:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



  5°C bezchmurnie

Wypadek na DK8 [foto]

policja, Wypadek [foto] - zdjęcie, fotografia

Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala wskutek zderzenia samochodu dostawczego z pojazdem ciężarowym na drodze krajowej nr 8.

Dziś około godziny 12:45 na drodze krajowej nr 8, w miejscowości Wyszomierz Wielki, zderzyły się dwa pojazdy - dostawcze Iveco i ciężarowy Mercedes z naczepą. Na miejscu natychmiast pojawili się strażacy z PSP w Zambrowie i OSP w Szumowie, pogotowie ratunkowe oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazd dostawczy z doczepioną przyczepką z agregatem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, uderzył w bok jadącego drogą krajową nr 8 od strony Warszawy pojazdu ciężarowego. W wyniku uderzenia przód "dostawczaka" uległ dość mocnemu zniszczeniu, a sam pojazd został zepchnięty do przydrożnego rowu. Z kolei w ciężarówce najbardziej ucierpiała lewa felga oraz zbiornik paliwa. W wyniku uszkodzeń konieczne było przepompowanie przez strażaków paliwa znajdującego się w uszkodzonym zbiorniku.

Wskutek zderzenia ranni zostali dwaj pasażerowie dostawczego Iveco (obywatele Ukrainy), którzy zostali przewiezieni do szpitala. Natomiast kierowcom obu pojazdów nic się nie stało.

Początkowo ruch w miejscu wypadku był całkowicie zablokowany. Ok. godz. 13:30 policja puszczała ruch wahadłowo, natomiast obecnie ruch znów został całkowicie wstrzymany w celu usunięciu uszkodzonych pojazdów przez pomoc drogową.

Polecamy:
:: Seicento zatrzymało się na słupie [foto]
:: Volkswagen dachował w rowie [foto]
:: Policja szuka świadków zdarzenia
:: Tragiczny finał poszukiwań Sylwii Szymańskiej
:: Potrącenie starszej kobiety w Rutkach. Policja apeluje o ostrożność
:: Nietrzeźwy kierowca na DK8
:: Volkswagen wylądował w rowie. „Ósemka” zablokowana [foto]
:: Wypadek na krajowej „ósemce” [foto]
:: TIR zablokował obwodnicę Zambrowa [foto]

Wypadek na DK8 [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org