak zaczęła się jej przygoda z batikiem.

 

- „Na wystawie zagościły moje pierwsze prace, jakich się podjęłam. Jest ich około jedenastu. Wśród nich znajdziemy portrety osób ze świata rockowego oraz grunge’owego, m.in. projekt mojego autorstwa Kurta Cobaina wraz z córką Frances Cobain. Inspiruje się też punkiem, ale nie tylko, bo na wystawie znalazł się także mój autoportret, który jest jedną z pierwszych prac wykonanych techniką batiku przeze mnie. Na pierwsze zajęcia zostałam zaproszona przez trzy koleżanki, które widząc moje prace zdecydowały się namówić mnie na warsztaty organizowane w Pracowni Tkaniny. Jednak, dopiero po roku podjęłam decyzję o swojej przygodzie z batikiem. I tak moje codzienne rysowanie przerodziło się w pasję, która trwa już trzy lata.” - powiedziała nam Daria Michalska, autorka dzisiejszej wystawy.

 

Prace Darii Michalskiej można oglądać w Galerii Sztuki „Labirynt” Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie. Zapraszamy!


Wystawa prac Darii Michalskiej w Labiryncie [foto] komentarze opinie

 • Marcin Wądołowski 2018-09-23 09:47:35

  Batic nic ciekawego a reszta ładna

 • Marta - niezalogowany 2018-09-23 12:35:28

  A może szanowny przedmówca przyzna się przed sobą samym, że nie rozumie przedstawionej sztuki zamiast wygłaszać ćwiczenia takie komentarze jak powyżej? Gratulacje dla Darii! Zrobiłaś kawał dobrej roboty. Powodzenia w dalszej artystycznej drodze :)

 • gość 2018-09-23 14:00:49

  Każdy ma prawo do swego zdania szanowna Marto. I zarazem oceny prac może nie wszystkie się podobały prace i ma prawo oceniać jak jego oceniają. I sam krytykę przyjmuje i poszerza są prace o nowe techniki. A nie tylko o szkoły plastyczne

 • R.Staniszewski - niezalogowany 2018-09-24 08:42:31

  Pani Marto oceniałem wiele wystaw pani Wandy Kruszewskiej była super wystawa piękne pejzaże piękne kwiaty, oraz martwa natura to jest super .Mam 3 portrety malarzy zrobione w 2 kolorach już je oddałem dawno wolę pejzaże

 • Marta - niezalogowany 2018-09-24 19:49:35

  Gustować w pewnym rodzaju sztuki to jedno, ale określanie innego jako "nieciekawe" to drugie. A szkoły plastyczne z założenia mają służyć poszerzaniu artystycznych horyzontów, partykuła "tylko" jest stanowczo nie na miejscu.

 • Marcin Wądołowski 2018-09-25 14:53:07

  Ja mam wyśrubowane zdanie i go nie zmienię. Każdy ma prawo do oceny. A szkoły plastyczne mają k;apki na oczach i nie wspierają wszystkich technik nawet rękodzieła!!!! I uważają by oni byli pierwsi Non komentare takiej wypowiedzi

 • Marcin Wądołowski 2018-09-25 15:10:17

  JUŻ NA ŻADEN TEMAT SIĘ NIE WYPOWIEM...... BĘDZIE NAJLEPIEJ!!!!!

 • Marcin Wądołowski 2018-09-25 15:10:38

  JUŻ NA ŻADEN TEMAT SIĘ NIE WYPOWIEM...... BĘDZIE NAJLEPIEJ!!!!!

 • gość 2018-09-25 23:06:57

  no i bardzo dobrze .jak najlepiej .Po. Prostu. Milcz….

 • gość 2018-09-25 23:09:36

  [usunięte]

 • Marcin Wądołowski 2018-09-26 08:00:23

  milczeć będzie człowiek po śmierci..

Dodajesz jako: Zaloguj się