:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C bezchmurnie

Wyjątkowy jubileusz firmy MONOLIT [foto]

Firma Monolit - Producent Okien i Drzwi PCV z Zambrowa - obchodziła jubileusz 10-lecia istnienia. Z tej okazji zorganizowano uroczysty bankiet. Wydarzenie było uhonorowaniem dziesięciu lat pracy i wysiłku włożonego w rozwój firmy oraz doskonałym wstępem do kolejnych lat dalszej działalności.

Firma MONOLIT obchodziła 26 stycznia jubileusz 10-lecia swojego działania. Z tej okazji został wydany uroczysty bankiet. Na wydarzenie zaproszono 300 gości, wśród których byli klienci, przedstawiciele władz, partnerzy handlowi, dostawcy i pracownicy. Uroczystość była prowadzona przez znaną prezenterkę telewizyjną Aleksandrę Kostkę i konferansjera Piotra Dzięcielskiego.

Podczas oficjalnej części wieczoru gości przywitał właściciel firmy MONOLIT - pan Michał Godlewski, który przedstawił wizję rozwoju firmy i podziękował wszystkim gościom za obecność i dotychczasowe wsparcie.

Po części oficjalnej organizator zaprosił wszystkich obecnych na uroczystą kolację, która była okazją do wspólnego świętowania tego wydarzenia. Uroczystość urozmaicił występ gwiazdy wieczoru - zespołu BOYS.

Jubileusz był okazją do dokonania oceny dotychczasowych osiągnięć oraz wyznaczania nowych celów i zadań. Już niebawem firma MONOLIT będziemy mogła pochwalić się kolejną wielkopowierzchniową halą produkcyjną o powierzchni około 5000m2, dzięki czemu wielu mieszkańców naszego miasta i okolic będzie mogło znaleźć zatrudnienie na długie lata. Do realizacji założonych celów produkcyjnych jeszcze w tym roku planowany jest wzrost zatrudnienia o kolejne 50 osób.

Wyjątkowy jubileusz firmy MONOLIT [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org