:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  3°C rozproszone chmury

Weź udział w XI edycji Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych

Kiedy: 2018-11-23 , godzina: 07:00 | Gdzie: Parafia pw. Ducha Świętego w Zambrowie

święta, udział edycji Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych - zdjęcie, fotografia

Po raz jedenasty zapraszamy do wzięcia udziału w Powiatowym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych. Termin nadsyłania zgłoszeń i dostarczania prac upływa 23 listopada. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem.

 

Bursa Szkolna Nr 1 oraz parafia pw. Ducha Świętego w Zambrowie zapraszają do udziału w Powiatowym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych. Patronem honorowym przedsięwzięcia jest Starosta Powiatu Zambrowskiego.

 

Powiatowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych (prace oceniane będą w trzech kategoriach). Do rywalizacji można startować indywidualnie i grupowo (maksymalnie 3 osoby). Głównym celem organizatorów jest kultywowanie wśród dzieci i młodzieży tradycji budowy szopek bożonarodzeniowych, rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz uzdolnień plastycznych.

 

Chcąc wziąć udział w konkursie należy do 23 listopada pisemnie zgłosić i dostarczyć szopkę do kościoła pw. Ducha Świętego, ul. Jana Pawła II 1A, 18-300 Zambrów. Organizatorzy proszą o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr 721 840 282. Można kontaktować się również w godzinach pracy kancelarii parafialnej w godz.7.30–8.00 oraz 17.00–18.00.

 

Gotowy formularz karty zgłoszeniowej jest dostępny w sekretariacie Bursy Szkolnej Nr 1 w Zambrowie (można odbierać osobiście lub faxem – 86 271 26 34) oraz jako załącznik do tego artykułu.

 

Dostarczane szopki powinny być stabilne, a ich elementy przymocowane w taki sposób, by nie przesuwały się podczas przenoszenia. Ponadto prace należy opatrzyć metryczką zawierającą imię i nazwisko autora lub autorów, wiek, nazwę placówki, imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna). Metryczka powinna być przyklejona do tylnej zewnętrznej strony szopki. Uczestnicy proszeni są także o zadeklarowanie, czy przekazują swoją szopkę na aukcję charytatywną.  

 

Podczas oceny szopek bożonarodzeniowych jury konkursowe będzie zwracało szczególną uwagę na ogólne wrażenie artystyczne, oryginalność pomysłu, dobór i wykorzystanie materiałów, motywy regionalne, wkład pracy, estetykę pracy oraz trwałość konstrukcji  i walory plastyczne.

 

Otwarcie wystawy, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 6 grudnia o godzinie 12:00  w  budynku kościoła pw. Ducha Świętego (dolny kościół). Po uroczystym ogłoszeniu wyników szopki zostaną wyeksponowane na wystawie, którą wszyscy zainteresowani będą mogli oglądać od 6 – 30 grudnia.

 

Uczestnicy konkursu będą mogli zgłosić się po swoje prace w terminie 1 – 7 stycznia 2019 r. W przypadku nieodebrania szopki w tym czasie dysponuje nią organizator konkursu.

 

W imieniu organizatorów zapraszamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych  i ponadgimnazjalnych  do wzięcia udziału w konkursie.
Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


Weź udział w XI edycji Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org