:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  15°C umiarkowane opady deszczu

UWAGA: od dziś zmiana organizacji ruchu na placu Sikorskiego w Zambrowie

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami informujemy, że dziś, 29.12 od godzin popołudniowych zmieniona zostanie organizacja ruchu na placu Sikorskiego w Zambrowie. Już od godzin rannych w tym miejscu są instalowane odpowiednie znaki drogowe.

Chodzi o odcinek od skrzyżowania z ul. Podedwornego i ul. Wilsona do skrzyżowania z ul. Białostocką, czyli przy postoju taksówek. Do tej pory ruch w tym miejscu odbywał się jednokierunkowo w stronę ul. Wilsona i ul. Podedwornego. Stan ten był uciążliwy zarówno dla mieszkańców, jak i taksówkarzy mających tam swój postój. Ich pasażerowie musieli bowiem wsiadać do samochodu od strony jezdni, co stanowiło spore zagrożenie. Wiele zgłoszeń w tej sprawie otrzymywał Przewodniczący Rady Powiatu Zambrowskiego Józef Dąbrowski, z którego to inicjatywy podjęto działania w celu zmiany organizacji ruchu w tym miejscu.

Już od dzisiejszego popołudnia ruch na tym odcinku będzie odbywał się od skrzyżowania z ul. Wilsona w kierunku skrzyżowania z ul. Białostocką. Na ul. Białostocką będzie można wyjeżdżać zarówno w kierunku na Białystok, jak i na Warszawę. Należy pamiętać, że droga ta nadal będzie jednokierunkowa.

Ponadto przez około dwa miesiące ustawione będą znaki ostrzegawcze i informacyjne o zmianie organizacji ruchu. Umożliwione będzie również zatrzymywanie pojazdów przy pobliskich sklepach i punktach usługowych. Odpowiednie znaki drogowe będą wskazywały sposób pozostawiania pojazdu na drodze.

UWAGA: od dziś zmiana organizacji ruchu na placu Sikorskiego w Zambrowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org