:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C pochmurno z przejaśnieniami

Wychowankowie Bursy ponownie oddali krew [foto]

Ponad 7 litrów krwi oddali wychowankowie Bursy Szkolnej Nr 1 w Zambrowie w ramach innowacji pedagogicznej realizowanej przez tę placówkę.

Bursa Szkolna Nr 1 w Zambrowie realizuje innowację pedagogiczną ph. "Szkoła altruizmu - bezinteresownie chrońmy ludzkie zdrowie i życie". Celem projektu jest m.in.: kształtowanie postaw bezinteresowności, otwartości na drugiego człowieka i jego potrzeby, zrozumienia znaczenia krwi w ratowaniu zdrowia i życia ludzkiego oraz promocja i organizacja krwiodawstwa.

W ramach realizacji projektu wychowankowie Bursy Szkolnej Nr 1 wzięli udział w kolejnej akcji honorowego oddawania krwi organizowanej przez łomżyński oddział Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W mobilnym ambulatorium, który znajdował się wczoraj, 21 kwietnia na parkingu przed budynkiem ZUS-u, krew oddało 17 pełnoletnich wychowanków bursy. Łącznie młodzież oddała ponad 7 litrów tego cennego surowca.

Ponadto w ramach innowacji pedagogicznej uczniowie po raz kolejny uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych dotyczących honorowego krwiodastwa. Spotkanie odbyło się w miniony poniedziałek, 18 kwietnia w budynku Bursy Szkolnej Nr 1 w Zambrowie.

Następne tego typu akcje zostaną przeprowadzone przez bursę na początku maja. O dokładnym terminie będziemy informowali na łamach naszego Portalu.

Polecamy:
:: Akcja honorowego krwiodawstwa zakończona sukcesem
:: Zambrowianie oddali 18 litrów krwi
:: Mieszkańcy Zambrowa oddali krew w ramach ogólnopolskiej akcji [foto+video]
:: 22 litry krwi pozyskano w ramach akcji PCK
:: Mieszkańcy Zambrowa oddawali krew
:: Zambrowianie oddali ponad 11 litrów krwi
:: Zambrowianie oddali ponad 14 litrów krwi [foto]
:: Udany Dzień Dawcy w Zambrowie [foto+video]
:: Prawie 20 litrów krwi oddali mieszkańcy Zambrowa
:: Zambrowianie oddali ponad 20 litrów krwi
:: Niemal 13 l krwi pozyskano w ramach akcji PCK

Wychowankowie Bursy ponownie oddali krew [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się