:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 6°C
powietrze B. dobre
Rada Miasta Zambrów radni, sesja Miasta Zambrów - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 23/04/2019 15:54

Dwudziestu radnych miejskich pochyliło się dzisiaj nad trzema projektami uchwał.

 

VIII sesja Rady Miasta Zambrów odbyła się dzisiaj, 23 kwietnia w sali konferencyjnej Urzędu Miasta. W obradach uczestniczyło 20 radnych.

 

Sesja rozpoczęła się od przyjęcia protokołu z poprzednich obrad i informacji burmistrza Kazimierza Dąbrowskiego w zakresie zarządzania Miastem w okresie międzysesyjnym. Następnie radni pochylili się nad trzema projektami uchwał.

 

Pierwsza dotyczyła aktualności studium i planów miejscowych Zambrowa. Została ona przyjęta przy 14 głosach za i 6 wstrzymujących.

 

Najbardziej dyskusyjne okazały się punkty dotyczące zmiany uchwały w sprawie uchwalenia Zambrowskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2019 r. oraz zmiany uchwały w sprawie ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych oraz zasad usytuowania miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych. Zgodnie z ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, ustalenie ilości punktów, gdzie można zakupić alkohol, leży w kompetencjach rad gmin. Przy ustalaniu liczby wydawanych zezwoleń rada ma uwzględniać wszystkie punkty sprzedające napoje alkoholowe, także te o zawartości alkoholu nieprzekraczającej 4,5%.

 

Obecnie w Zambrowie z zezwoleń korzysta 25 punktów gastronomicznych, To maksymalna z możliwych ilość koncesjonowanych punktów, jaka została ustalona przez Radę Miasta w ubiegłym roku. Uchwały, nad którymi pochylili się dziś radni, wprowadzały zmiany w tym zakresie. Chodzi o możliwość przydzielenia „30 zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych zawierających do 4,5% zawartości alkoholu oraz na piwo”.

 

Przeciwna takim zmianom była m.in. radna Grażyna Wyszyńska z klubu radnych PiS. Chciała, aby uchwały pozostały bez zmian. Mówiła, że 25 punktów gastronomicznych z zezwoleniem na sprzedaż alkoholu jest wystarczjące na takie miasto jak Zambrów. Jej zdaniem zwiększenie tej liczby zwiększy dostępność do alkoholu i nie będzie miało nic wspólnego z profilaktyką, tylko z pogłębianiem problemów alkoholowych. Innego zdania byli m.in. radni Cezary Witkowski i Zbigniew Korzeniowski.

 

- „To rynek powinien decydować o tym, ile punktów sprzedaży alkoholu w danym mieście istnieje. Jeśli są wnioski przedsiębiorców, którzy taką działalność prowadzą, powinniśmy odpowiednio reagować i taka reakcja jest właśnie w tej uchwale.” - mówił radny Zbigniew Korzeniowski.

 

Ostatecznie obie uchwały zostały przyjęte przy 15 głosach za ich podjęciem i 5 przeciw.

 

W dalszej części obrad radni wysłuchali sprawozdania z działalności Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zambrowie w 2018 r. oraz oceny zasobów pomocy społecznej Miasta Zambrów za rok 2018.

 

Ostatnim punktem dzisiejszych obrad były sprawy różne. Głos zabrał m.in. radny Cezary Witkowski, który zasygnalizował problem zbyt małej ilości koszy na śmieci na ulicach miasta. Mówił też o problemie bójek zwaśnionych ze sobą grup kibiców Jagiellonii Białystok i Legii Warszawa. Prosił, aby biorąc pod uwagę kwestie bezpieczeństwa obywateli na kolejnej sesji w tym temacie wypowiedział się przedstawiciel zambrowskiej policji.

 

Zachęcamy do obejrzenia retransmisji z dzisiejszej VIII sesji Rady Miasta Zambrów:

                

Reklama

VIII sesja Rady Miasta Zambrów komentarze opinie

 • gość 2019-04-23 19:38:59

  Dysponuje ktoś wiedzą dlaczego w pewnym momencie trwania sesji Rady Miasta wyłączono audio ?

 • gość 2019-04-23 21:47:19

  Ta Wyszyńska wszędzie kasę zarabia, a ludziom nie da uczciwie.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-23 22:03:23

  Słaby catering.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-23 22:05:19

  Bzńkowski abstynent, że głosował przeciw?

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 07:03:15

  Dziwni Ci nauczyciele strajkują i upomina się o zapłatę za pracę którą nie wykonali. Gdzie honor , etyka , dobry przykład do pociągnięcia wychowanków itd ...
  Wg słów i działań Pani radnej Walasek
  kasa- placa choćby za nie wykonane zadanie też się należy a burmistrz przylatuje i jest ZA
  tylko sie izby obrachunkowej boli.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 08:08:50

  Skoro inne grupy zawodowe czy społeczne gdy strajkują to nie dostają wynagrodzenia, to nie widzę powodu innego traktowania grupy zawodowej nazywanej nauczycielami, tylko dlatego że burmistrz onegdaj "nauczycielem" był czy jego "panna-emerytka" jest.

 • gość 2019-04-24 08:13:32

  wyszyńska całe życie na stołku państwowym i zapomniała, że pieniądze na pensję dla takich jak ona są właśnie z podatków od przedsiębiorców. Jaka słaba świadomość jest takich ludzi o życiu.

 • gość 2019-04-24 09:06:20

  Dlatego nauczyciele powinni strajkować jak Policja - Na L4 i mieć w dupie poglądy czy im si należy wypłata czy nie, bo i tak mieliby za "chorobę" zapłacone. Oni niestety na strajku siedzą uczciwie w pracy i dlatego, że robią to uczciwie naród ich nie szanuje. Głupie społeczeństwo.

 • 007 - niezalogowany 2019-04-24 09:34:33

  Jestem zdziwiony że rada głosuje za uchwaleniem większej ilości punkt9w sprzedaży alkoholu.w tak małym mieście.25 miejsc to i tak za dużo.ci radni nie chodzą wieczorami po ulicach naszego miasta .a gdy słońce zajdzie to zamykają się w swoich domkach.

 • gość 2019-04-24 16:10:42

  Dobrze że radna Chętnik zapytała o żłobek. Ciekawe co odpowie Burmistrz

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 16:54:01

  Dalej wybierajcie nauczycieli do rad i na samorządowców to będziecie mieli taki sam syf jak w szkolnictwie.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 17:49:22

  Przykład: na jednej ulicy jest bar z alkoholem, obok powstanie drugi to zdaniem pani Wyszyńskiej przyczyni się to negatywnie i zwiększy alkoholizm. I to jest powód dla którego powinna być weryfikacja nauczycieli. A Pani radna żyje z podatków i zasiada w komisji alkoholowej za co bierze kasę oprócz diety radnej. Logika według oświeconej nauczycielki.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 17:52:41

  wprowadzić obowiązkowe badania psychiatryczne dla radnych. Po ich dzikich spojrzeniach widoczne jest zagrożenie mimo ich działalności Kościelnej mógł ich opętać szatan.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 17:56:38

  Mam pytanie. Czy ta radna Wyszyńska to ta co prowadzi kursy przedmałżeńskie? Za darmo to robi? Bo w oświadczeniu nie ma wzmianki o tym. Wie ktoś coś, może w tamtym roku odbywał taki kurs? Mam odbyć taki u Pani Wyszyńskiej i nie wiem czy za darmo jest czy się coś płaci tej Pani za to.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 18:11:49

  za darmo nie ma nic

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 18:24:36

  Pani Wyszyńska szkoli jak się bzykać po katolicku.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 18:26:55

  alkoholicy nie chodzą po barach upijaja się w tanim winem

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 20:33:09

  Kto odpowie za ten burdel w żłobku ???????

 • gość 2019-04-25 05:09:18

  Podaj adres swojej narzeczonej - podszkolę ją za free - by nie poświęcała swojego życia na bycie męczennicą takiego dziwoląga! co to już na pierwszy rzut oka widać, że jest nie tylko czepialski i jakiś mniemający o sobie i swojej logice Bóg wie co! - ale jest też zupełnie pozbawiony jakiegoś minimum przyzwoitości. Na kolana człowieku! i przepraszaj Panią! (Pewnie się nabzdryngolił czymś)

 • gość 2019-04-25 08:08:16

  Od lat w Zambrowie działa komisja do rozwiązywania problemów związanych z nadużywaniem alkoholu. Pani radna Grażyna Wyszyńska wchodzi również w jej skład. W związku z tym, że ta komisja faktycznie i realnie styka się z problemem nadużywania alkoholu w rodzinach, zrobiła to co powinna. Zna dogłębnie skutki alkoholizmu i słusznie mówiła, że większa ilość punktów sprzedaży alkoholu jest zagrożeniem. A stwierdzanie, że przeszkadza się w rozwoju przedsiębiorcom jest jest bardzo nie na miejscu. Niech ci nowi "przedsiębiorcy" poszukają lepszego interesu, bardziej ludzkiego, nie niszczącego społeczeństwa. Dorabianie się na krzywdzie ludzkiej odbije się na nich nie tylko czkawką. Piszę tu nie tylko o nowych ale tez tych, którzy już handlują alkoholem.

 • gość 2019-04-25 08:13:58

  Niezauważona przez radnych z opozycji została wypowiedź innego radnego, Kamila Kowalczyka, który z racji wcześniej pełnionych funkcji zauważył, że większa ilość punktów sprzedaży alkoholu nie przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa w mieście. Dla mnie rozczarowaniem i to wielkim jest wypowiedź przewodniczącej komisji kultury i oświaty, radnej Walasek. WSTYD!!! Nauczyciel pochwala sprzedaż alkoholu. Czy Pani będzie osobiście stała w każdym miejscu sprzedaży i spożywania alkoholu i będzie uczyła kultury picia?

 • gość 2019-04-25 08:38:28

  Otóż właśnie to! "Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych" ma w swej nazwie czasownik niedokonany: "rozwiązywania" - czyli już de facto problemy te mają być nie tyle rozwiązane, co rozwiązywane - logiczne zatem, że im ich więcej, tym program bardziej będzie mógł być realizowany. A czy Komisja mogłaby upublicznić - ile właścicieli lub sprzedawców zostało ukaranych za sprzedaż alkoholu osobom nietrzeźwym albo niepełnoletnim?? I czy w ogóle ktoś poniósł konsekwencje łamania ustawy i przyczyniania się do zwiększania problemów alkoholowych w rodzinach? Uzależnieni płacą za alkohol , płacą za izby wytrzeźwień, płacą za spowodowane pod wpływem alkoholu wszystkie szkody, wykroczenia, przestępstwa - a kosztem ich i ich rodzin - kto się bogaci? Alkohol dla ludzi - ale nie dla niepełnoletnich i nie dla nietrzeźwych! Większa ilość punktów sprzedaży tego trunku zwiększy możliwość wyłapania tych przestępców zza lady - sprzedających temu, komu ustawa im zabrania! konkurencja może wreszcie się za nich weźmie, jeśli nikt z ludzi tego nie zrobił! Z mojej strony im wszystkim posyłam życzenie - by ich piekło, jakie fundują innym - pochłonęło!!!!!!!

 • gość 2019-04-25 09:19:34

  *ilu :) (uprzedmiotowienie niecelowe!)

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 11:11:09

  Radni i wlodarze miasta źycie jest krótkie a co potem.......
  Za te rozpijanie społeczeństwa trzeba bedzie kiedyś zapłacić i to twardą walutą.
  Bo krzywda ludzi ogarnięty chorobą pica wódy jest przerażająca.

 • gość 2019-04-25 12:08:17

  a to radni rozpijają społeczeństwo? na tym forum to można ciekawych rzeczy się dowiedzieć

 • gość 2019-04-25 12:36:15

  Decyzjami o zwiększeniu punktów sprzedaży alkoholu pośrednio przyczyniają sie do rozpijania. Taki jest fakt niezaprzeczalny.

 • gość 2019-04-25 15:30:30

  Człowiek sam się rozpija i nikt temu nie jest winien, chociaż osoby uzależnione i uzależnieni od tych uzależnionych bliscy - obwiniają wszystkich i wszystko wokoło. Jednak sprzedawcy alkoholu ponoszą odpowiedzialność za łamanie ustawy zakazującej sprzedaży alkoholu nieletnim czy nietrzeźwym - albo na tzw. "kreskę"---- łamią b. często, w moim pobliżu od lat nagminnie - i żadnych konsekwencji . To, że nikt ich do odpowiedzialności nie pociąga - powoduje, że rosną im rogi i majątki! mają przecież przyzwolenie na takie działania - kosztem niejednego zmarnowanego życia pijaka i jego rodziny. Oczywiście są niewinni , nie ich wina, ale ktoś - kto ma takie prawo - mógłby przywołać ich do porządku i uświadomić, ile zła wyrządzają.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Pomcnik kucharza sushi

Restauracja Ashi Sushi w Zambrowie poszukuje osoby na stanowisko - pomocnik kucharza sushi. Oferujemy atrakcyjne zarobki, ciekawą pracę w młodym i..


Automatyka do Bram Automat do

Automatyka do bram jest swoistym sercem całego systemu (można ją porównać do procesora w komputerze). To właśnie ona steruje całą instalacją i..


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Ocieplanie Poddaszy Pianą Pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


Zaginął pies . Okolica

Zaginął pies . Okolica cmentarza parafii Św. Józefa. Dzieci bardzo tęsknią . Proszę o informację.


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Regał

Sprzedam regał składający się z pięciu segmentów w dobrym stanie. Cena do uzgodnienia. Po zakupieniu mebli - odbiór własny. Proszę o kontakt tylko..


Rover 75 2.0 full opcja

Sprzedam Rovera 75 z 2002 roku, dwa komplety kół aluminiowych. Więcej info pod nr tel 798012310


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Rover 75 2.0 full opcja

Sprzedam Rovera 75 2.0 diesel full opcja. Auto z 2002 roku w bardzo dobrym stanie, 2 komplety kół aluminiowych. Więcej info pod nr tel 798012310


Lokal usługowo handlowy

Lokal usługowo handlowy Powierzchnia 110m2.Możliwość podziału na dwa lokale po 55m2.Wszystkie media. Centralne ogrzewanie z ciepłowni..


Działka rolna 7800m2 Nagoszewo

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka rolna o powierzchni 7800m2 położona w Nagoszewie. Użytki oznaczone jako łąki trwałe..


Opel Vectra C

Sprzedam Opla Vectrę C 2.2 GTS 2002r ważne OC i BT, nie odpala. Więcej info pod nr tel 508554392 - nie odpowiadam na smsy


Kanapa + 2 fotele

Sprzedam komfortową kanapę rozkładaną (z pojemnikiem na pościel) z dwoma wygodnymi fotelami w dobrym stanie. Cena do uzgodnienia. Po zakupieniu..


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


Zatrudnię

Przyjmę osobę na stanowisko kierowcy. Wymagana kat. B Praca na terenie Polski Wolne weekendy


NOWA CENA !!! Działka

Mam do sprzedania działkę rekreacyjną ok 300 m2 - działka jest żyzna, równa, posiada podłączenie do wody. Działka zagospodarowana, uprawiana od 10..


Zapewnię wsparcie w dyskretnej

Hej. Fajnie, że odwiedziłaś moje ogłoszenie. Mam parę pytań do Ciebie. Czy mimo męża, chłopaka, rodziny czujesz się samotna, niedoceniana, mało..


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Działka rolna 1,98 ha Pstrągi

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: ziałki gruntu o łącznej powierzchni 1,987 ha położone w Pstrągach-Gniewotach , gmina Zambrów...


SPRAWDŹ DATĘ BADANIA NA

Stacja Kontroli Opryskiwaczy Haprol, zaprasza na badanie kontrolne opryskiwacza polowego, przypominamy, że badania ważne są trzy lata. Badania..


Rozbiórki, wyburzenia wzamian

Rozbiórki, wyburzenia wzamian za materiał betonowy tel. 694 131 501


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Franczyzobiorca sklepu Żabka.

Zacznij prowadzić własny biznes z Żabką! Współpraca oparta na naszym doświadczeniu i Twojej przedsiębiorczości. Nasza oferta franczyzowa..


LAND STAL- AGREGATY

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU MASZYN ROLNICZYCH FIRMY LAND STAL JESTEŚMY JEDYNYM DYSTRYBUTOREM NA OKOLICĘ, LAND STAL OFERUJE: -AGREGATY UPRAWOWO..


PRACA NA STAŁE

Zatrudnimy na stałe na stanowisku kasjerka/kelnerka w pizzerii Perfetto w Zambrowie. Po więcej informacji prosimy dzwonić pod nr. tel. 537 887 222..


OPERATOR MASZYN Greenvit

Firma Greenvit- producent ekstraktów roślinnych poszukuje kandydatów na stanowisko: OPERATOR MASZYN Miejsce pracy: Zambrów Rodzaj pracy: pełny..


Na kat.B, B+E

M. 39 l Szukam pracy jako kierowca


Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


KOMINKI KOMPLEKSOWO

*Sprzedaż i montaż wkładów kominkowych *W ofercie także biokominki i kominki elektryczne-idealne rozwiązanie do mieszkań w bloku i pomieszczeń bez..


Ekogroszek EXTRA PREMIUM +.

Parametry ekogroszku: - wartość opałowa 26 MJ/kg - zawartość popiołu do 5% - zawartość siarki ok 0,5% - uziarnienie 5-25 mm Pakowane w worki 25kg*40..


Bramy Wjazdowe do 13 MB w 3

Dostępne w naszej ofercie bramy i furtki panelowe to połączenie solidnej konstrukcji, precyzji wykonania oraz nowoczesnego wzornictwa. Znakomicie..


SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - obsługę klienta w oddziale - nawiązywanie i utrzymywanie z klientami długotrwałych..


Kupujemy samochody,my płacimy

kup aut za gotówkę,witamy w legalnej firmie która kupuje samochody w dobrych stanach w przedziale cenowym od 1000zł do 20000zł.Kupujemy także auta..


Profesjonalna renowacja felg

Zajmuję się profesjonalną renowacją felg samochodowych i motocyklowych od ponad 10 lat. Kompleksowa usługa zawiera: *piaskowanie lub szkiełkowanie,..


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


Audi A4 B8

Audi a4 b8 2009r. 2.0 TDI 143km. Wiecej informacji telefonicznie.500.852.652.


Peugeot 208 1.4 HDI * Duża

Opis: Sprzedam Peugeot 208 1.4 HDI z 2015 roku. Auto zarejestrowane z aktualne OC i PT. Świeżo po wymianie oleju, filtrów oraz klocków hamulcowych...


Bramy Wjazdowe do 13 MB w 3

Bramy wjazdowe idealnie dopasowane do ogrodzenia. Bramy przesuwne lub dwuskrzydłowe z naszej oferty to doskonałe rozwiązanie dla posesji prywatnych..


Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu ROLNIK MIODUSZEWSKI przy ulicy Wiśniowej w Zambrowie. Mamy w ofercie maszyny rolnicze kilkunastu producentów, części do maszyn..


Mieszkanie 55,60m2, 3-pokoje,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 55,60m2 położone na I piętrze w bloku przy Alei Wojska Polskiego w..


Węgiel kamienny orzech

Parametry: -wartość opałowa ok 23-25MJ/kg -granulacja 40-70 mm - zawartość popiołu ok.10% Pakowany w worki 25 kg*40 sztuk na palecie bezzwrotnej...


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"