:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?piłka nożna futsal, Walne zebranie sprawozdawcze Olimpii [foto] - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 26/03/2019 11:54

Członkowie Zarządu i klubu ZKS Olimpia spotkali się na walnym zebraniu sprawozdawczym, podczas którego podsumowano 2018 rok, przyjęto sprawozdania zarządu, udzielono absolutorium i omówiono harmonogram wydatków na bieżący rok.

 

Walne Zebranie Sprawozdawcze za 2018 rok odbyło się wczoraj, 25 marca w nowym budynku ZKS Olimpia. Wzięło w nim udział 16 członków klubu, w tym członkowie Zarządu.

 

Prezes Cezary Kulesza przedstawił sprawozdanie zarządu z działalności klubu w 2018 roku. W ubiegłym roku klub zatrudniał dwóch trenerów prowadzących pierwszą drużynę Olimpii: Wiesława Jancewicza i Artura Woronieckiego. W tym czasie drużyna seniorów Olimpii Zambrów, grała w rundzie wiosennej I grupy III ligi sezonu 2017/2018, w której zajęła 5. miejsce. Warto dodać, że liczne sukcesy odnosiły młodzieżowe grupy Olimpii Zambrów. Zambrowski Klub Sportowy poza treningami i rozgrywkami ligowymi w minionym roku był organizatorem halowych turniejów piłki nożnej, towarzyskich meczy piłki nożnej oraz turniejów tenisa ziemnego.

 

Podczas zebrania omówiony został ubiegłoroczny budżet klubu, który zamknął się z zyskiem w wysokości 57 tys. 038 zł. Na koniec 2018 roku zanotowano po stronie przychodów – 1 mln 441 tys. 035 zł, zaś po stronie wydatków – 1 mln 383 tys. 997 zł. Nadwyżka zostanie przeznaczona na pokrycie wydatków w 2019 roku.

 

Członkowie klubu uczestniczący w zebraniu przyjęli sprawozdanie zarządu, sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie komisji rewizyjnej, udzielając zarządowi absolutorium. Ponadto jednogłośnie zatwierdzono preliminarz budżetowy na 2019 rok, który zarówno po stronie przychodów, jak i wydatków zakłada kwotę 1 mln 430 tys. zł.

 

W sprawach różnych głos zabrał prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej Sławomir Kopczewski. Mówił on m.in. o planach reaktywacji klubu piłkarskiego w Rutkach-Kossakach (na pierwszych zajęciach pojawiło się ponad 50 osób) oraz o turnieju U-16 organizowanym w dniach 1 – 5 kwietnia 2019 r. z okazji 90-lecia Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. W imprezie uczestniczyć będą reprezentacje z Kolumbii, Grecji, Turcji oraz Polski (trener Marcin Dorna). Mecze odbywać się będą m.in. na boisku w Zambrowie, co zdaniem prezesa podlaskiego ZPN ma być świetną promocją naszego miasta.

 

- „Dla mnie to też jest wyróżnienie, że możemy ten turniej zorganizować m.in. na obiektach Olimpii Zambrów, bo ten obiekt i państwo zasługujecie, żeby pokazywać, chwalić, przedstawiać i reklamować, żeby coraz więcej tych imprez było na obiektach naszego województwa.” - mówił Sławomir Kopczewski.

 

Na koniec poruszono także kilka kwestii dotyczących funkcjonowania klubu. Mówiono m.in. o planach pozyskiwania nowych sponsorów, czy kolejny raz poruszono kwestię zasłonięcia ścian tylnych trybun, żeby w przypadku opadów deszczu zebrani kibice nie mokli.

 

Drużyna Olimpii, która w bieżącym sezonie walczy w I grupie III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej, znajduje się obecnie na 10. pozycji w tabeli ligowej. Na swoim koncie ma 26 punktów, 34 bramki zdobyte i 30 stracone. Do tej pory sześć razy wygrywała, osiem spotkań zremisowała i pięć przegrała. W ostatnim meczu ligowym seniorzy Olimpii pokonali w Zambrowie Mazura Ełk 4:2.

Reklama

Walne zebranie sprawozdawcze Olimpii [foto] komentarze opinie

 • gość 2019-03-26 14:12:01

  Kiedy będzie kupiony duzy namiot na boczne boisko żeby nie było problemu z salami na treningi???

 • Gość - niezalogowany 2019-03-26 15:00:27

  Same dziadki....od pokoleń

 • gość 2019-03-26 16:04:43

  Kiedy będzie kupiony duzy namiot na boczne boisko żeby nie było problemu z salami na treningi??? U panie . .. Wiesz ile namiot pneumatyczny kosztuje ,żeby zakryć pełnowymiarowe boisko boczne? + koszty ogrzewania i prąd.

 • gość 2019-03-26 16:50:30

  Uuuu bogaty klub jak taki zysk mają. Może będzie wreszcie obniżka dla obecnych sponsorów. 3 liga widać tańsza niż 2 i nie potrzeba aż tyle $$$

 • Gość - niezalogowany 2019-03-26 17:35:16

  Może nie tyle bogaty co rozsądnie prowadzony finansowo i można lubić tych panów, nie lubić ale proszę rozejrzyj się w okolicy jakie problemy finansowe mają inne kluby.W klubie brakuje kogoś od organizacji eventow i od pozyskiwania sponsorow bo klub ma fajną infrastrukturę i jest powierzchnia do zaoferowania.Szkoda że tylko sekcja piłki nożnej, jest dużo chętnych co grają w kosza, w siatkę na poziomie amatorskim.

 • Gość - niezalogowany 2019-03-26 17:42:17

  U panie . .. Wiesz ile namiot pneumatyczny kosztuje ,żeby zakryć pełnowymiarowe boisko boczne? + koszty ogrzewania i prąd Jakies 250tys. Ogrzewanie zbyteczme a i zarobic mozna wynajmowac na treningi dla lks mazowieck czyzew szepietowo kaska by powoli wracala organizacja turniejow itp itd.

 • gość 2019-03-26 17:42:56

  Ceny biletów na mecze Olimpii to jest nieporozumienie. W Gdyni Arka najtańsze bilety na ekstraklasę daję od 10 zł, Jagiellonia na półfinał PP po 5zł. U nas 3 liga i 10 zł ...

 • Gość - niezalogowany 2019-03-27 08:41:47

  Jak taki klub bogaty to po co placimy co miesiac 50 zł rodzice ogarnijcie się

 • Gość - niezalogowany 2019-03-27 13:12:27

  0 ambicji na rozwój i cele klubu!!!! Same gdybanie!!!!!! Dopuki kilka osób będzie w tym klubie to dalej tak będzie!!!! Co najwyżej 3 liga i nic więcej!!!!!.nie mówiąc jeszcze o traktowaniu trenerów przez pewnego Pana z ZKS-u. Nie widziałam jeszcze tak amatorskiego klubu w 3 lidze oraz opinii która panuje w Polsce na temat OZ.

 • gość 2019-03-27 15:11:43

  0 ambicji na rozwój i cele klubu!!!! Same gdybanie!!!!!! Dopuki kilka osób będzie w tym klubie to dalej tak będzie!!!! Co najwyżej 3 liga i nic więcej!!!!!.nie mówiąc jeszcze o traktowaniu trenerów przez pewnego Pana z ZKS-u. Nie widziałam jeszcze tak amatorskiego klubu w 3 lidze oraz opinii która panuje w Polsce na temat OZ. Masz jakoś wiedze na temat aktualnej sytuacji w podlaskich klubach czy tylko marudzisz dla zasady? Nie jestem w żaden sposób związany z Olimpia, ale to jest śmieszne jak ludzie nie znający realiów "oceniają". Zerknij sobie na tabele III ligi , graja w niej 4 zespoły z podlasia , Olimpia jako jedyna utrzymuje się w bezpiecznej strefie, pozostałe okupują 3 ostatnie pozycje zagrożone spadkiem do IV ligi , wiec może tak źle nie jest?

 • gość 2019-03-27 17:16:17

  Masz jakoś wiedze na temat aktualnej sytuacji w podlaskich klubach czy tylko marudzisz dla zasady? Nie jestem w żaden sposób związany z Olimpia, ale to jest śmieszne jak ludzie nie znający realiów "oceniają". Zerknij sobie na tabele III ligi , graja w niej 4 zespoły z podlasia , Olimpia jako jedyna utrzymuje się w bezpiecznej strefie, pozostałe okupują 3 ostatnie pozycje zagrożone spadkiem do IV ligi , wiec może tak źle nie jest? A jakie realia i perspektywy ma zarząd OZ na przyszłość ???????? w tym samym miejscu stać ????? no iii ta b.zła opinia u wielu trenerów, piłkarzy na podlasiu i nie tylko,ale przy takim budżecie to nie jeden klub z 3 ligi by zazdrościł i na pewno by był w czubie tabeli się znajdował.przykład beniaminek..Miejski Ludowy Klub Sportowy Znicz Biała Piska.mała miejscowość i wyżej jest w tabeli niż OZ.

 • Gość - niezalogowany 2019-03-27 20:03:01

  No to brawo blysnelas.Znicz Biała Piska 8 miejsce i 4 pkt więcej niż ZKS,ocenmy po rundzie rewanżowej i spojrzymy w tabelę .Pewnie Znicz na II ligę idzie?I Biała Piska to nie Podlasie,ale ok.Jaki budżet pewnie takie plany.Chcesz II ligę to trzeba mieć na to środki.Lepsi piłkarze uciekają z Podlasia bo każdy idzie tam gdzie więcej płacą.Jeśli niema sponsora na II ligę to i Salomon z pustego nie naleje.Klub funkcjonuje, gra w lidze na którą obecnie stać, a dla mnie jako sympatyka klubu najważniejsze to stawianie na młodzież i nie popelnianie błędów z lat poprzednich gdzie tylu zdolnych chłopaków z naszego miasta klub w bezmyślny sposób się pozbył, do dziś tego nie rozumiem, i nie potrafię zrozumieć. .. szkolić przez wszystkie sekcje wiekowe by później się pozbywać.

 • Gość - niezalogowany 2019-03-27 20:13:45

  I to powinien być cel na najbliższe lata.Inwestycja w szkolenie młodzieży ,wychowanków.Pierwszy zespół i tak nie ma szans na grę w II lidze,więc niech grają o bezpieczną pozycję żeby nie spaść a głównym celem powinni być juniorzy i inwestycja w ich wyszkolenie.

 • Gość - niezalogowany 2019-03-28 06:50:52

  To od czego jest cały zarząd??? Żeby pozyskiwać nowych sponsorów.dlaczego jak tak stawiają na dzieci i młodzież.to dlaczego nie dogadają się z jakimś przedszkolem i zrobić.np.Patronackie przedszkole ZKS-u?????dlaczego nie dążą do przywrócenia dobrego imienia ZKS-u na arenie Polski.

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Mieszkanie 3-pokojowe, I

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 58,94m2 położone na I piętrze w bloku z cegły przy Placu..


Zobacz ogłoszenie

Salon Meblowy Pieer zatrudni

Salon Meblowy Pieer zatrudni pracownika na stanowisku monter mebli/pracownik magazynowy. Wymagania: - chęć do pracy - prawo jazdy kat.B Dobre..


Zobacz ogłoszenie

Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Działka 1406m2, Nagórki-Jabłoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1406m2 położona w Nagórkach Jabłoń, gmina Zambrów. Wydana decyzja o..


Zobacz ogłoszenie

Pożyczka na Święta Wielkanocne

Pożyczka na Święta Wielkanocne i nie tylko! Weź pożyczkę nawet do 20 000 zł Pieniądze na koncie nawet w 15 minut na Twoim koncie Zadzwoń


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

Przydomowe oczyszczalnie

Oferujemy: *oczyszczalnie drenażowe *oczyszczalnie biologiczne *oczyszczalnie SBR *studnie chłonne *drenaże *sprzedaż, montaż zbiorników..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

Działka pod inwestycję

Witam Do sprzedania mam działkę dobrą pod inwestycje powierzchnia 1 hektar. Atrakcyjna lokalizacja - obrzeża miasta Zambrów. Cicha, spokojna..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę zlecenia remontowe.

Przyjmę zlecenia; szpachlowanie ,malowanie, adaptacja poddaszy,panele remonty mieszkań. Gwarantuję jakość wykonania usług. numer telefonu 784 395..


Zobacz ogłoszenie

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

Działki

Witam Do sprzedania mam kilka działek Działki w tej chwili są ok 30 ar owe ale jest możliwość zakupu działki z kimś do spółki i podzielenia jej na..


Zobacz ogłoszenie

NOWOŚĆ W OFERCIE- MASZYNY

Zgrabiarka dwu karuzelowa Enorossi ENODUO 780 PRO Wersja ciągana - szer. robocza 780cm - zgrabianie do środka pokosu - przekładnia w kąpieli..


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zobacz ogłoszenie

Lokale użytkowe JUŻ od 720 zł

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie wynajmu lokale użytkowe: 1. Al. Wojska Polskiego 40m2, II piętro - 720 zł netto + opłaty/mc 2. Al...


Zobacz ogłoszenie

Działka 1,25 ha w Ngórkach

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1,25 ha położona w miejscowości Nagórki-Jabłoń, gmina Zambrów. Grunty..


Zobacz ogłoszenie

PRACOWNIK DO PRODUKCJI DRZWI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko PRACOWNIK DO PRODUKCJI DRZWI (trapezy, koła, kształty nietypowe) Zakres obowiązków: -..


Zobacz ogłoszenie

Praca jako doradca klienta!

Zatrudnimy osobę na stanowisko konsultanta ds. obsługi klienta w Salonie Premium NC+ który mieści się w Galerii Bem w Zambrowie! Naszym..


Zobacz ogłoszenie

Salon Meblowy Pieer zatrudni

Salon Meblowy Pieer zatrudni pracownika na stanowisku monter mebli/pracownik magazynowy. Wymagania: - chęć do pracy - prawo jazdy kat.B Dobre..


Zobacz ogłoszenie

Działka 3005m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 3005m2 położona w miejscowości Grochy-Pogorzele, gmina Zambrów. Media:..


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

KONTROLER JAKOŚCI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko KONTROLER JAKOŚCI GŁÓWNE ZADANIA -sprawowanie kontroli nad jakością wyrobów na..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkania do wynajęcia od

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie wynajmu mieszkania: 1. ul. Cmentarna 35m2, 1 pokój + aneks kuchenny, łazienka, I piętro, - 1100 zł +..


Zobacz ogłoszenie

Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal przy ul. Świętokrzyskiej 9.


Zobacz ogłoszenie

Dodatkowa praca dyskretnie.

! Poszukiwana jest zadbana 18-40 -latka, która chciałaby mieć okazję w tajemnicy, łatwo, miło i przyjemnie dorobić sobie własne Pieniądze, bez..


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT Nr 1. w Twojej

SPRZEDAJ SWÓJ SAMOCHÓD SZYBKO, A CO NAJWAŻNIEJSZE legalnej FIRMIE KTÓRA WIDZISZ.Kupujemy auta w stanie bardzo dobrym,uszkodzone, powypadkowe, bez..


Zobacz ogłoszenie

PRACA W SALONIE NC+ GALERIA

Poszukujemy osoby na stanowisko doradcy klienta w Salonie NC+ mieszczącym się w galerii BEM w Zambrowie. Praca stała, wynagrodzenie podstawowe+..


Zobacz ogłoszenie

KLIMATYZACJA napełnianie

Oferujemy usługę nabijania oraz odgrzybiania klimatyzacji samochodowych. Atrakcyjne ceny! Odgrzybianie metodą ultradźwiękową już od 50 zł. Zambrów,..


Zobacz ogłoszenie

Rolety Rzymskie na Wymiar

Szyjemy Rolety Rzymskie i Austryjackie pod wymiar . Wszystko dopasowane do twoich potrzeb . Rolety szyjemy z wielu tkanin . Posiadamy też usługę..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"