:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Rada Miasta Zambrów radni, sesja Miasta Zambrów - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 23/04/2019 15:54

Dwudziestu radnych miejskich pochyliło się dzisiaj nad trzema projektami uchwał.

 

VIII sesja Rady Miasta Zambrów odbyła się dzisiaj, 23 kwietnia w sali konferencyjnej Urzędu Miasta. W obradach uczestniczyło 20 radnych.

 

Sesja rozpoczęła się od przyjęcia protokołu z poprzednich obrad i informacji burmistrza Kazimierza Dąbrowskiego w zakresie zarządzania Miastem w okresie międzysesyjnym. Następnie radni pochylili się nad trzema projektami uchwał.

 

Pierwsza dotyczyła aktualności studium i planów miejscowych Zambrowa. Została ona przyjęta przy 14 głosach za i 6 wstrzymujących.

 

Najbardziej dyskusyjne okazały się punkty dotyczące zmiany uchwały w sprawie uchwalenia Zambrowskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2019 r. oraz zmiany uchwały w sprawie ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych oraz zasad usytuowania miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych. Zgodnie z ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, ustalenie ilości punktów, gdzie można zakupić alkohol, leży w kompetencjach rad gmin. Przy ustalaniu liczby wydawanych zezwoleń rada ma uwzględniać wszystkie punkty sprzedające napoje alkoholowe, także te o zawartości alkoholu nieprzekraczającej 4,5%.

 

Obecnie w Zambrowie z zezwoleń korzysta 25 punktów gastronomicznych, To maksymalna z możliwych ilość koncesjonowanych punktów, jaka została ustalona przez Radę Miasta w ubiegłym roku. Uchwały, nad którymi pochylili się dziś radni, wprowadzały zmiany w tym zakresie. Chodzi o możliwość przydzielenia „30 zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych zawierających do 4,5% zawartości alkoholu oraz na piwo”.

 

Przeciwna takim zmianom była m.in. radna Grażyna Wyszyńska z klubu radnych PiS. Chciała, aby uchwały pozostały bez zmian. Mówiła, że 25 punktów gastronomicznych z zezwoleniem na sprzedaż alkoholu jest wystarczjące na takie miasto jak Zambrów. Jej zdaniem zwiększenie tej liczby zwiększy dostępność do alkoholu i nie będzie miało nic wspólnego z profilaktyką, tylko z pogłębianiem problemów alkoholowych. Innego zdania byli m.in. radni Cezary Witkowski i Zbigniew Korzeniowski.

 

- „To rynek powinien decydować o tym, ile punktów sprzedaży alkoholu w danym mieście istnieje. Jeśli są wnioski przedsiębiorców, którzy taką działalność prowadzą, powinniśmy odpowiednio reagować i taka reakcja jest właśnie w tej uchwale.” - mówił radny Zbigniew Korzeniowski.

 

Ostatecznie obie uchwały zostały przyjęte przy 15 głosach za ich podjęciem i 5 przeciw.

 

W dalszej części obrad radni wysłuchali sprawozdania z działalności Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zambrowie w 2018 r. oraz oceny zasobów pomocy społecznej Miasta Zambrów za rok 2018.

 

Ostatnim punktem dzisiejszych obrad były sprawy różne. Głos zabrał m.in. radny Cezary Witkowski, który zasygnalizował problem zbyt małej ilości koszy na śmieci na ulicach miasta. Mówił też o problemie bójek zwaśnionych ze sobą grup kibiców Jagiellonii Białystok i Legii Warszawa. Prosił, aby biorąc pod uwagę kwestie bezpieczeństwa obywateli na kolejnej sesji w tym temacie wypowiedział się przedstawiciel zambrowskiej policji.

 

Zachęcamy do obejrzenia retransmisji z dzisiejszej VIII sesji Rady Miasta Zambrów:

                

Reklama

VIII sesja Rady Miasta Zambrów komentarze opinie

 • gość 2019-04-23 19:38:59

  Dysponuje ktoś wiedzą dlaczego w pewnym momencie trwania sesji Rady Miasta wyłączono audio ?

 • gość 2019-04-23 21:47:19

  Ta Wyszyńska wszędzie kasę zarabia, a ludziom nie da uczciwie.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-23 22:03:23

  Słaby catering.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-23 22:05:19

  Bzńkowski abstynent, że głosował przeciw?

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 07:03:15

  Dziwni Ci nauczyciele strajkują i upomina się o zapłatę za pracę którą nie wykonali. Gdzie honor , etyka , dobry przykład do pociągnięcia wychowanków itd ... Wg słów i działań Pani radnej Walasek kasa- placa choćby za nie wykonane zadanie też się należy a burmistrz przylatuje i jest ZA tylko sie izby obrachunkowej boli.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 08:08:50

  Skoro inne grupy zawodowe czy społeczne gdy strajkują to nie dostają wynagrodzenia, to nie widzę powodu innego traktowania grupy zawodowej nazywanej nauczycielami, tylko dlatego że burmistrz onegdaj "nauczycielem" był czy jego "panna-emerytka" jest.

 • gość 2019-04-24 08:13:32

  wyszyńska całe życie na stołku państwowym i zapomniała, że pieniądze na pensję dla takich jak ona są właśnie z podatków od przedsiębiorców. Jaka słaba świadomość jest takich ludzi o życiu.

 • gość 2019-04-24 09:06:20

  Dlatego nauczyciele powinni strajkować jak Policja - Na L4 i mieć w dupie poglądy czy im si należy wypłata czy nie, bo i tak mieliby za "chorobę" zapłacone. Oni niestety na strajku siedzą uczciwie w pracy i dlatego, że robią to uczciwie naród ich nie szanuje. Głupie społeczeństwo.

 • 007 - niezalogowany 2019-04-24 09:34:33

  Jestem zdziwiony że rada głosuje za uchwaleniem większej ilości punkt9w sprzedaży alkoholu.w tak małym mieście.25 miejsc to i tak za dużo.ci radni nie chodzą wieczorami po ulicach naszego miasta .a gdy słońce zajdzie to zamykają się w swoich domkach.

 • gość 2019-04-24 16:10:42

  Dobrze że radna Chętnik zapytała o żłobek. Ciekawe co odpowie Burmistrz

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 16:54:01

  Dalej wybierajcie nauczycieli do rad i na samorządowców to będziecie mieli taki sam syf jak w szkolnictwie.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 17:49:22

  Przykład: na jednej ulicy jest bar z alkoholem, obok powstanie drugi to zdaniem pani Wyszyńskiej przyczyni się to negatywnie i zwiększy alkoholizm. I to jest powód dla którego powinna być weryfikacja nauczycieli. A Pani radna żyje z podatków i zasiada w komisji alkoholowej za co bierze kasę oprócz diety radnej. Logika według oświeconej nauczycielki.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 17:52:41

  wprowadzić obowiązkowe badania psychiatryczne dla radnych. Po ich dzikich spojrzeniach widoczne jest zagrożenie mimo ich działalności Kościelnej mógł ich opętać szatan.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 17:56:38

  Mam pytanie. Czy ta radna Wyszyńska to ta co prowadzi kursy przedmałżeńskie? Za darmo to robi? Bo w oświadczeniu nie ma wzmianki o tym. Wie ktoś coś, może w tamtym roku odbywał taki kurs? Mam odbyć taki u Pani Wyszyńskiej i nie wiem czy za darmo jest czy się coś płaci tej Pani za to.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 18:11:49

  za darmo nie ma nic

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 18:24:36

  Pani Wyszyńska szkoli jak się bzykać po katolicku.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 18:26:55

  alkoholicy nie chodzą po barach upijaja się w tanim winem

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 20:33:09

  Kto odpowie za ten burdel w żłobku ???????

 • gość 2019-04-25 05:09:18

  Podaj adres swojej narzeczonej - podszkolę ją za free - by nie poświęcała swojego życia na bycie męczennicą takiego dziwoląga! co to już na pierwszy rzut oka widać, że jest nie tylko czepialski i jakiś mniemający o sobie i swojej logice Bóg wie co! - ale jest też zupełnie pozbawiony jakiegoś minimum przyzwoitości. Na kolana człowieku! i przepraszaj Panią! (Pewnie się nabzdryngolił czymś)

 • gość 2019-04-25 08:08:16

  Od lat w Zambrowie działa komisja do rozwiązywania problemów związanych z nadużywaniem alkoholu. Pani radna Grażyna Wyszyńska wchodzi również w jej skład. W związku z tym, że ta komisja faktycznie i realnie styka się z problemem nadużywania alkoholu w rodzinach, zrobiła to co powinna. Zna dogłębnie skutki alkoholizmu i słusznie mówiła, że większa ilość punktów sprzedaży alkoholu jest zagrożeniem. A stwierdzanie, że przeszkadza się w rozwoju przedsiębiorcom jest jest bardzo nie na miejscu. Niech ci nowi "przedsiębiorcy" poszukają lepszego interesu, bardziej ludzkiego, nie niszczącego społeczeństwa. Dorabianie się na krzywdzie ludzkiej odbije się na nich nie tylko czkawką. Piszę tu nie tylko o nowych ale tez tych, którzy już handlują alkoholem.

 • gość 2019-04-25 08:13:58

  Niezauważona przez radnych z opozycji została wypowiedź innego radnego, Kamila Kowalczyka, który z racji wcześniej pełnionych funkcji zauważył, że większa ilość punktów sprzedaży alkoholu nie przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa w mieście. Dla mnie rozczarowaniem i to wielkim jest wypowiedź przewodniczącej komisji kultury i oświaty, radnej Walasek. WSTYD!!! Nauczyciel pochwala sprzedaż alkoholu. Czy Pani będzie osobiście stała w każdym miejscu sprzedaży i spożywania alkoholu i będzie uczyła kultury picia?

 • gość 2019-04-25 08:38:28

  Otóż właśnie to! "Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych" ma w swej nazwie czasownik niedokonany: "rozwiązywania" - czyli już de facto problemy te mają być nie tyle rozwiązane, co rozwiązywane - logiczne zatem, że im ich więcej, tym program bardziej będzie mógł być realizowany. A czy Komisja mogłaby upublicznić - ile właścicieli lub sprzedawców zostało ukaranych za sprzedaż alkoholu osobom nietrzeźwym albo niepełnoletnim?? I czy w ogóle ktoś poniósł konsekwencje łamania ustawy i przyczyniania się do zwiększania problemów alkoholowych w rodzinach? Uzależnieni płacą za alkohol , płacą za izby wytrzeźwień, płacą za spowodowane pod wpływem alkoholu wszystkie szkody, wykroczenia, przestępstwa - a kosztem ich i ich rodzin - kto się bogaci? Alkohol dla ludzi - ale nie dla niepełnoletnich i nie dla nietrzeźwych! Większa ilość punktów sprzedaży tego trunku zwiększy możliwość wyłapania tych przestępców zza lady - sprzedających temu, komu ustawa im zabrania! konkurencja może wreszcie się za nich weźmie, jeśli nikt z ludzi tego nie zrobił! Z mojej strony im wszystkim posyłam życzenie - by ich piekło, jakie fundują innym - pochłonęło!!!!!!!

 • gość 2019-04-25 09:19:34

  *ilu :) (uprzedmiotowienie niecelowe!)

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 11:11:09

  Radni i wlodarze miasta źycie jest krótkie a co potem....... Za te rozpijanie społeczeństwa trzeba bedzie kiedyś zapłacić i to twardą walutą. Bo krzywda ludzi ogarnięty chorobą pica wódy jest przerażająca.

 • gość 2019-04-25 12:08:17

  a to radni rozpijają społeczeństwo? na tym forum to można ciekawych rzeczy się dowiedzieć

 • gość 2019-04-25 12:36:15

  Decyzjami o zwiększeniu punktów sprzedaży alkoholu pośrednio przyczyniają sie do rozpijania. Taki jest fakt niezaprzeczalny.

 • gość 2019-04-25 15:30:30

  Człowiek sam się rozpija i nikt temu nie jest winien, chociaż osoby uzależnione i uzależnieni od tych uzależnionych bliscy - obwiniają wszystkich i wszystko wokoło. Jednak sprzedawcy alkoholu ponoszą odpowiedzialność za łamanie ustawy zakazującej sprzedaży alkoholu nieletnim czy nietrzeźwym - albo na tzw. "kreskę"---- łamią b. często, w moim pobliżu od lat nagminnie - i żadnych konsekwencji . To, że nikt ich do odpowiedzialności nie pociąga - powoduje, że rosną im rogi i majątki! mają przecież przyzwolenie na takie działania - kosztem niejednego zmarnowanego życia pijaka i jego rodziny. Oczywiście są niewinni , nie ich wina, ale ktoś - kto ma takie prawo - mógłby przywołać ich do porządku i uświadomić, ile zła wyrządzają.

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Specjalista ds. obsługi

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Specjalista ds. obsługi klienta: Do głównych zadań osoby..


Zobacz ogłoszenie

Ekogroszek Extra transport hds

Zapraszamy do zakupu węgla EKOGROSZKU EXTRA. Parametry ekogroszku: -zawartość popiołu 5,5% - wartość opałowa 25-27 MJ/kg Węgiel suchy magazynowany..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Zobacz ogłoszenie

Pracownik produkcyjny

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Zadania: • Praca na super nowoczesnej hali produkcyjnej, • Prace..


Zobacz ogłoszenie

Altanka

Altana nowa ośmiokątna o przekątnej 3,20 m. Altanka wykonana jest w całości z drewna sosnowego. Stabilna solidna konstrukcja, słupy nośne o..


Zobacz ogłoszenie

Skuter ATX Motor Red Power

Sprzedam skuter firmy ATX Motor Red Power. Skuter mało jeżdżony, w dobrym stanie, jeździ bardzo dobrze, nic się nie psuje. Garażowany. Do skutera..


Zobacz ogłoszenie

Rowery zachodnich renomowanych

Zapraszamy w KAŻDĄ NIEDZIELĘ na KIERMASZ ROWEROWY od 10.30 - 13.00 Do zaoferowania Markowe rowery Holenderskie i Niemieckie. Rowery sprawdzone w..


Zobacz ogłoszenie

Działka 1,25 ha w Ngórkach

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1,25 ha położona w miejscowości Nagórki-Jabłoń, gmina Zambrów. Grunty..


Zobacz ogłoszenie

holowanie aut usługi

HOLOWANIE AUT ORAZ MASZYN ROLNICZYCH 7 DNI W TYGODNIU


Zobacz ogłoszenie

Dom 120m2, działka 2038m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem o powierzchni 120m2 położony w Czyżewie przy ul...


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA , SZNUREK DO

SKLEP HAPROL ZAPRASZA W NASZEJ OFERCIE M.IN -FOLIA DO SIANA I SŁOMY- BIAŁA, ZIELONA, CZARNA I PRZEZROCZYSTA STRETCH, 500 LUB 750 -SZNUREK DO PRAS I..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie 3-pokojowe, I

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 58,94m2 położone na I piętrze w bloku z cegły przy Placu..


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszą panią 2

Praca dla miłej i uczciwej pani z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

Agregat uprawowo siewny

Przedmiotem sprzedaży jest nowy Agregat uprawowo-siewny 2,7m marki AGRO-LIFT. Agregat uprawowo-siewny bez hydropaku Wyposażenie standardowe: 1...


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnimy magazyniera i

Drukarnia opakowań poszukuje pracownika na stanowisko magazyniera, jak również pracowników na inne stanowiska. Wymagane wykształcenie minimum..


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

TYLKO TERAZ!

TYLKO W SALONIE NC+ W GALERII BEM PAKIET 155 KANAŁÓW (DODATKOWO HBO ZA DARMO) ZA 36,66 ZŁ MIESIĘCZNIE! UMOWA TYLKO NA 18 MIESIĘCY PRZYJDŹ I ZAPYTAJ..


Zobacz ogłoszenie

Pożyczka bez sprawdzania

Pożyczka dla każdego bez BIK. Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki na dowolny cel mamy dla Ciebie ofertę. - Nie pytamy o cel, - Pieniądze na..


Zobacz ogłoszenie

Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

Pomoc przy pracach

Witam, poszukuję osoby na kilka dni do pomocy przy pracach przydomowych w gospodarstwie.


Zobacz ogłoszenie

CB RADIO montaż, strojenie,

Sprzedaż, montaż, naprawa i strojenie CB radia i anten. Sklep Planet ul. Białostocka 22d , Zambrów tel. 604419967


Zobacz ogłoszenie

Budynek 452m2, działka 604m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: NOWA NIŻSZA CENA!!!!! Budynek mieszkalno-użytkowo-handlowy o powierzchni użytkowej 452m2..


Zobacz ogłoszenie

TYLKO TERAZ! DEKODER 4K ZA

DRODZY KLIENCI❗️❗️❗️ W SALONIE NC+ PREMIUM W GALERII BEM CZEKA NA WAS NAJNOWSZY DEKODER 4K ZA JEDYNE 1ZŁ MIES❗️❗️ TAKIEJ PROMOCJI NIE MOŻESZ..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa i regeneracja

Oferujemy Państwu zakup oraz naprawę alternatorów i rozruszników. Wysoką jakość usług gwarantuje dziesięcioletnie doświadczenie w branży..


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zobacz ogłoszenie

Pracownik biurowy

Telewizja Kablowa DIPOL Sp. z o. o. dostawca usług telewizji kablowej, dostępu do sieci Internet oraz telefonii stacjonarnej poszukuje kandydata na..


Zobacz ogłoszenie

Nowoczesny apartament w

Do wynajęcia nowoczesny apartament w Augustowie w ośrodku wczasowym Marina Borki nad jeziorem Necko. 2 sypialnie (4 pojedyncze łóżka z możliwością..


Zobacz ogłoszenie

praca dla murarzy

Poszukujemy murarzy i pomocników murarzy z własną działalnością. Stawka godzinowa dla murarza 23€, pomocnika 18€. Praca w Antwerpii. Zapewniamy..


Zobacz ogłoszenie

Pomoc operatora

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Pomoc operatora Zadania: ‒ obsługa maszyn produkcyjnych, -..


Zobacz ogłoszenie

Zabudowana działka przemysłowa

Sprzedam działkę przemysłową, zabudowaną, nr ewidenc. 1903/1 i 1903/2 o łączne powierzchni 1,0055ha, położoną na terenach produkcyjno-usługowych..


Zobacz ogłoszenie

Mechanik samochodów

Mechanik samochodów ciężarowych Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: • Bieżąca naprawa własnych samochodów ciężarowych • konserwacja części..


Zobacz ogłoszenie

Główna księgowa lub główny

Poszukujemy osoby na stanowisko: Główna/-y księgowa/-y Miejsce pracy: Zambrów, Firma Zorza, ul. Mazowiecka 57C OPIS STANOWISKA: prawidłowość i..


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

Meble na wymiar. Kuchnie,

Murawski Furniture z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej zajmującą się projektowaniem i tworzeniem różnego rodzaju mebli na wymiar tj..


Zobacz ogłoszenie

Działka Wola Zambrowska

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy o powierzchni 1000m2 ( 25x40) w Woli Zambrowskiej bezpośrednio położona przy drodze asfaltowej. Teren suchy i..


Zobacz ogłoszenie

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

profesjonalne tworzenie stron

Stworzę stronę WWW dla Twojej firmy, strony w pełni responsywne, optymalizacja pod SEO. Bezpłatna wycena. Szybka realizacja oraz w pełni..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnię kucharza do

Zatrudnię kucharza do restauracji Impresja w Zambrowie. Praca na cały etat, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju (kursy, szkolenia). Prosimy..


Zobacz ogłoszenie

Dyskretny zarobek.

! Hej popatrz - niby dlaczego nie miałabyś zarobić sobie Pieniędzy w lekki, miły i przyjemny sposób w całkowitej tajemnicy przed całym światem? Na..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom w malowniczej

Sprzedam dom jednorodzinny -dworek wolnostojący z poddaszem użytkowym, położony w Wiśniewie w bliskiej odległości od Zambrowa (4 km). Posiadłość..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"