:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  4°C bezchmurnie

Wielkie otwarcie Podwórka Talentów NIVEA w Łętownicy

Kiedy: 2018-07-22 , godzina: 13:30 | Gdzie: Łętownica

rekreacja wypoczynek, Wielkie otwarcie Podwórka Talentów NIVEA Łętownicy - zdjęcie, fotografia

22 lipca przyjedź ze swoim dzieckiem do Łętownicy w gminie Szumowo i oddaj się niezapomnianej, beztroskiej zabawie! Tego dnia odbędzie się otwarcie Podwórka Talentów NIVEA, połączone z festynem rodzinnym.

 

Serdecznie zapraszamy na oficjalne otwarcie nowoczesnego i kolorowego placu zabaw NIVEA przy byłej szkole w Łętownicy. Planetarium, rowerek produkujący energię elektryczną, huśtawka - bocianie gniazdo, tablice muzyczne z bębnami, scena z kurtyną do zabawy w teatr, trampolina, a także ściana wspinaczkowa. To wszystko i wiele więcej już wkrótce będzie do dyspozycji dzieci.

 

Przypomnijmy, że Podwórko Talentów powstało w Łętownicy dzięki ogromnemu zaangażowaniu mieszkańców tej wsi i okolicznych miejscowości w wygranym konkursie organizowanym przez firmę NIVEA.

 

Uroczystość otwarcia połączona będzie z festynem rodzinnym. Dmuchany plac zabaw, dmuchana zjeżdżalnia, eurobungee - 4 stanowiska, dmuchaniec big ballers, malowanie twarzy, skręcanie balonów, pokaz ogromnych baniek mydlanych, spotkanie z chodzącą maskotką, a także liczne konkursy to tylko część atrakcji przygotowanych dla dzieci. Zabawy animacyjne poprowadzi Studio Artystyczne ANIMA z Białegostoku. Dodatkową atrakcją będzie możliwość przejażdżki kucykami.

 

O sferę gastronomiczną zadba Koło Gospodyń Wiejskich w Łętownicy, wyróżnione w konkursie kulinarnym, zorganizowanym przez Departament Rolnictwa i Obszarów Rybackich Podlaskiego Urzędu Marszałkowskiego. Będzie też zabawa taneczna, która rozpocznie się o godzinie 19:00.

 

Plac zabaw w Łętownicy to miejsce niezwykłe dla rozwoju talentów i spędzania rodzinnego czasu. Zapraszamy na jego otwarcie 22 lipca o godzinie 13:30 wszystkich, którzy zechcą miło i pożytecznie spędzić wolne chwile ze swoimi dziećmi.

 

Wydarzenie to patronatem objął Wójt Gminy Szumowo.


Wielkie otwarcie Podwórka Talentów NIVEA w Łętownicy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się