:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  2°C pochmurno z przejaśnieniami

Vox wystąpił na Dożynkach Gminnych w Szumowie [foto]

Wystawy płodów rolnych, prezentacja dziedzictwa kulinarnego i rękodzieła ludowego, koncerty zespołów, w tym gwiazdy wieczoru grupy VOX - to główne atrakcje, jakie czekały na gości tegorocznych Dożynek Gminnych w Szumowie.

 

Dzisiejsze Dożynki Gminne w Szumowie rozpoczęły się w południe mszą świętą w kościele pw. NMP Częstochowskiej w Szumowie. Po mszy, na placu przy ul. 1. Maja – Wyzwolenia, zaplanowano dalsze uroczystości.

 

Na scenie zaprezentowały się orkiestra dęta OSP z Szumowa oraz dzieci i młodzież z terenu gminy Szumowo. Ponadto zaplanowano koncerty zespołów ludowych „Laskowianki” i „Dąbrowa”. Z powodu deszczu niestety nie odbył się występ mażoretek „Arabeska”. Dla szumowskiej publiczności zagrały zespoły: Pauper Band, Power Boy i Bayera. Natomiast gwiazdą wieczoru był zespół VOX, który porywał do tańca przy dźwiękach przebojów takich jak.: „Bananowy song”, „A ty kochaj mnie", „Masz w oczach nieba dwa” czy „Szczęśliwej drogi już czas”.

 

Warto dodać, że dożynkom towarzyszyła wystawa płodów rolnych oraz prezentacja dziedzictwa kulinarnego i rękodzieła ludowego. Dla najmłodszych nie zabrakło oczywiście miasteczka zabaw, które z racji deszczowej aury nie było oblegane. Podczas dożynek przeprowadzono również liczne gry, konkursy i zabawy, m.in. Otwarte Mistrzostwa Gminy Szumowo w dojeniu krowy czy konkurs na najlepszą potrawę lokalną.


Vox wystąpił na Dożynkach Gminnych w Szumowie [foto] komentarze opinie

 • gość 2018-08-28 08:22:38

  Nawet niebo zapłakało nad Królem Jarosławem I. Imprezka kosztowała pewnie z 80 tys zł. A droga od Ostóżnego do Srebrnej w ruinie. Zabawa trwa. Na czyj koszt?

 • gość 2018-08-28 11:43:18

  Spokojnie nie wszystko na raz najpierw polowa żeby psl miał wygodnie jeździć :)

 • gość 2018-08-28 15:28:17

  Spokojnie gościu. Polowa to jest w mieście Zambrów. Tam widocznie mniej balują ale za to więcej budują. W przeciwieństwie do Szumowa,

 • gość 2018-08-29 02:27:35

  wypijcie za błędy, Jarosławie

 • Gość - niezalogowany 2018-08-29 19:31:59

  Pan Rosiak to nadzieja dla naszej gminy: mądry, inteligentny, przyjazny ludziom i powinniśmy się modlić żeby wogóle wystartował w wyborach, bo posprzątać ten syf

 • Gość - niezalogowany 2018-08-29 19:32:57

  Pan Rosiak to nadzieja dla naszej gminy: mądry, inteligentny, przyjazny ludziom i powinniśmy się modlić żeby wogóle wystartował w wyborach, bo posprzątać ten syf po wójcie Słodziaku to nie lada wyzwanie

 • Gość - niezalogowany 2018-08-29 22:45:41

  Jaro, jak widac bylo na dozynkach wypil juz za bledy chyba ze to byl atak rwy kulszowej jak u Przewodniczacego Komisji Europejskiej-Junckera albo choroba filipinska (podobne objawy)

 • gość 2018-08-30 09:53:12

  Skoro dożynki nie potrzebne to czemu ludzie przychodzą. Nie samym chlebem człowiek żyje. Nie każdy ma możliwość wybrać się na płatny lub w innej miejscowości koncert Vox lub innego zespołu. Takie imprezy organizowane są przecież w innych miejscowościach w Polsce i na świecie. Każdy z nich gdzieś rządzi wiec łatwo porównać ile każdy z nich zrobił.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org