:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -7°C bezchmurnie

Wszystkie bramki Olimpii w domowych meczach sezonu 2017/2018 [video]

Za nami sezon ligowy 2017/2018 w I grupie III ligi, w której uczestniczyła m.in. Olimpia Zambrów. Mistrzostwo powędrowało do Widzewa Łódź, który liderował przez większość sezonu. Tymczasem przygotowaliśmy kompilację wszystkich bramek, jakie zdobyli zambrowianie na własnym stadionie w zakończonych już rozgrywkach. Zapraszamy do oglądania.

Za tydzień piłkarze trzecioligowej Olimpii Zambrów rozpoczną przygotowania do sezonu 2018/2019. Tymczasem przygotowaliśmy materiał ze wszystkimi bramkami zambrowskiego klubu zdobytymi w minionym sezonie na stadionie w Zambrowie.

Jest na co popatrzeć! W sumie w sezonie 2017/2018 gracze biało-niebieskich zdobyli w domowych spotkaniach ligowych 30 bramek. Najczęściej na listę strzelców wpisywał się Kamil Zalewski, który na własnym boisku pokonał bramkarzy rywali 8 razy. Jedną bramkę mniej w meczach u siebie strzelił Kamil Jackiewicz. Warto także podkreślić, że niezłą skutecznością wykazał się także stoper Olimpii i zarazem wychowanek zambrowskiego klubu Michał Kuczałek, który w Zambrowie czterokrotnie wpisywał się na listę strzelców.

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich bramek zdobytych na stadionie miejskim w Zambrowie w sezonie 2017/2018 przez Olimpię Zambrów.


Wszystkie bramki Olimpii w domowych meczach sezonu 2017/2018 [video] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się