:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -6°C pochmurno z przejaśnieniami

W Tykocinie spełniali swoje twórcze pasje

9 członków Pracowni Tkaniny MOK w Zambrowie uczestniczyło w 4-dniowym malarskim plenerze w urokliwym miejscu, jakim jest Tykocin. Dzięki temu artyści twórczo spędzili swój urlop i zrealizowali swoje pasje.

Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie zorganizował czterodniowy „PLENER BATIKOWY W TYKOCINIE”. Przedsięwzięcie zakończyło się w minioną niedzielę, 8 lipca.

Plener został zorganizowany dla pełnoletnich członków Pracowni Tkaniny MOK w Zambrowie. Wzięło w nim udział 9 osób. Niestety ze względu na sezon urlopowy nie wszyscy członkowie pracowni uczestniczyli w tym artystycznym przedsięwzięciu. Opiekunem wyjazdu była Sylwia Korpalska - artysta plastyk prowadząca Pracownię Tkaniny.


Uczestnicy wyjazdu mieli za zadanie stworzyć dwie prace malowane techniką batiku. Inspiracją do stworzenia obrazów była płynąca przez Tykocin rzeka Narew. Przy sprzyjającej pogodzie, wśród wspaniałej przyrody, udało się ten plan zrealizować.

 

Owocem wyjazdu jest 18 prac malarskich, z których część będzie wyeksponowana w MOK w Zambrowie.


W Tykocinie spełniali swoje twórcze pasje komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org