:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C słabe opady deszczu

Wyruszyli na pielgrzymkę rowerową do Hodyszewa [foto]

Ponad 100 rowerzystów z Zambrowa wyruszyło dzisiaj na pielgrzymkę do Hodyszewa.

Rowerzyści z Zambrowa i okolicznych miejscowości dziś rano wyruszyli na pielgrzymkę rowerową do Hodyszewa. To już szósta tego typu akcja organizowana w naszym mieście. Uczestnicy wyprawy w jeden dzień mają do pokonania trasę o długości ponad 100 km. Pomysłodawcą i głównym organizatorem pielgrzymki jest Eugeniusz Borowski.

Rowerzyści wyruszyli punktualnie o godzinie 8.00 rano spod kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie. W wyprawie bierze udział ponad 100 osób. Uczestnicy podzieleni zostali piętnastoosobowe grupy, ponieważ poruszali się zgodnie z przepisami kodeksu ruchu drogowego.

Trasa rajdu do Hodyszewa jest niezmienna i wiedzie przez miejscowości: Długobórz, Skarżyn Stary, Rosochate Kościelne, Szepietowo Wawrzyńce i Dąbrówkę Kościelną. W sumie pokonają około 110 km.

Cała trasa, w obie strony, zostanie pokonana jednego dnia. Do Hodyszewa pielgrzymi dotarą przed południem. O godz. 12.00 wzmą udział we Mszy św. Około godziny 15.00 rowerzyści wyruszą w drogę powrotną do Zambrowa. Na miejscu będą około godziny 18.00.

Polecamy:
:: Rowerzyści udali się do Nowogrodu [foto]
:: Cykliści nie przestraszyli się pogody [foto]
:: III Maraton Szosowy za nami [foto]
:: Za nami wyścigi kolarskie w ramach XXI Dni Zambrowa [foto]
:: Rajd rowerowy „Panorama Zambrowa” [foto]
:: Mistrzostwa Gminy Szumowo w wyścigach rowerowych [foto]
:: Rajdy rowerowe w Kołakach zainaugurowane [foto]
:: Ścigali się rowerami w Rutkach [foto]
:: Sezon rowerowy rozpoczęty [foto]
:: Rozpoczyna się zambrowski sezon rowerowy!


Wyruszyli na pielgrzymkę rowerową do Hodyszewa [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org