:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Rada Gminy Szumowo radni, sesja Gminy Szumowo [retransmisja] - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 14/06/2019 13:11

Radni z terenu gminy Szumowo obradowali dzisiaj po raz ósmy w bieżącej kadencji. Podczas sesji przyjęto sześć uchwał.

VIII sesja Rady Gminy Szumowo miała miejsce dzisiaj, 14 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Szumowie. W obradach udział wzięło 14 radnych.

 

Na początku prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej w Szumowie Witold Zadroga przedstawił sprawozdanie z działalności kierowanej przez niego spółki za 2018 rok. Jak mówił, miniony rok był bardzo trudny, ale też obfitował w wydarzenia, które zmieniły oblicze spółki. Przede wszystkim mowa tu o przejęciu stacji diagnostycznej, którą ZGK prowadzi od prawie roku. Ważnym momentem w minionym roku było także przeniesienie siedziby spółki na ul. Przemysłową 5 w Szumowie, dzięki czemu znacznie poprawiła się baza lokalowa przedsiębiorstwa. Prezes ZGK mówił też, że sieć wodociągowa na terenie gminy Szumowo, której długość wynosi 103 km, jest w stanie bardzo złym. Zaznaczył, że konieczna będzie jej kompleksowa modernizacja.

 

Następnie radni podjęli sześć uchwał. Dotyczyły one

 • uchwalenia zmiany miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego terenów położonych w obrębie wsi Szumowo,
 • przystąpienia do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Szumowo,
 • ustalenia sieci oraz granic obwodów szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Szumowo,
 • określenia szczegółowych zasad, sposobu i trybu umarzania, odraczania terminu spłaty oraz rozkładania na raty należności pieniężnych mających charakter cywilnoprawny przypadających gminie Szumowo, jak również jednostkom podległym oraz wskazania organu do tego uprawnionego,
 • określenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego dzieci objętych wychowaniem przedszkolnym w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Szumowo,
 • zmieniająca uchwałę w sprawie określenia szczegółowych warunków udzielenia stypendiów Wójta Gminy Szumowo.

 

Poniżej retransmisja VIII sesji Rady Gminy Szumowo.

Reklama

VIII sesja Rady Gminy Szumowo [retransmisja] komentarze opinie

 • gość 2019-06-15 00:05:48

  fajnie z tymi tabletami mają, ci dwaj po prawej to pod koniec chyba jakieś pornolki oglądali...

 • gość 2019-06-15 00:07:50

  ale rada, ci po prawej pod koniec to tylko w tableta patrzali, ha ha

 • gość 2019-06-15 00:11:00

  przyznałbym stypendium radnemu który zrozumiał 90% słów pana Michalskiego

 • Gość - niezalogowany 2019-06-15 14:14:08

  A prezes gospodarki komunalnej włącza starą płytę i całe to zło to zaniedbania. Czyżby miał na myśli obecnego wójta który nam miłosiernie rządzi tyle lat.

 • Gość - niezalogowany 2019-06-15 21:38:08

  Gospodarka komunalna w Szumowie od kilku lat nie publikuje sprawozdań finansowych. Choć ma taki obowiązek. Czyżby jechali na minusie. A przecież prezes to taki dobry menadżer. Ha ha ha. A radni bezradni nawet się nie spytają.

 • Gość - niezalogowany 2019-06-15 22:40:38

  Woda to życie a tu syf płynie i nic z tym się nie robi zatrudnia się nowych pracowników i samochodu do jazdy dla pracowników gospodarki komunalnej. Radni może byście się zajęli wodą albo pan Prezes może by za priorytet postawił sobie doprowadzić do stanu urzywalnosci wodę. My badalismy wodę i szok ....to nie jest wielki koszt. Wiemy już w co jest bogata


  ....

 • Gość - niezalogowany 2019-06-15 22:41:05

  Woda to życie a tu syf płynie i nic z tym się nie robi zatrudnia się nowych pracowników i samochodu do jazdy dla pracowników gospodarki komunalnej. Radni może byście się zajęli wodą albo pan Prezes może by za priorytet postawił sobie doprowadzić do stanu urzywalnosci wodę. My badalismy wodę i szok ....to nie jest wielki koszt. Wiemy już w co jest bogata


  ....

 • Gość - niezalogowany 2019-06-16 10:12:12

  Cena ok 400 zł za badanie to wcale nie jest mało (Nie każdy może sobie pozwolić na taki koszt) . Jak masz już gotowy wynik to bądz szczery i wrzuć zdjęcie to sobie popatrzmy. Wtedy i radni będą mieli jakieś podstawy do działania

 • Gość - niezalogowany 2019-06-16 10:49:10

  Radni to mają podstawy do działania cały czas. To niech poproszą sprawozdania finansowe z ostatnich lat spółki i przekażą te rewelacje społeczeństwu. Ale znając radnych żaden się nie wychyli. Najważniejsza jest dieta

 • Gość - niezalogowany 2019-06-16 17:33:18

  Nie goraczkuj się. Jak nie potrafisz znaleźć sprawozdania w internecie z działalności spolki to świadczy o twoim poziomie inteligencji.

 • gość 2019-06-16 21:14:47

  No dobra nie jestem kumaty w internecie. Są jakieś sprawozdania przed 2015 ale obecnych nie widzę. Podeślij linka albo nie siej fermentu.

 • Gość - niezalogowany 2019-06-16 23:53:05

  Strasznie biednie na tej sesji. Nawet paluszków nie było

 • gość 2019-06-17 12:30:26

  Te jesntelegent to gdzie te sprawozdanie za 2018 r .?

 • gość 2019-06-17 12:41:41

  naprawdę włodarze gminy są przekonani że ludzie to debile dadzą się omamić tyradom słownym psełdo prezesa ZGK. mówi że PGK Zambrów podniosło koszty o 20 % a w gm. Szumowo cena śmieci zostaje na tym samym poziomie. Kto dokłada te 20% skoro gmina nie może ???!!.
  A co do straty spółki to kształtuje się ona na poziomie 200 tyś. pln.
  To dopiero dobra zmiana . !!!!
  A radni ..... żal za dupę ściska !!!! wykrasane dziewice !!

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

FOLIA POWER STRETCH - ROLNIK

W OFERCIE FOLIA: POWER STRETCH 750 POWER STRETCH 500 ENSIBAL 750 ENSIBAL 500 I WIELE INNYCH FOLIA I SIATKA NA PRYZMĘ - WSZYSTKIE WYMIARY WORKI..


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja Paliw Lotos nr 290 w Gosiach Małych 29a, 18-315 Kołaki Kościelne od 15.08.2019 r. poszukuje pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca,..


Zobacz ogłoszenie

HAPROL- FOLIA, SIATKA ,

SKLEP HAPROL ZAPRASZA W NASZEJ OFERCIE M.IN -FOLIA DO SIANA I SŁOMY- BIAŁA, ZIELONA, CZARNA I PRZEZROCZYSTA STRETCH, 500 LUB 750 -SZNUREK DO PRAS I..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

WENTYLATORY, WIATRAKI,

Zapraszamy do sklepu ROLNIK, przy ulicy Wiśniowej, po wentylatory i mieszacze powietrza do obór. Świeża dostawa, różne rozmiary. Dostępne od ręki.


Zobacz ogłoszenie

Ekogroszek EXTRA PREMIUM +.

Parametry: - wartość opałowa 26-28 MJ/kg - siarka 0,5% -uziarnienie 8-25 mm


Zobacz ogłoszenie

Pracownicy Produkcyjni

Firma KEYLITE RW Polska szuka pracowników do produkcji okien dachowych. Jesteś chętny do pracy, chcesz zdobyć nowe doświadczenia, lubisz pracę z..


Zobacz ogłoszenie

Okazja ! Dom 123m2 w pełni

Sprzedam ładny w pełni wyposazony dom na ulicy Polnej w Wygodzie link..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Wakacje w Augustowie

Do wynajęcia nowoczesny apartament w Augustowie w ośrodku wczasowym Marina Borki nad jeziorem Necko. 2 sypialnie (4 pojedyncze łóżka z możliwością..


Zobacz ogłoszenie

Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Zobacz ogłoszenie

INSTALACJA+ANTENA ZA DARMO!

NIE MASZ INSTALACJI A SPODOBAŁA CI SIĘ NASZA OFERTA KANAŁÓW? PRZYJDŹ DO SALONU NC+ W ZAMBROWIE I ZAMÓW INSTALACJĘ ZA 0ZŁ! DODATKOWO OTRZYMASZ W..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dwie atrakcyjne

Sprzedam dwie atrakcyjne działki położone we wsi Nowe Wierzbowo (ok. 5 km od Zambrowa) o powierzchni 3000m2 i 1500 m2. Wydana decyzja o warunkach..


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Zobacz ogłoszenie

MIESZKANIE 3 POKOJE UL.

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w Zambrowie na ul. Pułaskiego (nowe osiedle) na trzecim pietrze o powierzchni 54,5m2. w skład którego wchodzą..


Zobacz ogłoszenie

PRACOWNIK PRODUKCJI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI Zakres obowiązków: - praca fizyczna w dziale produkcji..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam Mieszkanie

Sprzedam Mieszkanie na ulicy Magazynowej, metraż 70m2, 2 pokoje z kuchnią, mieszkanie na II piętrze. W bloku znajduje się domofon. Mieszkanie w..


Zobacz ogłoszenie

Partnerka na wesele

Szukam partnerki na wesele dnia 03.07.2018r, od 35 do 45lat . Proszę o kontakt telefoniczny .


Zobacz ogłoszenie

Wynajme kawalerke

Wynajme kawalerke w pelni wyposazona 600 + media (wychodzi okolo ze wszystkim-750zl


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszą panią 2

Praca dla miłej i uczciwej pani z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

balony , dekoracje weselne

Chcielibyśmy zaoferować państwu atrakcje weselne, jesteśmy liderem na rynku , Oferujemy dekoracje takie jak Napis miłość 120 cm Napis miłość 100..


Zobacz ogłoszenie

sala bankietowa

Zapraszamy do nowo otwartej sali w Krajewo Łętowo (dawny Biały Domek). Organizujemy chrzty,przyjęcia urodzinowe i rocznicowe,wesela i itp.


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"