:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  15°C lekkie zachmurzenie

Wakacje ze szkołą językową Linguo [foto]

Wakacje to nie tylko czas, kiedy możemy poleniuchować. To również chwila, kiedy możemy usiąść z książką lub wybrać się na bezpłatne zajęcia językowe do szkoły Linguo w Zambrowie.

 

Zajęcia wakacyjne ze szkołą językową Linguo w Zambrowie odbywają się co roku w pierwszym tygodniu sierpnia. Każda lekcja trwa 50 minut. Ćwiczenia prowadzą lektorzy szkoły Linguo.

 

Od poniedziałku, 6 sierpnia na bezpłatne lekcje angielskiego w Linguo uczęszcza 40 dzieci w wieku od 4 do 14 lat. Zostali oni podzieleni na cztery grupy wiekowe o różnym stopniu zaawansowania. W trakcie zajęć dzieci uczą się języka angielskiego poprzez zabawę. Dzięki temu od najmłodszych lat poznają naukę jako przyjemną dziedzinę, która sprawie nie tyle wysiłku, ile przyjemności.

 

- „Celem warsztatów jest propagowanie języka angielskiego wśród dzieci w różnych przedziałach wiekowych. Chcemy, aby dzieci, które dopiero wybierają się do szkoły wiedziały, że język angielski jest przyjemny. Natomiast starszym dzieciom chcielibyśmy uświadomić, że znajomość języka angielskiego jest bardzo potrzebna”. - powiedziała nam Anna Wieczorek, dyrektor szkoły językowej Linguo w Zambrowie.

 

Podczas zajęć dzieci uczą się właściwej wymowy i pisania, a także poznają podstawowe słówka. Aby zaciekawić uczniów, plan zajęć jest różnorodny, np. układanie puzzli i omawianie ich w języku angielskim, oglądanie anglojęzycznych bajek i powtarzanie poznanych zwrotów.

 

- „Na zajęcia z języka angielskiego dzieci przychodzą z uśmiechem na twarzach. Zawsze jest ten sam skład, nikt nie rezygnuje. W czasie lekcji integrujemy się z rówieśnikami, bawimy się i tym sposobem chcemy zachęcić wszystkich do nauki języka angielskiego”. - powiedziała nam Kinga Łuniewska, lektorka w szkole Linguo.


Wakacje ze szkołą językową Linguo [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się