:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -2°C bezchmurnie

Wakacje last minute - czy to się opłaca?

artykuł sponsorowany, Wakacje minute opłaca - zdjęcie, fotografia

Od czasu do czasu każdemu z nas marzy się wyjazd na piękną, ciepłą rajską wyspę, gdzie podają lokalne przysmaki i można bez problemu uciec od codziennych trosk. Zwykle takie wyjazdy są drogie, głównie ze względu na koszt biletów na samolot i lepszy hotel. Czy korzystając z oferty last minute można realnie obniżyć koszt takich wakacji? Na co warto zwrócić uwagę podczas przeszukiwania ofert na ostatnią chwilę? I czy faktycznie jest to tak opłacalne?

 

Teneryfa i Seszele za grosze

Oferty last minute naprawdę potrafią być atrakcyjne, jeżeli wiemy, jak szukać. Najlepszym okresem na wyłapywanie atrakcyjnych miejsc w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach są wiosna i jesień. Wtedy ruch turystyczny jest o wiele mniejszy, niż latem czy zimą - nie ma wakacji ani ferii, a ludzie są mniej chętni do brania urlopu. Oznacza to, że nie tylko mamy szansę zapłacić naprawdę niewiele, ale także nie doświadczymy tłoku w wybranym kurorcie, a dodatkowo możemy liczyć na lepszy hotel, np. oferujący pełny pakiet https://dreamtours.pl/all-inclusive. Wakacje na ostatnią chwilę to szczególnie dobry pomysł, jeżeli chcemy jechać w miejsca naprawdę drogie, jak Malediwy, Dominikana czy Teneryfa. Wtedy zaoszczędzimy najwięcej.

 

Pełna gotowość od zaraz

Wyszukując wakacje last minute musimy być świadomi tego, że oferta może być bardzo przybliżona w czasie. Oznacza to, że od momentu zakupu do wyjazdu pozostało zaledwie kilka dni, w trakcie których musimy załatwić sobie urlop, transport i się spakować. Warto o tym pamiętać podczas gorączki polowania na najlepsze kurorty, inaczej możemy mieć później problem z wyrobieniem się w terminie np. z niezbędnymi dokumentami czy szczepieniami, jeżeli są konieczne.

Pamiętaj, że prawdziwe okazje https://dreamtours.pl/last-minute to oferty z bardzo krótkim terminem, np. wolne miejsca pozostawione przez turystów, którzy odwołali swoją wycieczkę. Z tego względu siłą rzeczy musimy być gotowi do wyjazdu niemal natychmiast, jeżeli chcemy skorzystać z takiej propozycji.

 

Sprawdź swoje biuro podróży

Kolejnym ważnym czynnikiem jest zaufanie do biura podróży. Decydując się na last minute powinniśmy wiedzieć, z kim wyjeżdżamy, aby nie narobić sobie niepotrzebnych kłopotów już na miejscu. Warto też śledzić stronę operatora na jakiś czas przed rezerwacją, aby być świadomym poziomu obniżek. Każde biuro podróży, jak np. https://dreamtours.pl ma swoje sposoby i godziny w ciągu dnia, gdzie publikuje najlepsze oferty. Czasem będzie to określona pora dnia, np. wieczór, innym razem "oferta dnia", dostępna tylko do północy. Szukając najlepszych opcji last minute powinniśmy wykorzystywać wszystkie możliwości, jak naziemne punkty biur podróży oraz internet, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie naprawdę ciekawej propozycji wyjazdu.


Wakacje last minute - czy to się opłaca? komentarze opinie

  • gość 2018-07-10 13:34:23

    najatrakcyjniejszą ofertą jest first minute a nie last minute. Od kilki lat zawsze kupujemy wycieczkę gdy tylko pojawi się ta oferta. Dokupujemy gwarancję najniższej ceny i nigdy nie zdarzyło się żeby nasza wycieczka była tańsza w ofercie last minute. Spadek ceny był ale w okresie styczeń - luty ale potem wraz z wiosna ceny stały mocno i ciągle rosły. więc moim zdaniem tanie wycieczki last minute zaczynają być mitem.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org