:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C słabe opady deszczu

Weź udział w Rekolekcjach Ewangelizacyjnych Odnowy

religia, udział Rekolekcjach Ewangelizacyjnych Odnowy - zdjęcie, fotografia

Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta i okolic do udziału w niezwykłych Rekolekcjach Ewangelizacyjnych Odnowy. Jeżeli w swoim sercu przeżywasz tęsknotę za Bogiem, wydaje Ci się, że Go nie znasz lub znasz za mało, straciłeś sens swojego życia lub pogubiłeś się w życiu - te rekolekcje są właśnie dla Ciebie!

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Wieczernik” zaprasza wszystkich mieszkańców naszego miasta i okolic do udziału w Rekolekcjach Ewangelizacyjnych Odnowy (REO). Pierwsze spotkanie już jutro, 12 października o godz. 18:00 w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie.

REO to cykl siedmiu cotygodniowych wieczornych spotkań, w czasie których głoszone są konferencje tematyczne: Sens życia, Miłość Boża, Uzdrowienie w Chrystusie, Duch Święty i Jego działanie w nas, Jezus Drogą Prawdą i Życiem, Uzdrowienie duchowe i pojednanie. Rekolekcje poprowadzi ks. Wojciech Nowacki z Łomży.

W związku z tym, że forma i treść konferencji wymagają pewnej dojrzałości, udział w nich mogą wziąć osoby, które ukończyły 17 lat.

Zapisy i bliższe informacje pod nr telefonu: 518-279-553.


Polecamy:
:: Ojciec Antonello Cadeddu i ojciec Enrique Porcu w listopadzie w Zambrowie!
:: Konsekracja kościoła w Starym Skarżynie [foto]
:: Udany festyn rodzinny przy "Trójcy" [foto]
:: Rekolekcje Wspólnoty Kapłańskiej Osób Świeckich
:: Kolejny raz pielgrzymi wyruszyli do Hodyszewa [foto + video]
:: Muzyka barokowa rozbrzmiała w „Ducha” [foto]
:: Od tygodnia na pielgrzymim szlaku [foto]
:: Z radością wyruszyli na pątniczy szlak [foto]

Weź udział w Rekolekcjach Ewangelizacyjnych Odnowy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się