:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -2°C bezchmurnie

Wycieczka do Warszawy uczniów ze Starego Laskowca

Wizyta w ZOO, Centrum Nauki Kopernik i pijalni czekolady - to główne punkty programu wycieczki do Warszawy, w jakiej wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej w Starym Laskowcu.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Starym Laskowcu, wraz z opiekunami i niektórymi rodzicami, udali się na jednodniową wycieczkę do Warszawy. Dzień był słoneczny i ciepły, więc z przyjemnością wszyscy wybrali się na spacer po alejkach warszawskiego ogrodu zoologicznego, gdzie mieli okazję zobaczyć zwierzęta, których nie spotykają na co dzień: słonie, żyrafy, hipopotamy, wielbłądy, lamy, foki, małpy, czy lwy.

 

Jednym z ważniejszych punktów wycieczki była wizyta w Centrum Nauki Kopernik. Tam w sposób ciekawy i przyjemny wszyscy uczniowie mogli nie tylko oglądać, ale również samodzielnie przeprowadzać eksperymenty na interaktywnych wystawach. Mieli okazję zobaczyć na własne oczy mechanizmy funkcjonowania ludzkiego organizmu, a także różnych urządzeń.

 

Uczniowie wraz z opiekunami udali się również do planetarium mieszczącego się w budynku Centrum Nauki. Obejrzeli tam niesamowity seans w technologii 3D. Widok planet układu słonecznego unoszących się nad głowami na olbrzymim ekranie sferycznym z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczniów, rodziców i nauczycieli.

 

Kolejną atrakcją wycieczki była wizyta w Pijalni Czekolady „E. Wedel”, w której czekały na uczestników wycieczki „Czekoladowe warsztaty”. Na początku wizyty, delektując się pyszną gorącą czekoladą, wszyscy zapoznali się z historią firmy. Ogromna frajda czekała na uczniów i rodziców kilka chwil później, kiedy każdy dostał swój czekoladowy torcik, który mógł samodzielnie udekorować białą czekoladą. Ponieważ wszyscy poradzili sobie z tym zadaniem znakomicie, uwieńczeniem słodkich zmagań było otrzymanie dyplomu „mistrza czekolady”.

 

W drodze powrotnej do domu uczestnicy wycieczki „zahaczyli” jeszcze o restaurację McDonald’s, gdzie wszyscy najedli się do syta.

 

Pomimo zmęczenia wszyscy wrócili do domów bardzo zadowoleni.

Wycieczka do Warszawy uczniów ze Starego Laskowca komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org