:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C rozproszone chmury

W czwartek Dzień Otwarty w „Czerwoniaku”

Kiedy: 2018-06-14 , godzina: 10:00 | Gdzie: Zespół Szkół nr 1 w Zambrowie, al. Wojska Polskiego 31

W Zespole  Szkół nr 1 co roku organizowane są Dni Otwarte, podczas których gimnazjaliści i ich rodzice mogą nie tylko zobaczyć popularny „Czerwoniak" od środka, ale także zapoznać się z ofertą edukacyjną, życiem szkoły, jej sukcesami i realizowanymi projektami.

 Warto jest w tym dniu przekroczyć gościnne progi ZS1, gdyż szkoła ta oferuje wiele zróżnicowanych kierunków kształcenia. Poza tym od 1 września br. będą realizowane dwa projekty unijne, które z pewnością zaskoczą nie tylko potencjalnych uczniów, ale także ich rodziców. To właśnie na nich czekać będą w czwartek, 14 czerwca od godziny 10.00 do 14.00 ciekawe prezentacje kierunków kształcenia, które posiada w swojej ofercie edukacyjnej Zespół Szkół nr 1.

Poznawanie tajemnic „Czerwoniaka" warto rozpocząć od nowoczesnej hali sportowej, gdzie będzie można sprawdzić swoją tężyznę fizyczną na ściance wspinaczkowej. Tam także zaprezentują się wszystkie typy szkół, a na każdego, kto zdecyduje się odwiedzić tego dnia szkołę, czekać będzie słodki poczęstunek.

Gości przywitają na parterze nauczyciele przedmiotów zawodowych, kształcących w kierunku mechanik pojazdów samochodowych, którzy w ciekawy sposób zachęcą do wyboru szkoły zawodowej. Pierwsze piętro szkoły to prezentacja działalności Szkolnego Klubu Wolontariatu „Silni Razem", którego praca od lat doceniana jest w środowisku lokalnym. Na drugim piętrze czekać zaś będzie, w swej strefie rozrywki, szalony fizyk. Ponadto zaprezentują się informatycy, którzy zaprezentują sprzęt komputerowy wykorzystywany na zajęciach oraz sprawdzą umiejętności z zakresu grafiki komputerowej. Specyfikę swojego kierunku przedstawią także logistycy.

Zespół Szkół nr 1 to nie tylko ponad 50 lat tradycji, ale również szkoła z przyszłością, wciąż rozwijająca się i gwarantująca niezmiennie wysoki poziom nauczania, o czym świadczy chociażby tytuł honorowy „Złotej" Szkoły 2017.

Organizatorzy Dnia Otwartego w ZS1 zapraszają, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji co do wyboru szkoły, każdy gimnazjalista przekonał się na własne oczy, co ma do zaoferowania „Czerwoniak".

Przyjdź – Zobacz – Zostań uczniem ZS1!


Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


W czwartek Dzień Otwarty w „Czerwoniaku” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się