:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 16°C
powietrze B. dobre
materiał wyborczy, Wiceminister Romańczuk popiera kandydaturę Wojciecha Wiśniewskiego Wójta Gminy Zambrów [foto] - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 04/10/2018 22:48

Na zaproszenie Wojciecha Wiśniewskiego, kandydata na Wójta Gminy Zambrów w nadchodzących wyborach samorządowych, mieszkańców gminy Zambrów odwiedził dzisiaj Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Tadeusz Romańczuk.

 

Wojciech Wiśniewski – kandydat na Wójta Gminy Zambrów w nadchodzących wyborach samorządowych, zaprosił dziś do Zambrowa Tadeusza Romańczuka, Wiceministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Na początku gość w kilku zdaniach opowiedział o swojej pracy w ministerstwie, gdzie m.in. nadzoruje działania Departamentu Gospodarki Ziemią oraz Departamentu Rynków Rolnych. Podczas swojej wypowiedzi skupił się m.in. na skutkach suszy w naszym regionie oraz problemie afrykańskiego pomoru świń.

 

- „Jak nigdy dotąd udało się zgromadzić taką kwotę na skutki usuwania suszy, czyli prawie półtora miliarda złotych. Wnioski, jak Państwo doskonale się orientujecie, spływają. Mamy w tej chwili około 120 tysięcy wniosków po weryfikacji. Rozpoczęta została już wypłata należnych pieniędzy – to już jest około 100 mln złotych. (…) Systematycznie zostaną te skutki suszy, poprzez wypłacanie należnych  rolnikom pieniędzy, usuwane.” – mówił na wstępie sekretarz stanu w MRIRW Tadeusz Romańczuk.

 

Poza tym zachęcał do włączania się we wspólne propozycje na rozwiązywanie problemów dzisiejszego rolnictwa. Starał się wyczerpująco odpowiedzieć na liczne pytania przybyłych rolników z terenu gminy Zambrów.

 

Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi wyraził swoje poparcie dla kandydatury Wojciecha Wiśniewskiego na Wójta Gminy Zambrów. 

 

Prezentacja kandydata Prawa i Sprawiedliwości na Wójta Gminy Zambrów – Wojciecha Wiśniewskiego była ważnym punktem dzisiejszego spotkania. Od grudnia zeszłego roku jest on kierownikiem w Powiatowym Zespole Doradztwa Rolniczego w Zambrowie, gdzie poznał problemy i potrzeby lokalnych rolników.

 

- „Chciałbym, aby Urząd Gminy był otwarty na wszystkich mieszkańców, aby każdy mieszkaniec mógł przyjść, podzielić się swoją opinią, a także poprosić o pomoc w problemach, które nawet nie są w zakresie obowiązków urzędu. (…) Najważniejszymi zadaniami, jakie chciałbym poruszyć będąc wójtem, przy współpracy z lokalnymi samorządami, z sejmikiem wojewódzkim, a także przy udziale rządu, to jest przygotowanie miejsc na budowę domów dla młodych małżeństw, poprzez opracowywanie nowych planów zagospodarowania przestrzennego. Chciałbym również przy pomocy rządu i samorządu zagospodarować miejsca, w którym można by postawić Mieszkanie Plus, także dla mieszkańców gminy Zambrów.” – mówił podczas swojego wystąpienia  Wojciech Wiśniewski.

 

Kolejnymi rzeczami, którymi należałoby się zająć według kandydata na Wójta Gminy Zambrów, są poprawa konkurencyjności szkół podstawowych, utworzenie przyszkolnych świetlic dla dzieci, domu seniora, budowa przedszkola gminnego oraz szybszy dostęp do lekarzy specjalistów. Poza tym Wiśniewski chciałby podnieść znaczenie kół gospodyń wiejskich, które odgrywają istotną rolę w społeczeństwie – dbają o tradycje i zdrową żywność. W ten sposób mogłaby wzrosnąć też rozpoznawalność Gminy Zambrów, np. poprzez wytwarzanie lokalnych produktów.

 

Ponadto Wojciech Wiśniewski podkreślił dobrą lokalizację gminy Zambrów do pozyskiwania nowych inwestorów – bliskość drogi krajowej nr 8 i infrastruktury kolejowej – co mogłoby się łączyć z nowymi miejscami pracy. Możliwość finansowania wymienionych propozycji oraz innych poprawiających warunki życia mieszkańców gminy Zambrów, kandydat na wójta widzi w pozyskiwaniu funduszy unijnych.

 

Dzisiejsze spotkanie było również okazją do przedstawienia kandydatów na Radnych Gminy Zambrów:

 • Mrówka Sebastian – okręg nr 2
 • Jankowski Sławomir Marcin – okręg nr 3
 • Modzelewska Małgorzata – okręg nr 5
 • Godlewski Adrian – okręg nr 8
 • Szyszka Agata Barbara – okręg nr 9
 • Kowalewski Adam – okręg nr 10
 • Grzymała Janina – okręg nr 12

 

Na zakończenie debaty wiceminister Tadeusz Romańczuk, kandydat na wójta Wojciech Wiśniewski i szef zambrowskich struktur PiS Sebastian Orłowski apelowali do wszystkich, aby wzięli udział w tegorocznych wyborach samorządowych. Podkreślali ważność każdego głosu i możliwość wyboru samorządu na najbliższe 5 lat.

Reklama

Wiceminister Romańczuk popiera kandydaturę Wojciecha Wiśniewskiego na Wójta Gminy Zambrów [foto] komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 07:19:27

  Gdzie taki człowiek nadaje się na Wójta ludziskapamietajta się, zero kompetencji zero doświadczenia zawodowego. Obejrzyjcie sesję rady gminy szumowo ten Pan nawet nie potrafi wyjaśnić podstawowych spraw związanych z funkcjonowaniem ODR a jako kierownik powinien spoewajaco znać informacje na temat pomocy dla.rolników.
  Wstyd wstyd wstyd !!!

 • gość 2018-10-05 07:37:25

  Popieram kandydaturę P. Wiśniewskiego, oby więcej młodych ludzi kandydowało w wyborach samorządowych, zwłaszcza takich które mają pojęcie. Miałem okazję poznać P. Wiśniewskiego na szkoleniu organizowanym przez PODR, zdecydowanie odpowiedna osoba na stanowisko wójta, mimo młodego wieku podejście do spraw rolnictwa i samych rolników na wysokim poziomie.

 • Obywatel - niezalogowany 2018-10-05 07:40:25

  Jak ten się nie nadaje to który lepszy ? Obecny ? Sami ludzie oceńcie. Zdecydowanie czas na zmiany , a jakim jest kandydatem czas pokaże. Jest kilkoro kandydatów, z czego dwoch mialo juz dawno okazje się wykazać....

 • Politikopolo - niezalogowany 2018-10-05 07:47:01

  ,,Gdzie taki człowiek nadaje się na Wójta ludziskapamietajta się, zero kompetencji zero doświadczenia zawodowego. Obejrzyjcie sesję rady gminy szumowo ten Pan nawet nie potrafi wyjaśnić podstawowych spraw związanych z funkcjonowaniem ODR a jako kierownik powinien spoewajaco znać informacje na temat pomocy dla.rolników. Wstyd wstyd wstyd !!! ,, OD RAZU WIDAĆ ŻE KONKURENCJA NIE ŚPI. NARAZIE NIE JESTEM ZA ŻADNYM ALE ZACZYNAM SIĘ PRZEKONYWAĆ KU PANU WIŚNIEWSKIEMU. PO CZYNACH POZNASZ CZŁOWIEKA.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 08:09:57

  Ludzie nie piszcie że zna się na rolnictwie. Tatuś wsadził bo na kierownika odr. Chodził chodził i udało się. Poprzedni kierownik Piotr Tyszka został ż dnia na dzień przez PiS usunięty. Osoba kompetentna i zbshaca się na rolnictwie. Kto to zna to wie. Trzeba bylo zrobić miejsce dla Wojciecha. A teraz przed wyborami słowo kierownik brzmi dobrze. Tylko jak on kieruje. Jest arogancki i wszystkie rozumu pozjadal . On nawet nie ma wykształceni a rolniczego. Idźcie do Odru po poradę to się przekonacie. Cyrk na ziemi. Tatuś tylko lata i cgce synka do urzędu wrzucić. Szybko chłopak awansuje....

 • gość 2018-10-05 08:24:32

  Do oderu też pomógł obecny wójt także podziękujmy obu panom.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 08:36:19

  Mieszkam w gminie Zambrów i nie znam ani jednego ani drugiego.

 • gość 2018-10-05 09:00:51

  Cytuję - ,,Ludzie nie piszcie że zna się na rolnictwie. Tatuś wsadził bo na kierownika odr. " - a co ma wspólnego instytucja ODR z wyborami samorządowymi.... i kto może znać daną sytuację ? Jedynie osoba ze środowiska ODR.... i już wiadomo kto pod kim dołki kopie, nie ładnie, bardzo nie ładnie. Myślałem, że osoba pisząca ten komentarz ma więcej taktu.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 09:06:33

  A ile nowych działaczy PIS na zdjęciach.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 09:22:51

  Wisniewski - skąd on się wziął i ten drugi pokazuje się przed wyborami. A ten jego program porażka. Obiecuje gruszki na wierzbie. Szybszy dostęp do lekarza! Co załatwi przesunięcie kolejki u okulisty z 2020. Dom seniora już widzę jak moja babcia zapitala gdzieś na drugi kraniec gminy hehe i kolejny obiecuje przedszkole

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 09:40:16

  Cienko mają kandydaci PIS. Ciągle szukają poparcia. Fachowiec nie potrzebuje żadnego poparcia. On wie co ma robić i jak wygrać wybory. Niestety tak ta partia działa. Ciągle ktoś kogoś popiera, pomaga, lokuje na stołkach. Czy o to chodzi? Szukanie poparcia świadczy o mierności tego pacjenta. Krótko mówiąc. Nie ma te persona nic do zaproponowania oprócz oblatanych frazesów. Przyjedzie ministerzyna i swoim blaskiem oświetli kandydata. A może by tak sam spróbował i pokazał co jest wart.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 09:56:01

  Bardzo dobry kandydat na Wójta. Czas przeciąć układy.

 • gość 2018-10-05 10:00:59

  Najlepszy kandydat z listy startujących. Poznałem go gdy był kierownikiem Spólki wodnej..SUPER KANDYDAT.

 • gość 2018-10-05 10:07:13

  Napewno będę głosowała na Wiśniewskiego

 • gość 2018-10-05 10:18:25

  he he naprawde super kandydat?? Czym on się wykazał?????? Choc jedna zasługa????

 • gość 2018-10-05 10:19:37

  Tatuś lata do kontrkandydata i namawia na pomoc Wojtkowi :)

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 10:22:17

  Rozumiem, że rozboje układ i już nigdy więcej żadnych układów nie będzie
  Buahahahaha!
  A skąd on niby jest?
  Z układu PIS dostał stołek i będzie usadzał swoich na etatach.


  Argument słaby. Proszę o inne.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 10:23:15

  Rozumiem, że rozbije układ i już nigdy więcej żadnych układów nie będzie
  Buahahahaha!
  A skąd on niby jest?
  Z układu PIS dostał stołek i będzie usadzał swoich na etatach.


  Argument słaby. Proszę o inne.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 12:16:48

  Poza ukladem co wy gadacie. Najpierw spolka wodna podobno potem byl w elewarze teraz kirownik odr i to jest poza ukladem? Tak jak i pis bez kolesistwa. Nie widac nigdzie jak się wypowiada , na konwencji pis tez nic nie powiedział. Wystraszony . I to kandydat bleee

 • gość 2018-10-05 12:20:04

  UKŁADY Z PIS ? TO DLACZEGO NIE MA ZDJĘĆ Z JURGIELEM MIPDUSZEWSKIM RYKACZEWSKIM I TYM PODOBNYMI .TO JEST UKŁAD..

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 12:21:55

  He he niemowa.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 12:35:07

  Jak nie ma z nimi zdjec cofnij sie parę artykułów wstecz

 • gość 2018-10-05 12:41:41

  A ja nie będę głosowała na tego pana, i jak zwykle na takich spotkaniach widać kto kolejny dostał "ciepły stołeczek", teraz trzeba robić za "frekwencje", cóż, takie jest to podłe życie z polityką:(

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 13:10:11

  Minister za niego sie wypowiedział, to co miał jeszcze gadać?
  Że Tata kazał kandydować?

 • gość 2018-10-05 14:01:44

  Tata nie tata.Mniejsza z tym i tak kest NAJLEPSZY.
  MŁODY PRZYSTOJNY . Jest *SUPER*

 • gość 2018-10-05 14:06:00

  Racja. A Kos maleństwo no ten jego niebieściutki garniturek.
  Z czym do ludzi.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 14:23:09

  Ale żonę ma światową "w Barcelonie była".

 • gość 2018-10-05 14:31:59

  To Ona powinna kandydowac. Prezencja pierwsza klasa.Na Barcelonę to bym głosował,ale na jej męża kosa NIGDY.
  Obiecanki Cacanki tak jak ulica w Woli Joli.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 15:16:58

  "A ja nie będę głosowała na tego pana, i jak zwykle na takich spotkaniach widać kto kolejny dostał "ciepły stołeczek", teraz trzeba robić za "frekwencje", cóż, takie jest to podłe życie z polityką:("

  Jak PIS już nie będzie rządził to i frekwencja na zebraniach zmaleje.

 • gość 2018-10-05 15:29:04

  A Ja wręcz przeciwnie.Będę głosowała na kandydata z PIS .
  PO i PSL. brało wszystko dla siebie tak jak wyszło dzisiaj na jaw (ARIMR) sobie tylko.
  PIS robi też coś dla Nas.My też mamy trochę z tego tortu.

 • gość 2018-10-05 15:33:19

  widzę że psy od innych kandydatów na wójtów ujadają, tyle jadu na chłopa wylewają a w niedzielę do kościoła pójdą i będą się modlić

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 16:33:49

  Pi S nawet porzadnego kandydata nie ma!Nie było żadnych zasłużonych ludzi???

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 17:11:17

  A kto to ten Romanczuk i kto to ten Wisniewski? Tak po chłopsku co oni sami zrobili dobrego dla rolników z gminy Zambrów. Wójt to gospodarz a nie model że ma ładnie wyglądać on ma zapier...no wiecie. Do roboty się brać a nie obiecywać który kolwiek wygra .... A może tak która?

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 17:41:51

  Masz rację Wójt ma [wulgaryzm usunięty].Kos [wulgaryzm usunięty] już od początku września ( z wioski do wioski). Ten to ma werwę.jak On wytrzyma .Przez cztery lata nie trenował a tetaz tak wyrwał.Mistrzostwo świata w ogłupianiu wyborców.
  Mistrzostwo w obietnicach .
  Pyta co chwilę- co mogę jeszcze dla was zrobić.
  Mówcie -wybory są jeszcze przed nami .
  Dxisiaj wszystko zrobię.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 19:04:15

  Powodzenia Wojtek! Nie ma lepszego kandydata.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 19:18:29

  Wojtek jestem z Tobą.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 19:49:57

  Ja glosuje ns PIS To dobra partia.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 19:52:24

  Tez mysle ze zaglosije na Pana Wojtka, nie ma innych sesnych kandydatow, choc kazdy dobry byle nie obecny wojt

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 19:52:44

  Tez mysle ze zaglosije na Pana Wojtka, nie ma innych sesnych kandydatow, choc kazdy dobry byle nie obecny wojt

 • gość 2018-10-05 20:27:08

  Atatusia weżmie do biura bo ma rzucać gospodarzenie,

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 20:39:22

  Coś ci padło na mózg.ha ha

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 21:12:53

  Ja również oddam swój głos na Wojciecha. Nasówa mi sie przy okazji pewna myśl: "Pokora i opanowanie nie jest cechą ludzi słabych lecz MOCNYCH, którzy nie potrzebują źle traktować innych aby być ważnymi" - to ostatnie obecnemu Wójtowi bardzo się udało, podczas tych czterech lat, a tego pierwszego niestety brakowało. Powodzenia Wojtku!!

 • gość 2018-10-05 22:24:45

  Ciekawe czy droga pod wiaduktem będzie bezpieczna na co jego tata zbierał podpisy,Może wyprostuje zakręt,

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 22:40:02

  Kandydat na wójta z niego żaden tak samo jak kierownik ODR. Zero kompetencji i doświadczenia. Marionetka i tyle . Ale czego mozna sie spodziewać? Dobrego kierownika odwołali, który znał się na swoje pracy a wzięli tę sierotkę . Co nawet wysłowić się nie umie :( :)

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 22:51:18

  A Jolanta to już chyba sama nie wie czy z pisu czy skąd

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 22:55:03

  Tak czy inaczej ludziom ze wsi to całkiem się w głowach popier..ło. Wszystko im się należy.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 23:38:30

  Co wy z tym tatusiem? Kim on jest prezydentem a może premierem że tyle może?

 • Gość - niezalogowany 2018-10-05 23:47:56

  Nikt Ci tyle nie zbuduje co Ci Kos naobiecuje

 • Gość - niezalogowany 2018-10-06 08:34:45

  A ja zagłosuje na Wiśniewskiego. Kos już swoją szansę miał i jej nie wykorzystał

 • Gość - niezalogowany 2018-10-06 08:45:52

  Kontrkandydaci nie mają przeciw Wojtkowi żadnych
  konkretnych zażutów na nie.
  Dlatego wytykają pomoc w kampanii wyborczej ze strony ojca.
  Znam Wiśniewskich od lat i wiem że są uczciwi
  a pomoc w rodzinie jest żeczą naturalną.

 • gość 2018-10-06 09:50:20

  No pomoc najważniejsza. tatuś chce żeby synek miał lepiej. Więc teraz podlizuje się komu się da. Oba Wiśniewiaki siebie warte. Tatuś liczy, ze jak syn przegra to może chociaż wicewójtem zostanie. Po pierwszej turze kontrkandydaci będą bili się o poparcie pisu (bo raczej nie ma szanse na drugą turę). Więc już teraz tatuś lata po innych kandydatach i się uśmiecha :P Ludzie nie są głupi. Zresztą sami ludzie z pisu mówią, żę WW nie ma szans.

 • Gośćm65 - niezalogowany 2018-10-06 12:10:00

  Pasaty na lawety!.Stop pasatyzacji Polski!

 • Gość - niezalogowany 2018-10-06 12:36:00

  Panie Wojtku. trzymam za pana kciuki
  Jest Pan NAJLEPSZY.

 • Gość. Zorro - niezalogowany 2018-10-06 12:47:46

  Łyse to wredne są.

 • gość 2018-10-06 13:21:56

  Ten wyjątkkowo łysy i wredny :P

 • Gość - niezalogowany 2018-10-06 13:54:00

  I m bardziej wartościowy człowiek tym bardxiej po Nim jadą..Oczywiście przeciwnicy w wyborach.
  Wyłączając Panią Jowitę bo Piotr i Jarosław są zdolni do takich komentarzy nie wspominając juz o żonie Kosa. Piszę to bo znam was wszystkich.
  Trochę kultury.Jak tacy mogą być wójtami. Burmisttzami.
  Mam nadzieję ż to to Pan Wojtek iPani Jowita spotkają się w następnej turze.
  Pokażcie im klasę.
  Piotr wieloletni działacz PSL. Wstydzi się swojej partii.Kandyduje jako niezależny a PSLnie wystawiłp swojego kandydata .Ciekawe czemu ?
  Kos. i PSL iPO nawet PIS w ostatnich wyborach.. Brak słów aby komentować poglądy Kosa .

 • Gość - niezalogowany 2018-10-06 14:32:09

  Panie Jarku boli Pana to że Wiśniewski może się z kimś dogadać? Pewnie, że Pana boli... Bardzo boli bo z Panem nikt nawet nie będzie chciał rozmawiać bo już Pan wszystkich do okoła zdążył wyrolować. Nawet sam się Pan wyrolował po drodze bo myślał Pan, że PiS Pana poprze. A tu zonk!

 • Gość - niezalogowany 2018-10-06 19:16:40

  Te peany o panu Wojtku to chyba mocno przesadzone.
  Co on moze potrafić skoro dostaje intratne posady kierownicze i tak naprawdę na żadnej pracy się nie zna?

 • Gość - niezalogowany 2018-10-06 19:43:44

  A możesz mi wytłumaczyć na czym powinien się znać dobry kierownik? Czy akurat w tej sytuacji dobry wójt? W mojej ocenie dobry kierownik to osoba, która potrafi zarządzać, gospodarowac, kierować podległymi pracownikami itp. Albo masz te umiejętności albo nie. I wcale nie trzeba jakoś mocno mieć wiedzy o danej branży. Czy myślisz że przykładowo właściciel firmy McDonalds musi wiedzieć jak smażyć frytki? Albo jak zrobić hamburgera? No chyba nie musi.
  Z tego co wiem ten młody chłopak bardzo dobrze zarządzał spółką wodną, w ODR chyba też nikt nie narzeka więc ufam, że na stanowisku wójta też sobie poradzi.

 • gość 2018-10-06 20:06:12

  No właśnie te ostatnie komentarze są merytoryczne.To Mi się podoba.Argument na argument.
  Nareszcie wypowiadają się normalni ludzie.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-06 20:26:22

  Panie Wojtku Powodzenia !!!

 • Gość - niezalogowany 2018-10-07 02:10:49

  Właśnie pracownicy odr na niego narzekają...i klienci też.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-07 07:55:15

  Jak widać konkurencja nie śpi!

 • Gość - niezalogowany 2018-10-07 10:57:09

  A PSL to ma kandydatów na radnych czy wilki przebrały się za baranów?

 • Gość - niezalogowany 2018-10-07 12:07:18

  Cały PSL z Gminy mamy jako bezpartyjny kww Piotra Tyszki

 • Ja - niezalogowany 2018-10-07 13:16:50

  A radna z dlugoborza to kogo wspiera??? Plakat na płocie mówi sam za siebie.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-07 13:39:41

  To że Pan Wojciech był kierownikiem i tu i tu to dobrze o nim nie świadczy. Widocznie dłużej nie umiał utrzymać posadki. Co kilka miesięcy emigrował...

 • gość 2018-10-07 14:04:47

  A co to za różnica kto u niej na płocie wisi jak to układzik

 • Gość - niezalogowany 2018-10-07 18:32:51

  Każdy może zmieniać pracę kiedy mu się podoba. To nie komuna, że w jednym zakładzie pracowało się całe życie. Przyczep się do czegoś konkretnego a nie do takich pierdół.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-07 19:16:46

  To mogę się przyczepić do tego -wiśniewski nic w życiu nie osiągnął. Nie ma czym się pochwalić na rzecz gminy ani lokalnej społeczności. Oprócz tego że popiera go partia to nie ma nic. Chłopiec z nikad. Nawet nie byl radnym. Pojecia nie ma o gminie tak jak i o rolnictwie. Reszta kandydatów chociaż na jakiekolwiek styczności z gminą.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-07 19:18:05

  Taki ktoś zostanie wójtem i co dalej???muszą od razu ściągnąć kogoś z doświadczeniem do gminy ,żeby urząd nie upadł.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-07 19:19:13

  Panie Wojtku.Konkurenci boją się Pana , a nie mają przeciw Panu nic konkretnego .Dlatego czepiają się głupot .Idzie to przeciw Nim.
  Cała trójka jest obecnie przy władzy w gminie .Każda decyzja i dobra i ta zła jest ich wszystkich decyzją.
  Niech Pan wygra i pokaze jak może rozwijać się gmina.
  POWODZENIA.

 • gość 2018-10-07 19:24:15

  Uważam, iż Pan Wojciech Wiśniewski ma bardzo duże szanse na wygranie, Pan Kos jest spalony szczególnie u ludzi mniej zamożnych, a swoją drogą świeże powietrze w cuchnącym magazynie nikomu nie zaszkodzi.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-07 19:37:02

  Ha ha ha

 • Gość - niezalogowany 2018-10-07 20:18:07

  Jak można mieć coś konkretnego przeciwko komuś kto o niczym nie ma pojęcia,nigdzie się nie udziela,nic nie mówi,W ogóle nie zrobił ani nie robi nic

 • Gość - niezalogowany 2018-10-07 20:20:41

  A co Ty osiągnąłeś w życiu? Skoro jesteś taki super to podpisz się własnym nazwiskiem to wszyscy będą mieli szansę ocenić Ciebie. Szczekać zza monitora pewnie tylko potrafisz!!

 • Gość - niezalogowany 2018-10-07 20:29:52

  WISNIEWSKI NIE MA PODOBNO SZANS NA WYGRANĄ A JEDNAK KTOŚ ZADAJE SOBIE SPORO TRUDU ŻEBY GO OCZERNIC. PO CO W TAKIM RAZIE MARNUJECIE SWÓJ CZAS PISZĄC KOMENTARZE?? PRZECIEŻ WEDŁUG WAS I TAK NIE WYGRA

 • Gość - niezalogowany 2018-10-07 20:33:41

  Ten co pisze o osiągnięciach jak urodziłsię to już miał40lat iosiągnięcia na polu gminy .A tak naprawdę ma te swoje lata ale rozum dziecka skoro pisze takie głupoty .

 • Gość - niezalogowany 2018-10-07 20:40:18

  Do kolegi hejtera
  Przeczytaj uważnie artykuł z linka i zastanów się nad swoim życiem zanim kolejny raz coś napiszesz:)

  Link:
  https://wojciechbizub.pl/2015/08/12/5-powodow-dla-ktorych-ludzie-hejtuja-portret-hejtera/

 • gość 2018-10-07 21:29:28

  Skąd on jest? Jakie szkoły skończył? Życie rodzinne ma jakies? Najważniejszą rzecz podał - kierownik PODR od grudnia i mowi ze poznał potrzeby i problemy rolnikow? :D Ludzie....a gdzie był wczesniej, gdzie pracował, dlaczego skakał z kwiatka na kwiatek ? Co się w ELEWARZE nie udało ze po pół roku wielki powrót tata mu zrobił ? Nie ma szans na wójta, każdy inny nie on. Najpierw załatwiał pracę przez obecną wladze, teraz chce ją wygrysc, jaki to trzeba mieć charakter i wstyd.Idzmy na wybory, nie głosujmy na partię tylko na ludzi - na ludzi doswiadczonych a nie kierowników.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-08 05:52:56

  Oj boją się Ciebie Panie Wojtku.
  Bardzo się boją .Kos to już nawet po proboszczach lata i koś cioły odwiedza.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-08 06:13:06

  Widzę że typek nie przeczytał uważnie artykuł z linku... Albo go nie zrozumiał Hehe

 • Gość - niezalogowany 2018-10-08 06:15:00

  Ale to nie jest jej
  To jest prawda na jego temat.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-08 07:41:21

  panie Kos .Może powie pan wyborcom w jaki sposób został pan dyrektorem szkoły ?
  W jaki sposób pracę w Gminie Zambrów dostała żona..? ........
  A potem kopnął pan Dmochowskiego .
  Taki trzeba mieć honor.
  Tylko że pan nie ma honoru.(pan z małej litery bo jaki honor taki pan)

 • gość 2018-10-08 07:47:52

  Wiśniewski dobrze zna problemy rolników bo sam wychował się się na wsi. Jak ma lepiej poznać te problemy według Ciebie? A to, że się zmienia pracę jest rzeczą normalną. Z tego co wiem pracę w elewarze zakończył z powodów rodzinnych.
  I druga sprawa. Nie mów nic o wstydzie. Rodzina Kosa o wstydzie może pisać książki!

  Hejterze idź być fajny i mądry gdzie indziej. Głosuj na kogo chcesz - masz do tego prawo.

 • gość 2018-10-08 07:50:54

  Ale na mszy w Tabędzu był i się modlił o wygraną .tylko że za póżno, niech zwolni żone i zastępce wtedy udowodni brak układów.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-08 09:23:31

  To że ktoś wychował się na wsi to za mało żeby zostać wójtem ...

 • gość 2018-10-08 09:56:09

  Ale już się okazuje, że wiedzę o rolnictwie ma. Przestań pisać nieprawdziwe informacje!

 • Gość - niezalogowany 2018-10-08 15:04:00

  Ludziska, toc podzial jest prosty

  PSL - na Piotrka
  Ci co wieszaja psy na Kosie - na Pania Jowite
  PiS - na Wojtka
  To kto na Kosa?

  Ta fala hejtu na Wojtka to sprerzyna barcelony, wystarczy krotka analiza doboru slow :)

 • Gość - niezalogowany 2018-10-08 15:15:11

  O! To tylko z Jowitą nie jesteś na Ty.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-08 15:21:04

  Mloda kobita:)

 • Gość - niezalogowany 2018-10-08 15:30:50

  ZGADZA SIĘ DOBÓR SŁÓW EWIDĘTNY.
  TO DOROTKA.
  A NA KOGO ONA GŁOSUJE ? TOŻ CHYBA NIE NA MĘŻA

 • Gość - niezalogowany 2018-10-08 16:14:11

  Może być że Pani Dorota. Jak Kosiuk nie zostanie wójtem to może się okazać że oboje bez pracy zostaną więc boją się o swoje tyłki. I dobrze. Zero szacunku do ludzi i podwładnych. Karma wraca Pani Doroto i Panie wójcie:) :) :)

 • Gość - niezalogowany 2018-10-09 23:15:29

  kos magister od piłki nie od rolnictwa i polityki zajmij sie pan fikołki robic

 • Gość - niezalogowany 2018-10-09 23:20:07

  Odnośnie Wisniewiaka, myśle podobnie jak powyżej wypowiadający sie. Miałam okazje doświadczyć stosunku co do beneficjentów odwiedzających ODR. Myśle, ze nie jest to praca dla pana, w każdym bądź razie na stanowisku kierownika. A co do kandydatury na wójta, myśle ze sprawa jest powiązana i jednoznaczna, zero kompetencji w kierunku chęci bycia wójtem gminy, wypowiadania sie i ogólnej wiedzy odnośnie stanu lokalnych zapotrzebowan i problemów społeczności

 • Djjj - niezalogowany 2018-10-09 23:27:48

  Panie Kos myśle, ze nawet wystawienie kandydatury było kolejnym krokiem ku upadkowi. Wszyscy pana znają, nie ociepli pan już swojego wizerunku bo 4lata na stanowisku wójta to dużo czasu , możliwości i pomysłów które można by zrealizować , brak chęci pozyskania funduszy z Unii Europejskiej , w plakacie wyborczym podpisuje sie pan jako otwarty dla ludzi I skuteczny w działaniu , jestm ciekawa z jakiej strony , chyba otwarty i skuteczny dla tych i dla ich spraw a nie dla przeciętnych obywateli lokalnej społeczności, ludize nie dajny sie zmanipulować bie bądźmy naiwni nie pozwólmy władować sie drugi raz w to samo co zafundowała nam polityka prowadzona przez ówczesnego wójta, co prawda 1kadwncja ale czasu wystarczająco na to by chociaż mieć co przedstawienia cos konkretnego z pożytkiem dla wszystkich mieszkańców

 • . - niezalogowany 2018-10-09 23:35:06

  prawie w każdej wsi płace zabaw dla dzieci, dobrze, doceniamy ale z głowa, tymczasem obiekty stoją zaniedbane i zarośnięte, psy srają i kopią nory potem dzieciaki mają sie bawić w piachu i tych gownach? Co to za rozrywka. Rozmiemy ze jest kolejna inwestycja troszkę nie trafiona ale liczy sie sztuka co by tu dopisać odnośnie swoich dokonan na stanowsku o jako o dobrze zrealizowanej inwestycji ale czy napewno dobrze zrealizowana i czy na pewno dobrze wykorzystane gminne pieniądze?

 • Gość - niezalogowany 2018-10-10 06:02:26

  Najlepiej wykorzystane pieniądze przez Kosa to asfalt do działek swojego zastępcy.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-10 08:48:59

  Ojciec kazał startować to kandyduje. A teraz tatuś szuka poparcia wśród innych kandydatów. Pi S w ogole nie jest za Wiśniewskim. Pisiory latają po innych kandydatach i ich wspierają. Paranoja. Wstydu nie mają. Mają swojego Kandydata a przymilaja się do innych. Kto zna tych największych pisiorow to wie. W Zambrowie jest kilka pisów. A w dupie ż takimi wyborami. A najwięksi debile to Ci kandydaci co się ustawiają. Ż reszta po wyborach wszystko się okaże

 • gość 2018-10-10 11:57:24

  To i Amerykę odkryłeś. Już dawno każdy wie, że w Zambrowie są dwa obozy PISu. I to jest jedyny fakt, który napisałeś, A reszta to jakieś domysły i brednie. Panie Kosie boli Pana pewna część ciała, że PIS nie popiera Pana kandydatury, więc kłapiecie z żoną jezykami na prawo i lewo rozgłaszając jakieś dziwne informacje o innych kandydatach. Trochę opanowania i kultury.

 • gość 2018-10-10 14:18:03

  zalosne iż kos musi walczyc o glosy wyborców na forach internetowych piszac obelgi na swoich przeciwnikow.
  A mial cala kadencje zeby udowodnic ze jest dobrym wojtem i wtedy wygrana mialby z marszu

 • gość 2018-10-10 18:25:35

  Więcej Pisu w samorządzie!!! Będzie na pewno weselej

 • Gość - niezalogowany 2018-10-10 21:21:13

  To że pisiory latają po innych kandydatach szukając ukladów a nie z Wiśniewskim to akurat atut Wojtka.
  Wiśniewski po prostu nie ma układów.
  A już napewno w zambrowskim PIS

 • Gość - niezalogowany 2018-10-10 21:22:02

  Hehe a może Pani Jowitka? Myśle ze w gimnie sprawy bedą zalawiatnie równie skutecznie jak w palcówce przedszkola miejsckiejgo gdzie pani kandydatka dała sie poznać jako radykalna obrończyni swojej racji

 • Gość - niezalogowany 2018-10-10 21:27:35

  ja głosuje na niezależnego Piotrka dał sie poznać jako człowiek uczciwy godnie reprezentujący od tylu lat pełnione funkcje, myśle ze jest do godny kandydat jemu sie należy jak psu buda, zna sie na rzeczy , nie raz dał sie poznać jako osoba zdeterminowana w pomocy innym na przykładzie odr ale i nie tylko

 • Gość - niezalogowany 2018-10-10 21:28:35

  Ludzie kto to [usunięte] jest Wiśniewski skąd to sie wzięło takie

 • ALEJAJA - niezalogowany 2018-10-10 21:32:02

  Napewno nie zagłosuje na kosa nic nam nie dał i nie da a co sie da to [usunięte] sprzeda

 • xd - niezalogowany 2018-10-10 21:34:56

  Ciekawy jestem skąd kos wziął ogromne pieniądze na tegoroczne wydarzenie w porytym skoro w kasie pusto , czy palce maczał w tym Pan Elewar Mioduch

 • ZbyszkozBogdanca - niezalogowany 2018-10-10 21:50:44

  skrajna arogancja i niekompetencja ze strony Pana Wojtka szczególnie dostrzeżona w jego zachowaniu. w pracy na stanowsku wójta wymagana jest komunikatywność i otwarcie do ludzi. Nie należy kierować sie wyglądem przy Wyborze moi drodzy wyborcy. Jak tu patrzę w te komentarze i Dostrzegam opinie osób wypowiadających sie o panu w samych superlatywach jestem ciekaw czym kierują sie osoby określające pana w ten sposób

 • bbbbb - niezalogowany 2018-10-10 21:56:25

  zbliżające sie wybory samorządowe to czas do refleksji nie tylko ze strony głosujących ale i kandydatów, myśle ze co poniektórzy powinni poważnie przemyśleć gdzie sie pcha taki bez kwalfikacji i nie posiadający elementarnej wiedzy co do zarządzania sprawami gminy, uderzyć sie w pierś otworzyc oczy i zadać sobie pytanie z czym do ludzi

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 05:36:32

  Ten młody człowiek ma więcej kompetęcji niż Piotr i Jarek razem wzięci.
  Obaj doskonale go znają i wiedzą o tym.
  Obaj pokazali swoją kompeyęcję w prowadzeniu Gminy.
  Czym Oni mogą pochwalić się z tej kadencji?

 • gość 2018-10-11 07:47:17

  Jak Jaruś sprzedawał szkołę w Mroczkach za pół darmo to jakoś przewodniczący rady gminy Piotr nawet nie zareagował. Gdzie wtedy był? Obaj Panowie siebie warci. Obaj mają kompetencje, żeby mienie gminy sprzedawać za śmieszne pieniądze. A jak już gmina coś kupuje to wtedy idą kwoty bardzo odpowiednie. Szkoda tylko że z naszych podatków.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 10:36:50

  Kos bez zgody Tyszki nie mógł zbyt dużo zrobić.Większość inwestycji musiał podpisać i Wójt i Przewodniczący.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 12:53:48


  Ten młody człowiek ma więcej kompetęcji niż Piotr i Jarek razem wzięci.
  Obaj doskonale go znają i wiedzą o tym.
  Obaj pokazali swoją kompeyęcję w prowadzeniu Gminy.
  Czym Oni mogą pochwalić się z tej kadencji?  O tak, te kompetęcje zadecydujom.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 15:55:48

  Uważam ze tszeba głosować na Kosa. Tylko on może uwolnić nas od PSL radnych.. Tylko on walczy z PSL.
  Pozostali układajo sie z nimi.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 16:17:42

  No kos z nikim się nie ułoży bo z nikim nie potrafi się dogadać :)

 • Janek - niezalogowany 2018-10-11 22:44:53

  Widać właśnie jakiego pokroju wyborcy bedą głosować na kosa, tacy którzy nawet nie potrafią poprawnie po polsku sie wypowiedzieć. Widza w nim cudotwórcę a podsumowując jego dokonania zadajmy sobie pytanie czy zrobił on cos konkretnego dla naszej gminy? Ja nic nie dostrzegam oprócz kumulacji pustych słów i obietnic rzucanych na wiatr, ciagle tylko obietnice, gdzie konkrety???? nie wiem gdzie trzeba mieć oczy aby ponownie zagłosować na tą personę

 • Gość - niezalogowany 2018-10-12 07:24:54

  Wiśniewskiego atut to tylko tatuś co lata jak opętany żeby synuś się dostał do gminy. Wstydu obaj nie maj. Jakie on ma kompetencje?straszny kierownik odr co nawet doradca rolnym nie jest. Ale zakatwiono mu po raz kolejny posadke. Ciekawe gdzie będzie kolejny szczebel.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-12 13:02:30

  He he racja. Zero kompetencji,prewencji i obycia. Do Piotra się przymilaja ż tatusiem żeby w razie czego do urzędu wejść. He he. Mają zmysły. Wstydu nie mają a wcześniej go wywalili z kierownika. Jakos tata o tym nie pamięta. Niech ida do kosa.

 • gość 2018-10-12 14:14:21

  A co wy tego ojca wiśniewskiego śledzicie ?? heh nie macie innych zajęc?

 • gość 2018-10-12 14:27:09

  Wiśniewski Tyszki nie wywalił. Tyszka tak czy siak by poleciał bo jest z PSL a teraz PIS obsadza stanowiska swoimi ludzmi. Nie gadajcie, że młody Wiśniewski wywalił Tyszke... Nie macie pojecia o pewnych sprawach więc nie rozumiem po co piszecie te farmazony

 • booooki - niezalogowany 2018-10-12 18:26:30

  Wiśniewski nie ma nic do powiedzenia, odczuwam to, ze on sam nawet nie czuje sie do konca na siłach co do piastowania tego stanowiska

 • gosc - niezalogowany 2018-10-12 18:28:11

  Wojtus chłopek roztropek gdzie ty sie sieroto nadajesz gdzie sie pchasz, pytanko czy poradzisz se chyba ze ojciec na zastępcę i wtedy będziesz miał z główki problem

 • Gość - niezalogowany 2018-10-12 18:49:02

  Poradzi sobie chłopak. Nie bójcie się o to? Lepiej mniej mówić niż obiecywać tyle co Kos

 • Gość - niezalogowany 2018-10-12 20:42:12

  Poradzi napewno i fundusze z poza gminy też zdobędzie zwłaszcza że już to robił .w gminie Zambrów też. Spokojna twoja rozczochrana.

 • Zamb - niezalogowany 2018-10-12 21:53:11

  A Wiśniewski to co nie obiecuje? Tez nieźle naobiecywał, chyba nie zapoznałeś sie z programem Ktory tez z kosmosu wyrwany, chodzi o to, ze jest cicha niepozorna myszą a tak naprawde jak ma okazje to tez niezle w tym programie nawymyślał cuda na kiju, rzeczy ro zrealizowania za nie wiadomo ile i nie wiadomo w jakim czasie, taki sam gagatek jak kos a może i lepszy bo nie ma doświadczenia, nie wie jak działa ta machina polityczna, wójtem nie jest a już obiecuje. Hit

 • g o s c - niezalogowany 2018-10-12 21:55:08

  Poradzi sobie? Chyba stary za niego sprawy będzie załatwiał i publiczne przemówienia wygłaszał,

 • Mrozmic - niezalogowany 2018-10-12 21:58:47

  Panie Wojtku Pana przykład jest idealny co do prowadzenia samorządowej wojny politycznej. Wiśniewski został wprowadzony w świat polityki i innych pełnionych przez niego funkcji z racji PISU , który przejął dominację w samorządzie. Ludzie maja rozum, widzą gdzie, co i jak. A w wyborach zagłosują na człowieka a nie na partie! Weź to do serca

 • plk - niezalogowany 2018-10-12 22:10:00

  Idealnym ujęciem osobowości Wisniewiaka jest określenie jako Marionetka PISOwcow każda Jego interakcja ze światem politycznym jest powiązana z PISEM:) czy już naprawę nie mieli kogo wystawić? Rozumiemy, ze osoba nowa, młoda, ale większość wyborców nie jest do niego przekonana, nie budzi zaufania osoba która nic nie mówi, nie wypowiada sie w istotnych sprawach nawet w tak ważnej konwencji wyborczej, (z innych źródeł trudno to wywnioskować, ponieważ jego zaplecze polityczne jest dość ubogie) i z tego wniosek czy taka osoba ma cos do powiedzenia, zaoferowania? Czy naprawde czuje potrzebę zmiany gminy na lepsze, jak ujmuje to w swoim wyborczym programie? Kolejny goloslowny? Z nie własnymi słowami wciskający kiełbasę wyborcza;ppp. Wyborca

 • Gość - niezalogowany 2018-10-13 09:00:02

  Proponuję debatę taką jak kandydatów na burmistrza. Niech niemowa pokaże co ma do powiedzenia.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-13 09:55:41

  I TAK CIĘ TO NIE INTERESUJE CO MA DO POWIEDZENIA BO JUŻ WIDAĆ ŻE JESTEŚ NA NIE

 • Gość - niezalogowany 2018-10-13 14:39:09

  Kto dużo mówi ten mało robi.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-13 14:47:11

  Wisniewski to porzadny gosc ja go znam iwiem.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-13 18:05:59

  Konkurencja dobrze wie że Wiśniewski mimo młodego wieku jest inteligentny, uczciwy i pracowity i właśnie dlatego się go boją. Wypisują głupoty że niby arogancki itp a kto Wiśniewskiego zna ten wie że to nie prawda.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


Sprzedawca - branża budowlana

Hurtownia materiałów budowlanych i wykończeniowych Chemix Sp. z o.o. w Zambrowie zatrudni osobę na stanowisko Sprzedawca Od kandydatów na..


Sprzedam na części motorower

Sprzedam na części zarejestrowany motorower Romet Ogar z silnikiem Jawki. Jeśli chcesz aby młodemu kierowcy leciał zniżki na ubezpieczenie auta to..


Franczyzobiorca sklepu Żabka.

Zacznij prowadzić własny biznes z Żabką! Współpraca oparta na naszym doświadczeniu i Twojej przedsiębiorczości. Nasza oferta franczyzowa..


regały sklepowe

sprzedam regały sklepowe 19sztuk, 215x80x30 wys/szer/gleb/ cena za sztukę 150 zł


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Zapewnię wsparcie w dyskretnej

Czy mimo męża, chłopaka, rodziny czujesz się samotna i niedoceniana? Możliwe, że w ogóle nie ma wokół Ciebie prawdziwie życzliwego i przyjaźnie..


NOWA CENA !!! Mieszkanie

NA SPRZEDAŻ ROZKŁADOWE, PRZYTULNE MIESZKANIE 54M2 NA OSIEDLU SADOWA. Nieruchomość posiada 2 pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę oraz balkon. Łączna..


Mieszkanie 2-pokojowe, parter,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 36,90m2 położone na parterze w bloku przy 71 Pułku Piechoty. Lokal..


Sprzedam wkład bagażnika

Sprzedam styropianowy wkład bagażnika samochodu TIGUAN (bez koła zapasowego)


Węgiel kamienny kostka 640

Posiadamy w sprzedaży węgiel o parametrach -wartość opałowa 24-25 MJ/kg -zawartość popiołu od 6% do 8% Posiadamy samochody samowyładowcze. Warunki..


Meble na wymiar. Kuchnie,

Producent mebli na wymiar Murawski Furniture m.in kuchnie, szafy, garderoby, meble do samodzielnego składania. Odwiedź naszą stronę..


Mieszkanie do wynajęcia

Wynajmę mieszkanie (dwa pokoje) umeblowane. Na ul. Grunwaldzkiej


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


NOWA CENA !!! Działka

Mam do sprzedania działkę rekreacyjną ok 300 m2 - działka jest żyzna, równa, posiada podłączenie do wody. Działka zagospodarowana, uprawiana od 10..


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Mieszkanie 24,34m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 24,34m2 położone na IV piętrze w bloku przy ul. Grunwaldzkiej w..


Naprawa i regeneracja

Borowo - Naprawa i regeneracja alternatorów i rozruszników, Dorota Sasinowska Oferujemy Państwu zakup oraz naprawę alternatorów i rozruszników...


NOWA CENA !!! Działka

Mam do sprzedania działkę rekreacyjną ok 300 m2 - działka jest żyzna, równa, posiada podłączenie do wody. Działka zagospodarowana, uprawiana od 10..


Sprzedam dom

Sprzedam dom w miejscowości Tybory Olszewo. gotowy do zamieszkania. Nie wymaga wkładu własnego. Na dole dwa pokoje, łazienka i kuchnia z salonem...


SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


OPERATOR MASZYN Greenvit

Firma Greenvit- producent ekstraktów roślinnych poszukuje kandydatów na stanowisko: OPERATOR MASZYN Miejsce pracy: Zambrów Rodzaj pracy: pełny..


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Sprzedam Volkswagena LT

Sprzedam Volkswagena LT 28 2,5 D z 1999 r. Auto w bardzo dobrym stanie , doinwestowane . Samochód pracował w hurtowni i zaopatrywał apteki w leki ...


Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja paliw Lotos w Zambrowie ul.Mazowiecka 2a od 01.11,2019r. Poszukuję pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca Doświadczenie nie jest..


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


Ocieplanie Poddaszy Pianą Pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


sprzedam działkę

Sprzedam działkę w Miejscowości Wądołki Borowe 9E .Działka o wielkości 3000 m lub 1500 m .Zabudowa mieszkalna .Woda i prąd obok działki .W..


Kupujemy samochody,my płacimy

Kupujemy samochody w bardzo dobrym stanie, z mniejszymi lub większymi wadami także auta powypadkowe ,od 1000zł do 20000zł.Auta bez..


Usługi koparka volvo 160

Oferuję usługi koparką kołową volvo 160 - wykopy - niwelacja terenu - młot wyburzeniowy - rozbiórki i wyburzenia budynków w zamian za materiał..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"