:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C całkowite zachmurzenie

Wypadek przed Zbrzeźnicą, droga odblokowana

policja, Wypadek przed Zbrzeźnicą droga odblokowana - zdjęcie, fotografia

Dwie osoby ranne, samochód ciężarowy i trzy samochody osobowe uszkodzone, droga krajowa nr 63 Zambrów-Łomża zablokowana. To bilans wypadku do jakiego doszło godzinę temu przed Zbrzeźnicą.

W dniu dzisiejszym, poniedziałek 28. marca, po godzinie 11.00 na drodze krajowej nr 63 Zambrów - Łomża, przed miejscowością Zbrzeźnica, doszło do niebezpiecznego wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i trzech samochodów osobowych. Ze wstępnych ustaleń i relacji świadków wynika, że najprawdopodobniej osobowy Mercedes E-Class jechał od Łomży w kierunku Zambrowa i wyprzedzał inne pojazdy. W przeciwnym kierunku prawidłowo jechała ciężarówka cysterna do przewozu pasz, a za nią Ford Mondeo i Renault Megane. Najprawdopodobniej kierowca ciężarówki chciał uniknąć czołowego zderzenia z jadącym wprost na niego Mercedesem, zaczął hamować i uciekać w prawo do rowu. Niestety nie zdołał uniknąć zderzenia z Mercedesem. Na hamującą ciężarówkę wpadły jadące za nią dwa samochody osobowe.

Na miejscu natychmiast pojawili się strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie i trzy karetki Pogotowia Ratunkowego z Zambrowa.

W wyniku zdarzenia strażacy musieli wycinać uwięzionego wewnątrz pojazdu kierowcę Mercedesa, który następnie został przewieziony do szpitala. Do szpitala trafił również kierowca Forda Mondeo. Największe zniszczenia są w osobowym Mercedesie. Ciężarówka utknęła w rowie. Uszkodzony jest również Renault i Ford.

W chwili pisania tego artykułu droga Zambrów - Łomża była nieprzejezdna. Sytuację monitorujemy na bieżąco i gdy tylko ruch wahadłowy zostanie puszczony informację dodamy do artykuły. Na miejscu pracują strażacy zabezpieczając teren zdarzenia, policja, która przesłuchuje świadków i ustala okoliczności, a na miejsce dojeżdżała ekipa pomocy drogowej.

Godzinę po zdarzeniu na trasie Zambrów - Łomża utworzyły się około 2 km korki. Kierowcy samochodów osobowych mogą skorzystać z proponowanego przez nas objazdu: z drogi krajowej nr 63 z Zambrowa, skręcamy w lewo na Śledzie, przejeżdżamy przez miejscowość Bacze Mokre, dojeżdżamy aż do Czerwonego Boru, gdzie skręcamy w prawo i dojeżdżamy do drogi Łomża-Zambrów. Wyjazd w lewo - to kierunek na Łomżę.

Dodano o godzinie 13.40:
Na miejscu wypadku odbywa się ruch wahadłowy.

Dodano o godzinie 15.30:
Przywrócono normalny ruch na drodze Zambrów-Łomża.

Wypadek przed Zbrzeźnicą, droga odblokowana komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org