:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C rozproszone chmury

Wiceszef MON Wojciech Skurkiewicz był gościem biura poselskiego Lecha Antoniego Kołakowskiego [foto]

Wiceminister Obrony Narodowej Wojciech Skurkiewicz był gościem spotkania z cyklu „Polska jest jedna”, jakie odbyło się wczoraj w biurze poselskim Lecha Antoniego Kołakowskiego w Zambrowie.

Politycy Prawa i Sprawiedliwości kontynuują podróże po całej Polsce, by w ramach cyklu spotkań „Polska jest jedna” przedstawiać osiągnięcia i plany rządu oraz spotykać się i rozmawiać z mieszkańcami miast i wsi. Na szlaku dialogu z obywatelami nie zabrakło również Zambrowa.

Wczoraj wiceszef MON Wojciech Skurkiewicz spotkał się z mieszkańcami naszego miasta i okolic oraz sympatykami i przedstawicielami Prawa i Sprawiedliwości. Na zebraniu obecni byli: posłanka na Sejm RP Bernadeta Krynicka, poseł na Sejm RP Lech Antoni Kołakowski, radny Sejmiku Województwa Podlaskiego Marek Adam Komorowski, Przewodniczący Zarządu Powiatowego i Miejskiego PiS w Zambrowie Sebastian Orłowski, radni i przedstawiciele lokalnych samorządów.

- „Od szeregu tygodni jeździmy po całym kraju i spotykamy się z Państwem w różnych miejscach. Chcemy rozmawiać o tym, co się dzieje, o Polsce, o tym, jakie są Państwa oczekiwania, w stosunku do tego, co dziś robi Rząd, co robi Prawo i Sprawiedliwość, ale również w stosunku do tego, co będziemy robić w najbliższym czasie, w najbliższych miesiącach i latach. To jest taki swoisty powrót do rozmów, w oparciu o które przygotowaliśmy program PiS, z którym szliśmy do zwycięskich wyborów w 2015 roku. Te spotkania przyniosły wymierny rezultat, przyniosły program, który sami Państwo napisaliście. Dziś ten program realizujemy i z tego programu wiele rzeczy udało się już zrealizować.” – mówił wczoraj wiceminister Obrony Narodowej Wojciech Skurkiewicz.

Podczas konferencji wiceszef MON opowiadał o zmianach, jakie udało się wprowadzić przez Rząd, o obecnej sytuacji naszego kraju, oczekiwaniach Polaków oraz o planach na przyszłość. Poruszane były m.in. tematy obronności naszego kraju, pomocy ludziom niepełnosprawnym, programu Rodzina 500+ i modelu szkolnictwa. Mówiono również o sprawach społecznych, socjalnych i rodzinnych. Nie zapomniano także o wczorajszym święcie - Dniu Matki.

- „Paniom-matkom składam najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności i satysfakcji. Okazuje się, że jest grupa pań, które oddały się rodzinie. Swoją karierę poświęciły dla męża i dzieci. Odłożyły swoje aspiracje, ambicje, bo małżeństwo, bo przyszło jedno, drugie, później trzecie dziecko. A potem okazuje się, że już nie było czasu na realizację marzeń zawodowych, bo przyszły kolejne problemy. Wychowanie trójki, czwórki, piątki dzieci to prawdziwe wyzwanie. Nie możemy zapominać o tej grupie osób.” – apelował wiceszef MON.

Bardzo ważnym punktem wczorajszego spotkania była dyskusja z mieszkańcami naszego miasta i regionu. Każdy mógł zadawać pytania, na które wyczerpująco odpowiadali przedstawiciele polskiego parlamentu. Zgłaszano problemy dotyczące polityki fiskalnej, programu Rodzina 500+, energii odnawialnej czy też emigracji.


Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


skurkiewicz pis podlasie kołakowski poseł - komentarze opinie

 • gość 2018-05-27 21:00:41

  Jakie zadowolone pisowskie mordy! Polska jest już ich! W Zambrowie nikt nie ośmieli się zadać niewygodnego pytanka!

 • Gość - niezalogowany 2018-05-28 06:13:15

  To było spotkanie Oartii Emerytów i Rencistów? Bo oprócz żołnierzy PIS samo towarzystwo 60+

 • gość 2018-05-28 08:23:24

  Dawni ubecy, esbecy i funkcjonariusze innych formacji służących przed 1990 rokiem totalitarnemu państwu komunistycznemu najchętniej wypowiadają się na temat PiSu ale nie mają nic do zaoferowania społeczeństwu. Cieszę się, że są odważni ludzie PiSu, którzy walczą o Polskę nie boją się tej czerwonej hołoty.

 • gość 2018-05-28 13:25:29

  To właśnie w pisie jest nadreprezentacja pzpr aparatczyków. Także niezła talia kapusiów i sb konfidentów też się zbierze. Widocznie pasuje im ten bolszewicki program jedynej bolszewickiej partii. Jednocześnie ci odważni ludzie pisiu dzielnie wyciągają swoje zachłanne mordy po publiczny pieniądz. Najlepiej jakby wszystko należało do tej chytrej i bezczelnej bolszewickiej partii pod nazwą Pycha i Synekury. Hasło na dziś : Łapaj złodzieja!!!

 • gość 2018-05-28 14:23:09

  BRAWO! Najlepszy rząd jaki miała Polska, tak trzymać!

 • Gość - niezalogowany 2018-05-28 15:32:41

  Dziękujemy za życzenia Panie Ministrze

 • Gość - niezalogowany 2018-05-28 17:25:57

  Na spotkaniu byli co którzy już dostali posady kierownicze za rządów PIS oraz ci, którzy wkrótce dostaną. Bacznie obserwujcie.

 • gość 2018-05-28 21:47:45

  Wspaniale, że Rząd nie zapomina o małych miastach. Działajcie tak dalej jesteśmy z wami.

Dodajesz jako: Zaloguj się