:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C słabe opady deszczu

Wybieramy szafkę pod umywalkę

artykuł sponsorowany, Wybieramy szafkę umywalkę - zdjęcie, fotografia

Szafka pod umywalkę: nablatowa, wisząca, a może klasyczna? W który rodzaj wyposażenia warto zainwestować i czym kierować się podczas zakupu?

Po pierwsze: funkcjonalność

Odpowiednie zaaranżowanie łazienki nie jest proste, zwłaszcza że pomieszczenie to często posiada niewielkie gabaryty. W związku z powyższym warto dobrze zastanowić się nad wyborem szafki pod umywalkę, ponieważ obecnie w ofercie wielu sklepów mamy do wyboru niezliczone ilości modeli wspomnianego wyposażenia. Niemniej jednak tym, na co należy zwracać uwagę w pierwszej kolejności, jest wielkość łazienki. To oczywiste, że szafka pod zlewozmywak o większych wymiarach będzie prezentowała się po prostu lepiej, jednak w praktyce taki mebel – choć bez wątpienia piękny – nie będzie zbyt funkcjonalny, gdy umieścimy go w łazience o niewielkich rozmiarach.


Kolejnym parametrem, jaki należy mieć na uwadze wybierając szafki łazienkowe pod umywalkę, jest materiał, z jakiego zrobione zostało wyposażenie. W praktyce wspomniany surowiec powinien być w pełni odporny na działanie wody lub odpowiednio zabezpieczony przed jej działaniem. W innym przypadku może on bowiem ulec odkształceniom na skutek kontaktu z wilgocią, a tym samym zostać nieodwracalnie uszkodzony.


Po drugie: potrzeby

Każdy z nas ma inne oczekiwania odnośnie wyposażenia, jakie powinno znajdować się w domu. Jeśli masz duszę minimalisty, to szafka pod umywalkę, na którą powinieneś się zdecydować, powinna posiadać pojemne szuflady lub schowki. Dzięki temu potrzebne kosmetyki czy też środki czystości nie będą zajmowały miejsca w widocznym miejscu. Jeśli jednak wolisz, aby potrzebne na co dzień rzeczy znajdowały się zawsze pod ręką, wówczas warto zdecydować się na model szafki łazienkowej wyposażonej w duży blat, który bez problemu pomieści niezbędne artykuły.


Po trzecie: estetyka

Obecnie w portfolio produktowym wielu producentów dostępne są szafki łazienkowe w różnych kolorach, a nawet wzorach. Dobrym przykładem mogą być choćby produkty marki KOŁO (http://www.kolo.com.pl/produkty/meble-i-inne/szafki-podumywalkowe), które występują w różnych wariantach kolorystycznych. Nasza rada? Jeśli posiadasz małą łazienkę, to zdecyduj się na szafkę w odcieniach bieli, która optycznie powiększy przestrzeń. Jeśli jednak pomieszczenie nie należy do najmniejszych, wówczas dobierz wariant kolorystyczny, który będzie kontrastował z pozostałym wyposażeniem i tym samym nada wnętrzu oryginalności.

Wybieramy szafkę pod umywalkę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org