:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?piłka nożna futsal, Walne zebranie sprawozdawcze Olimpii [foto] - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 26/03/2019 11:54

Członkowie Zarządu i klubu ZKS Olimpia spotkali się na walnym zebraniu sprawozdawczym, podczas którego podsumowano 2018 rok, przyjęto sprawozdania zarządu, udzielono absolutorium i omówiono harmonogram wydatków na bieżący rok.

 

Walne Zebranie Sprawozdawcze za 2018 rok odbyło się wczoraj, 25 marca w nowym budynku ZKS Olimpia. Wzięło w nim udział 16 członków klubu, w tym członkowie Zarządu.

 

Prezes Cezary Kulesza przedstawił sprawozdanie zarządu z działalności klubu w 2018 roku. W ubiegłym roku klub zatrudniał dwóch trenerów prowadzących pierwszą drużynę Olimpii: Wiesława Jancewicza i Artura Woronieckiego. W tym czasie drużyna seniorów Olimpii Zambrów, grała w rundzie wiosennej I grupy III ligi sezonu 2017/2018, w której zajęła 5. miejsce. Warto dodać, że liczne sukcesy odnosiły młodzieżowe grupy Olimpii Zambrów. Zambrowski Klub Sportowy poza treningami i rozgrywkami ligowymi w minionym roku był organizatorem halowych turniejów piłki nożnej, towarzyskich meczy piłki nożnej oraz turniejów tenisa ziemnego.

 

Podczas zebrania omówiony został ubiegłoroczny budżet klubu, który zamknął się z zyskiem w wysokości 57 tys. 038 zł. Na koniec 2018 roku zanotowano po stronie przychodów – 1 mln 441 tys. 035 zł, zaś po stronie wydatków – 1 mln 383 tys. 997 zł. Nadwyżka zostanie przeznaczona na pokrycie wydatków w 2019 roku.

 

Członkowie klubu uczestniczący w zebraniu przyjęli sprawozdanie zarządu, sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie komisji rewizyjnej, udzielając zarządowi absolutorium. Ponadto jednogłośnie zatwierdzono preliminarz budżetowy na 2019 rok, który zarówno po stronie przychodów, jak i wydatków zakłada kwotę 1 mln 430 tys. zł.

 

W sprawach różnych głos zabrał prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej Sławomir Kopczewski. Mówił on m.in. o planach reaktywacji klubu piłkarskiego w Rutkach-Kossakach (na pierwszych zajęciach pojawiło się ponad 50 osób) oraz o turnieju U-16 organizowanym w dniach 1 – 5 kwietnia 2019 r. z okazji 90-lecia Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. W imprezie uczestniczyć będą reprezentacje z Kolumbii, Grecji, Turcji oraz Polski (trener Marcin Dorna). Mecze odbywać się będą m.in. na boisku w Zambrowie, co zdaniem prezesa podlaskiego ZPN ma być świetną promocją naszego miasta.

 

- „Dla mnie to też jest wyróżnienie, że możemy ten turniej zorganizować m.in. na obiektach Olimpii Zambrów, bo ten obiekt i państwo zasługujecie, żeby pokazywać, chwalić, przedstawiać i reklamować, żeby coraz więcej tych imprez było na obiektach naszego województwa.” - mówił Sławomir Kopczewski.

 

Na koniec poruszono także kilka kwestii dotyczących funkcjonowania klubu. Mówiono m.in. o planach pozyskiwania nowych sponsorów, czy kolejny raz poruszono kwestię zasłonięcia ścian tylnych trybun, żeby w przypadku opadów deszczu zebrani kibice nie mokli.

 

Drużyna Olimpii, która w bieżącym sezonie walczy w I grupie III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej, znajduje się obecnie na 10. pozycji w tabeli ligowej. Na swoim koncie ma 26 punktów, 34 bramki zdobyte i 30 stracone. Do tej pory sześć razy wygrywała, osiem spotkań zremisowała i pięć przegrała. W ostatnim meczu ligowym seniorzy Olimpii pokonali w Zambrowie Mazura Ełk 4:2.

Reklama

Walne zebranie sprawozdawcze Olimpii [foto] komentarze opinie

 • gość 2019-03-26 14:12:01

  Kiedy będzie kupiony duzy namiot na boczne boisko żeby nie było problemu z salami na treningi???

 • Gość - niezalogowany 2019-03-26 15:00:27

  Same dziadki....od pokoleń

 • gość 2019-03-26 16:04:43

  Kiedy będzie kupiony duzy namiot na boczne boisko żeby nie było problemu z salami na treningi???
  U panie . .. Wiesz ile namiot pneumatyczny kosztuje ,żeby zakryć pełnowymiarowe boisko boczne? + koszty ogrzewania i prąd.

 • gość 2019-03-26 16:50:30

  Uuuu bogaty klub jak taki zysk mają. Może będzie wreszcie obniżka dla obecnych sponsorów. 3 liga widać tańsza niż 2 i nie potrzeba aż tyle $$$

 • Gość - niezalogowany 2019-03-26 17:35:16

  Może nie tyle bogaty co rozsądnie prowadzony finansowo i można lubić tych panów, nie lubić ale proszę rozejrzyj się w okolicy jakie problemy finansowe mają inne kluby.W klubie brakuje kogoś od organizacji eventow i od pozyskiwania sponsorow bo klub ma fajną infrastrukturę i jest powierzchnia do zaoferowania.Szkoda że tylko sekcja piłki nożnej, jest dużo chętnych co grają w kosza, w siatkę na poziomie amatorskim.

 • Gość - niezalogowany 2019-03-26 17:42:17

  U panie . .. Wiesz ile namiot pneumatyczny kosztuje ,żeby zakryć pełnowymiarowe boisko boczne? + koszty ogrzewania i prąd

  Jakies 250tys. Ogrzewanie zbyteczme a i zarobic mozna wynajmowac na treningi dla lks mazowieck czyzew szepietowo kaska by powoli wracala organizacja turniejow itp itd.

 • gość 2019-03-26 17:42:56

  Ceny biletów na mecze Olimpii to jest nieporozumienie. W Gdyni Arka najtańsze bilety na ekstraklasę daję od 10 zł, Jagiellonia na półfinał PP po 5zł. U nas 3 liga i 10 zł ...

 • Gość - niezalogowany 2019-03-27 08:41:47

  Jak taki klub bogaty to po co placimy co miesiac 50 zł rodzice ogarnijcie się

 • Gość - niezalogowany 2019-03-27 13:12:27

  0 ambicji na rozwój i cele klubu!!!! Same gdybanie!!!!!! Dopuki kilka osób będzie w tym klubie to dalej tak będzie!!!! Co najwyżej 3 liga i nic więcej!!!!!.nie mówiąc jeszcze o traktowaniu trenerów przez pewnego Pana z ZKS-u. Nie widziałam jeszcze tak amatorskiego klubu w 3 lidze oraz opinii która panuje w Polsce na temat OZ.

 • gość 2019-03-27 15:11:43

  0 ambicji na rozwój i cele klubu!!!! Same gdybanie!!!!!! Dopuki kilka osób będzie w tym klubie to dalej tak będzie!!!! Co najwyżej 3 liga i nic więcej!!!!!.nie mówiąc jeszcze o traktowaniu trenerów przez pewnego Pana z ZKS-u. Nie widziałam jeszcze tak amatorskiego klubu w 3 lidze oraz opinii która panuje w Polsce na temat OZ.

  Masz jakoś wiedze na temat aktualnej sytuacji w podlaskich klubach czy tylko marudzisz dla zasady? Nie jestem w żaden sposób związany z Olimpia, ale to jest śmieszne jak ludzie nie znający realiów "oceniają". Zerknij sobie na tabele III ligi , graja w niej 4 zespoły z podlasia , Olimpia jako jedyna utrzymuje się w bezpiecznej strefie, pozostałe okupują 3 ostatnie pozycje zagrożone spadkiem do IV ligi , wiec może tak źle nie jest?

 • gość 2019-03-27 17:16:17

  Masz jakoś wiedze na temat aktualnej sytuacji w podlaskich klubach czy tylko marudzisz dla zasady? Nie jestem w żaden sposób związany z Olimpia, ale to jest śmieszne jak ludzie nie znający realiów "oceniają". Zerknij sobie na tabele III ligi , graja w niej 4 zespoły z podlasia , Olimpia jako jedyna utrzymuje się w bezpiecznej strefie, pozostałe okupują 3 ostatnie pozycje zagrożone spadkiem do IV ligi , wiec może tak źle nie jest? A jakie realia i perspektywy ma zarząd OZ na przyszłość ???????? w tym samym miejscu stać ????? no iii ta b.zła opinia u wielu trenerów, piłkarzy na podlasiu i nie tylko,ale przy takim budżecie to nie jeden klub z 3 ligi by zazdrościł i na pewno by był w czubie tabeli się znajdował.przykład beniaminek..Miejski Ludowy Klub Sportowy Znicz Biała Piska.mała miejscowość i wyżej jest w tabeli niż OZ.

 • Gość - niezalogowany 2019-03-27 20:03:01

  No to brawo blysnelas.Znicz Biała Piska 8 miejsce i 4 pkt więcej niż ZKS,ocenmy po rundzie rewanżowej i spojrzymy w tabelę .Pewnie Znicz na II ligę idzie?I Biała Piska to nie Podlasie,ale ok.Jaki budżet pewnie takie plany.Chcesz II ligę to trzeba mieć na to środki.Lepsi piłkarze uciekają z Podlasia bo każdy idzie tam gdzie więcej płacą.Jeśli niema sponsora na II ligę to i Salomon z pustego nie naleje.Klub funkcjonuje, gra w lidze na którą obecnie stać, a dla mnie jako sympatyka klubu najważniejsze to stawianie na młodzież i nie popelnianie błędów z lat poprzednich gdzie tylu zdolnych chłopaków z naszego miasta klub w bezmyślny sposób się pozbył, do dziś tego nie rozumiem, i nie potrafię zrozumieć. .. szkolić przez wszystkie sekcje wiekowe by później się pozbywać.

 • Gość - niezalogowany 2019-03-27 20:13:45

  I to powinien być cel na najbliższe lata.Inwestycja w szkolenie młodzieży ,wychowanków.Pierwszy zespół i tak nie ma szans na grę w II lidze,więc niech grają o bezpieczną pozycję żeby nie spaść a głównym celem powinni być juniorzy i inwestycja w ich wyszkolenie.

 • Gość - niezalogowany 2019-03-28 06:50:52

  To od czego jest cały zarząd??? Żeby pozyskiwać nowych sponsorów.dlaczego jak tak stawiają na dzieci i młodzież.to dlaczego nie dogadają się z jakimś przedszkolem i zrobić.np.Patronackie przedszkole ZKS-u?????dlaczego nie dążą do przywrócenia dobrego imienia ZKS-u na arenie Polski.

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

WENTYLATORY, WIATRAKI,

Zapraszamy do sklepu ROLNIK, przy ulicy Wiśniowej, po wentylatory i mieszacze powietrza do obór. Świeża dostawa, różne rozmiary. Dostępne od ręki.


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dwie atrakcyjne

Sprzedam dwie atrakcyjne działki położone we wsi Nowe Wierzbowo (ok. 5 km od Zambrowa) o powierzchni 3000m2 i 1500 m2. Wydana decyzja o warunkach..


Zobacz ogłoszenie

Okazja ! Dom 123m2 w pełni

Sprzedam ładny w pełni wyposazony dom na ulicy Polnej w Wygodzie link..


Zobacz ogłoszenie

bielenie obór

oferuję mycie oraz dezynfekcję wapnem obiektów takich jak obory chlewnie budynki gospodarcze elewacje profesjonalnym sprzętem szybki czas realizacji..


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

Pracownicy Produkcyjni

Firma KEYLITE RW Polska szuka pracowników do produkcji okien dachowych. Jesteś chętny do pracy, chcesz zdobyć nowe doświadczenia, lubisz pracę z..


Zobacz ogłoszenie

Wynajme kawalerke

Wynajme kawalerke w pelni wyposazona 600 + media (wychodzi okolo ze wszystkim-750zl


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam Mieszkanie

Sprzedam Mieszkanie na ulicy Magazynowej, metraż 70m2, 2 pokoje z kuchnią, mieszkanie na II piętrze. W bloku znajduje się domofon. Mieszkanie w..


Zobacz ogłoszenie

Partnerka na wesele

Szukam partnerki na wesele dnia 03.07.2018r, od 35 do 45lat . Proszę o kontakt telefoniczny .


Zobacz ogłoszenie

balony , dekoracje weselne

Chcielibyśmy zaoferować państwu atrakcje weselne, jesteśmy liderem na rynku , Oferujemy dekoracje takie jak Napis miłość 120 cm Napis miłość 100..


Zobacz ogłoszenie

Wakacje w Augustowie

Do wynajęcia nowoczesny apartament w Augustowie w ośrodku wczasowym Marina Borki nad jeziorem Necko. 2 sypialnie (4 pojedyncze łóżka z możliwością..


Zobacz ogłoszenie

MIESZKANIE 3 POKOJE UL.

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w Zambrowie na ul. Pułaskiego (nowe osiedle) na trzecim pietrze o powierzchni 54,5m2. w skład którego wchodzą..


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszą panią 2

Praca dla miłej i uczciwej pani z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Zobacz ogłoszenie

Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Zobacz ogłoszenie

sala bankietowa

Zapraszamy do nowo otwartej sali w Krajewo Łętowo (dawny Biały Domek). Organizujemy chrzty,przyjęcia urodzinowe i rocznicowe,wesela i itp.


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

PRACOWNIK PRODUKCJI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI Zakres obowiązków: - praca fizyczna w dziale produkcji..


Zobacz ogłoszenie

CHCESZ SPRZEDAC AUTO DZWON MY

SKUP AUT OD 500 DO 10.000ZŁ SKUP AUT SKUP AUT WSZYSTKIE FORMALNOŚCI W 20 MINUT! *BEZPŁATNA WYCENA *BEZPŁATNY DOJAZD DO KLIENTA *NAJWYŻSZE..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA POWER STRETCH - ROLNIK

W OFERCIE FOLIA: POWER STRETCH 750 POWER STRETCH 500 ENSIBAL 750 ENSIBAL 500 I WIELE INNYCH FOLIA I SIATKA NA PRYZMĘ - WSZYSTKIE WYMIARY WORKI..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

Poznam Miłą Panią w wieku od

POZNAM MIŁĄ PANIĄ W CELU PRZYJAZNI MOŻLIWY SŁAŁY ZWIĄZEK KTÓREJ BRAKUJE DRUGIEJ POLÓWKI SPEDZENIA WSPOLNIE WIECZORY WSPOLNY SPACER ROMANTYCZNA..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja Paliw Lotos w Zambrowie ul. Mazowiecka 2a od 01.08.2018 r. poszukuje pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca, Doświadczenie nie jest..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"