:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C lekkie zachmurzenie

Uwaga oblodzenia!

meteo, Uwaga oblodzenia! - zdjęcie, fotografia

Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych ostrzegają przez oblodzeniem dróg i chodników.

Dzisiejszej nocy temperatura przy gruncie na terenie województwa podlaskiego wahała się pomiędzy 1°C a – 1°C. W związku z tym zamarznięciu uległa woda powstała w wyniku wczorajszych opadów deszczu oraz roztopów śniegu.

- „W ciągu najbliższych godzin temperatury ujemne przy gruncie wystąpią na przeważającym obszarze województwa, zaś temperatura powietrza wyniesie około 0°C. Niskie wartości temperatury zwłaszcza przy gruncie utrzymają się do godzin porannych powodując zjawisko oblodzenia dróg i chodników.” - informuje dyżurny synoptyk Tomasz Siemieniuk.

Może więc być bardzo ślisko zwłaszcza na drogach osiedlowych i lokalnych (gminnych i powiatowych). Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na łukach dróg, skrzyżowaniach i parkingach.

Polecamy:
:: Początek zimy w Zambrowie. Spadł pierwszy śnieg
:: Uwaga oblodzenia!
:: Uwaga! Będzie ślisko!
:: Pierwszy dzień astronomicznej jesieni
:: Pierwszy dzień astronomicznej jesieni
:: Będzie jeszcze cieplej!
:: Jutro częściowe zaćmienie Księżyca
:: Upały i burze
:: Burze i gradobicia. Tak zapowiada się poniedziałek
:: Zapowiadają kolejne burze na Podlasiu

Uwaga oblodzenia! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org