:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C lekkie zachmurzenie

Wspomnienia o Zambrowie motywem ostatniego „Letniego muzykowania”

Kiedy: 2018-08-19 , godzina: 18:00 | Gdzie: Park przy SP3 w Zambrowie

muzyka koncerty, Wspomnienia Zambrowie motywem ostatniego „Letniego muzykowania” - zdjęcie, fotografia

Po raz ostatni w te wakacje stowarzyszenie „Szansa” w Zambrowie, fundacja „Szansa dla Ciebie” i Studio Muzyki i Piosenki „PLUS 48” serdecznie zapraszają mieszkańców Zambrowa i okolic do wspólnego spędzenia niedzielnego popołudnia przy muzyce.

 

Stowarzyszenie „Szansa” w Zambrowie, fundacja „Szansa dla Ciebie” i Studio Muzyki i Piosenki „PLUS 48” serdecznie zapraszają mieszkańców Zambrowa i okolic na kolejny koncert z cyklu „Letnie muzykowanie”. Odbędzie się on już w najbliższą niedzielę, 19 sierpnia 2018 r. ponownie na skwerze przed Szkołą Podstawową nr 3 w Zambrowie. Atrakcją ostatniego w tym roku spotkania będą wspomnienia o Zambrowie.


W programie imprezy przewidziano występy zespołu muzycznego Vinyl, Bartka Gerguszewicza, Sylwii Paszkiewicz-Garczarek, Gosi i Romka oraz Edyty Bielickiej. Prowadzenie i oprawa muzyczna: Andrzej Bukowski.


 

Początek koncertu o godzinie 18:00. Zapraszamy!

 

Niedzielne wydarzenie będzie kolejną propozycją spędzenia wspólnie miło czasu wolnego na świeżym powietrzu. Tegoroczne koncerty w ramach „Letniego muzykowania” z Szansą rozpoczęły się na początku lipca. Wtedy Kapela Ludowa „Szansa”, Integracyjny Zespół Folklorystyczny „Szansa”, solistka Sylwia Paszkiewicz Garczarek oraz zespół „Vinyl” również wystąpili przed Szkołą Podstawową nr 3 w Zambrowie [WIĘCEJ]. Następnie, w deszczowej aurze, koncertowano w parku przy fontannie z lwami na placu Sikorskiego [WIĘCEJ]. Trzecia impreza z tego cyklu odbyła się natomiast 5 sierpnia ponownie w parku przy SP3 [WIĘCEJ].


Wspomnienia o Zambrowie motywem ostatniego „Letniego muzykowania” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się