:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C pochmurno z przejaśnieniami

W środę Ogólnopolski Konkurs Recytatorski.

Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie informuje, że dnia 26 marca 2003 r. (środa), o godz. 10.00 w sali MOK odbędą się powiatowe eliminacje XLVIII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Tegoroczna edycja OKR-u dedykowana jest Konstantemu Ildefonsowi Gałczyńskiemu w 50 rocznicę śmierci.
Do prezentacji uczestnik wybiera 2 utwory: prozę oraz utwór poetycki, łączny czas wykonywania utworów nie może przekraczać 10 minut. Tematyka utworów powinna być związana z twórczością K.I. Gałczyńskiego.
W ramach konkursy przeprowadzony będzie także XVI Mały Konkurs Recytatorski dla dzieci i młodzieży z klas I - VI szkół podstawowych "Baje, bajki, bajeczki ...", do którego recytatorzy z klas I - VI szkół podstawowych przygotują interpretację dwóch dowolnie wybranych utworów, przy czym recytują po jednym, a drugi powinien być przygotowany na ewentualne żądanie Komisji Konkursowej. Łączny czas wykonywania utworów nie może przekroczyć 5 minut.

W środę Ogólnopolski Konkurs Recytatorski. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się