:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  21°C rozproszone chmury

W sobotę Piknik Rodzinny w Czerwonym Borze

Kiedy: 2018-06-23 , godzina: 10:00 | Gdzie: Polana modrzewiowa w Czerwonym Borze

rekreacja wypoczynek, sobotę Piknik Rodzinny Czerwonym Borze - zdjęcie, fotografia

Zawody sportowe, gry, konkursy, zabawy i wspólne grillowanie. To wszystko czeka na uczestników pikniku rodzinnego, organizowanego w Czerwonym Borze przez Stowarzyszenie „Szansa”, Fundację „Szansa dla Ciebie” i Bursę Szkolną Nr 1 w Zambrowie.

Tradycją Stowarzyszenia „Szansa” stało się organizowanie rodzinnych zabaw integracyjnych. Kolejna z nich zorganizowana zostanie w najbliższą sobotę, 23 czerwca na terenie polany modrzewiowej w Czerwonym Borze. Będzie to XVIII Piknik Rodzinny organizowany w ramach XVI Podlaskich Dni Rodziny pod hasłem „Rodzina – miłość, wsparcie i tradycja”. Współorganizatorami przedsięwzięcia są: Fundacja „Szansa dla Ciebie” i Bursa Szkolna Nr 1 w Zambrowie.

 

W czasie sobotniego festynu dzieci zdrowe i niepełnosprawne będą mogły na świeżym powietrzu rywalizować w różnych konkurencjach sportowych. Atrakcją dla nich mają być zjeżdżalnie, trampolina oraz malowanie twarzy. Będzie też szkolenie z zakresu resuscytacji i defibrylacji, przeprowadzone przez strażaków z OSP w Zbrzeźnicy, a także mierzenie ciśnienia, cholesterolu i poziomu cukru (badania przeprowadzą pracownicy Szpitala Powiatowego w Zambrowie).

 

Piknik organizowany jest dzięki wsparciu finansowym sponsorów i samorządów. Chętni do udziału w nim proszeni są o zgłoszenie się do organizatora: ul. Wilsona 1/10 w Zambrowie lub tel. 86 271 21 03.


W sobotę Piknik Rodzinny w Czerwonym Borze komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org