:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  4°C bezchmurnie

Wkrótce w Warszawie Parada Seniorów. Zapisz się na bezpłatny wyjazd!

wydarzenia, Wkrótce Warszawie Parada Seniorów Zapisz bezpłatny wyjazd! - zdjęcie, fotografia

Stowarzyszenie „Człowiek nie wiek” zaprasza do bezpłatnego wyjazdu na Paradę Seniorów „Dojrzali Wspaniali”, która odbędzie się w Warszawie. To największe senioralne wydarzenie w Polsce. Jego uczestnicy wyjdą na ulice stolicy, a następnie wezmą udział w wielogodzinnym pikniku.

V Parada Seniorów 2018 wystartuje 18 sierpnia na Rondzie de Gaulles’a, w samym centrum Warszawy, by pokonać trasę 1 kilometra Traktem Królewskim. Radosny, kolorowy i rozbrzmiewający muzyką przemarsz ukończony zostanie na zielonym kampusie głównym Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie odbędzie się Piknik Pokoleń.

 

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w licznych rozrywkach, a także panelach dyskusyjnych i warsztatach. Ambasadorami i gośćmi wydarzenia będą m.in. Beata Tadla, Jarosław Gugała, Anna Korcz, Andrzej Depko, Anna Plaszczyk oraz Robert Janowski. W programie znalazło się także kilkadziesiąt koncertów i największy w Polsce dancing międzypokoleniowy prowadzony przez DJ Wikę, a także bezpłatny poczęstunek, upominki i wiele innych atrakcji.

 

Celem Parady jest zaprezentowanie ogromnego potencjału i różnorodności grupy niemal 10 milionów polskich seniorów.

 

Bezpłatny wyjazd na to wydarzenie organizuje stowarzyszenie „Człowiek nie wiek”. Chętni mogą zgłaszać się telefonicznie pod numerem 791 991 672.

Wkrótce w Warszawie Parada Seniorów. Zapisz się na bezpłatny wyjazd! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się